Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 53

  • 28 149
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Ето това са много "професионални" погледи.Тия двамата наистина се превличат и то много. Селена добре дошла при нас.  bouquet

# 31
  • Мнения: 0
  Много му отива но от тази срещу него с прекрасния поглед.

# 32
# 33
  • Мнения: 73

Ета на този момент от сериала мъжът ми коментира следното-Много тежко диша вашия Демир.Жена му дали гледа тази сцена. Това е коментар на човек ,който не е гледал сериала,само понякога му показвам отделни снимки,ама и той смята,че има нещо. Ето не само и ние  мислим ,че  между двамата  е пламнала такава любов,която не може да се скрие. И да отрича М“Й“ и да има силна загуба на паметта,то и за слепеца е ясно. Това е ЛЮБОВ и то каква,силна,изгаряща,изпепеляваща.Любов ,която май и двамата няма да срещнат никога след това. Птичето вднъж каца на рамото,ако не го хванеш,много ще загубиш. Загубилият за мен е Мурат.

# 34
# 35
# 36
# 37
# 38
  • Мнения: 73
Добре дошли при нас на новите момичета.  За Вас са тези пролетни цветя.



# 39
  • Мнения: 127


Погледнете ги в реалния живот  #Crazy хората са прави,това дето го пише по книгите,не расте по нивите  Naughty Без сценичен грим и двата са гола вода  ooooh!

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 23:02 от лин

# 40
  • Мнения: 127
Редакция,качих ги една до друга снимките.
А добре дошли на най-новите фенки  Hug Hug

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 23:04 от лин

# 41
  • Мнения: 0


Погледнете ги в реалния живот  #Crazy хората са прави,това дето го пище по книгите,не расте по нивите  Naughty Без сценичен грим и двата са гола вода  ooooh!
Права си . Направо са си лика- прилика. newsm78 newsm78 newsm78

# 42
  • Мнения: 73
Пускам линк за гласуване.Новите да стягат редици и да трупат точки за най-подходящата двойка. Ако искат указания за гласуването,сигурна съм,че Рина,Лин или някое друго момиче ще направи нагледен урок за това как да се гласува. Казвам това,защото и при нас отначало имаше известно объркване.

http://haber.kanald.com.tr/GaleriDetay.aspx?GaleriId=1318&Sayfa=3

# 43
# 44
  • Мнения: 0
Редакция,качих ги една до друга снимките.
А добре дошли на най-новите фенки  Hug Hug
  Момичета ми тя няма червен колан-защо ли newsm78

Общи условия

Активация на акаунт