От кога риба и телешко???

  • 9 770
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 424
И аз не съм въвеждала агнешко поради същата причина ( в къщи се яде предимно пилешко, свински пържолки и риба). Ако реши някой ден да опита от това месо, тогава ще се захрани, ако му хареса.

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 521
Е, то пуешко и заешко щото се сбъркваме да ядем вкъщи  Stop Не се водя аз от тази логика.
Благодаря ви за отговорите   bouquet

# 62
  • Мнения: 111
Телекото на 7 м. с пюре на Хип - Спагети болонезе. Риба още не съм давала.

# 63
  • Мнения: 534
Здравейте, вчера бяхме на консултация и педиатърката ни каза да започваме с рибата на 10 м. сме освен на Хип кои други рибни пюрета са хубави ще препоръчате   bouquet

# 64
  • Мнения: 648
Здравейте,
аз телешкото го въведох след 7 навършени месеци, но риба все още не съм, смятам като навърши 9 и половина  Peace мисля си да започна с едни малки рибни пюрета, гледах ги в Пикадили, мисля, че бяха Плазмон, но не съм съвсем сигурна, ще погледна и ще пиша  Peace

# 65
  • Мнения: 27 524
Семпер имат хубави рибни  Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 39 845
И според мен менютата (рибните пюрета) на Семпер са по-разнообразни.

# 67
  • Мнения: 15 379
Семпер имат най-голямо разнообразие от рибни менюта.
Гербер пък имат абсолютно пюрирана сьомга със зеленчуци, която по мои лични впечатления нито едно бебе не отказва.
Хипп - имат 2 менюта с риба, единствено.

# 68
  • Мнения: 1 424
И на Нестле рибните не са лоши - имат два вида и са напълно пюрирани. Едното е Хек с ориз,а другото мисля, че се води само Риба със зеленчуци.

# 69
  • Мнения: 45
Риба съм давала само веднъж досега - на Гребер Сьомга със зеленчуци ( на 7 навършени месеци) 130гр е пюрето и дохраних с домашно зеленчуково. Много се хареса, но не съм давала пак  Rolling Eyes
Телешко давам от 6-тия месец ( редувам го с пилешко и пуешко).

# 70
  • Мнения: 45
Късно се включвам, но горещо препоръчвам сьомга със зеленчуци на "Ганчев", синът ми яде от това пюре по 2 едно след друго.

# 71
  • Пазарджик
  • Мнения: 37
Аз телешко дадох за първи път на 9 мес., риба- на 1 година.

# 72
  • Мнения: 1 767
ние сме почти на 8месеца и днес за първи път и дадох рибка,но така като прочетох всичко май май ще е запоследно докато не стаен поне на годинка.
досега сме яли бели месца-пилешко,пуешко,заешко,скоро дадох и телешко(веднъж).има време да ги яде всички и ще се огранича май само с птичките и заешкото,че нещо се притесних Sad

# 73
  • Мнения: 44
Oт 6ти месец започнахме с рибата. Много деца, ако приемането и се забави не я приемат на по-късен етап. До годинка двах говеждо, след това минахме на телешко.

# 74
  • Мнения: 17
Телешкото дадох на 9 месеца, а риба чак след годинка.

Общи условия

Активация на акаунт