90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №105

  • 24 125
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 571
Здравейте фиданки, включвам се в  темата. Аз стартирам от днес режима за цял ден - З- ябълка, О- пилешка пържола със салатка и филийка хляб, СЗ- праскова, В - пилешка пържолка със салатка. Малко множко, но ми е първи ден и все още кърмя, заместили сме само едно ядене с твърда храна и като ме изцока малкия smile3504 голям глад ме мори. Имам да свалям мнооого - 25кг. не се надявам да стане с първите 90 дни, но на 10тина ще съм доволна при все,че кърмя и ще избягвам водния ден. Лека вечер на всички   Sleeping
Елита добре дошла, и аз кърмя, но вече доста по-малко. Имай предвид, че кърмата намалява от режима и цикъла се появява също. Ако си готова на тези минуси - си на правилното място  Hug Режима работи и не седиш гладен.
Аз също си хапвам повечко, даже прекалявам понякога, но това не пречи да свалям - досега 3-4 кг. за половин месец... Много минуси и усмихнато бебе ти желая. Peace

# 31
  • Мнения: 0
Добро утро, момичета! И аз от днес съм в отбора. Стартирам от 68 кг. при ръст 162. Струва ми се най-подходящата диета - хем си хапваш от всичко, хем слабееш. Също кърмя, но само сутрин и вечер и може би ще си хапвам малко повече като количество. Иска ми се да видя стрелката на кантара на 5... Simple Smile
Лек и усмихнат ден ви желая!

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Добро утро от една доста несериозна гУсподжа BlushРежимът е чудесен,но с моята несериозност имам преборени само 10 кг.Реших,че редовно ще пиша в темата и един вид ще се "отчитам" и се надявам,че така ще съм по праволинейна Crazy

Аз също съм кърмачка/кърмачето е на 1.2 г./ ,имаме около 10 -на кърмения в денонощие CrazyАз плодовия го правя,но ако огладнея много хапвам още 50 грама ядки допълнително/знам,че хич не е правилно/

След като се върнем от море мисля да започна редовни фитнес тренировки,но за целта ми трябва бавачка,а то няма Sad

Желая на всички прохладен ден/такъв е в Търново/ и много минуси Hug

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 204
Добро утро!
Преди малко се измерих и реших да си напиша мерките,защото утре може  и да нямам време.За един ден няма да се смаля още Laughing
Взела съм си мерки само на местата където исках да отслабвам и малко ме е яд .Свалила съм доста и от ръцете и бюста Sad Не съм го мерила ,но в момента е 83см./
Много съм доволна от мерките си.Като се сравнявам с другите май доста съм свалила.Правилно съм се мерила и то по-няколко пъти и редовно.Предполагам,че тренировките са ми помогнали.

начало26.04.                 1-ви цик.    2-ри цик.    3-ти цик.    краен резултат
вис./165см./          
Кг.           65см.                58 /-7кг./    54 /-4кг./   52 /-2кг./    52 /-13кг./
талия       70см.                67 /-3см./   65 /-2см./   63 /-2см./    63 /-7см./
ханш      100см.               96 /-4см./    92 /-4см./   89 /-3см.     89 /-11см./
Бедро     59см.                 54 /-5см./    52 /-2см/    49/-3см./     49/-10см./
над коляно42 см.            40 /-2см./     39 /-1см./   37 /-2см.     37 /-5см. /

Незнам как се е получило така,че през последния цикъл съм свалила по-малко кг. а повече см., но е факт.Аз съм супер доволна от резултата си.Повече от това няма какво да желая.
Пожелавам ви да ме задминете .
Сега следва трудната част ,задържането CryАз съм оптимистично настроена и мисля ,че ще успея.
Оставям закуската от плод,до 12 никакво ядене и няма да смесвам.Ще си спазвам и часовете,аз вече си свикнах така.Ако се наложи ще си правя веднъж седмично плодов ден за разтоварване.

Ако някой има забележки относно плановете ми от тук нататък приемам всакакви съвети и препоръки.

За сега ,ви пожелавам лек ден ,много минуси , а аз по-късно ще ви проследя. Hug  

Последна редакция: нд, 25 юли 2010, 08:41 от denima

# 34
  • Мнения: 3 453
  Денима, страхотни са ти резултатите!Изглеждаш прекрасно, много хубаво си го решила, няма какви забележки да имаме.Успех от тук нататък в задържането и наминавай и пиши  Hug  bouquet

# 35
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 944
denima   smile3501 smile3501 smile3501 Поздравления за пореден път! Страхотен резултат! Аз съм 100 % сигурна, че ще задържиш тези килограми, ти си упорита и няма да се им се дадеш.  Wink
Днес съм на въглехидратен. Още не съм измислила менюто, само закусих 1 ябълка. Много съм доволна от себе си, че издържах 2 напълно режимни дни, стриктни, спазени часове, изобщо всичко, както си трябва. Дано така да продължа и следващите дни.  Praynig Приятен ден на всички и много минуси.  Hug 

# 36
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро момичета!

В този час преди 4 години се роди най-хубавото нещо в живота ми - моят син. Почерпете за негово здраве!



# 37
  • София
  • Мнения: 72
Нана77, да ти е живо и здраво детенцето  newsm59  party023 Tada.Много радост,здраве и щастие да съпътсват живота му.От тортата ще си скрия за утре.Днес ще папкам леща и салата.

# 38
  • Мнения: 463
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на прекрасния ти четиригодишен подарък, Нана!!! Нека да е жив и здрав, много усмивки да озаряват лицето му, много слънце в неговите и майчините очи!!! newsm59  Tada.

Уф, днес съм на белтъци - най-накрая ще позаситя неуморимото чудовища в стомаха ми - после ще давам отчет, че сега всичко ми се яде и не знам какво ще нападна в крайна сметка.

# 39
  • Мнения: 1 559
Nana77,  да ти е жив и здрав малкия чаровник!
Иначе и аз съм на белтъци днес, направо не ми се вярва, но вчера успях да легна преди да прегреша.
З- праскова;
О-печено пиле с доматена салатка;
В- съшото.
Така ми се иска да сложа сиренце в салатката, но май ще се въздържа.

# 40
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Добро утро!
Нана честит рожден ден на слънчицето. Нека усмивката да не слиза от лицето му, в очите да блести онзи детски палав блясък, за да пълни и топли сърцето ти.  Hug
Денима - чудесен резултат. Май завършихме и двете с еднакво свалени килограми (аз нали си скрих 1 кг от старта).  Grinning   Желая ти успех в задържането и пълен джоб, за да подмениш гардероба си.  Hug
 На всички останали момичета успех и много отчетени минусчета.

# 41
  • Мнения: 2
Добро утро!Нана77,честито на сина ти!Много да те слуша и радва!
Днес плодов.Мисля да го изкарам на диня,пъпеш и малко фурми.А ако много
огладнея вечерта ще хапна малко доматки.
Денима,впечатляващи резултати.Пожелавам ти успех,но с разделното хранене,
което плануваш не се и съмнявам,че ще имаш!

# 42
  • Мнения: 25
Добро утро, nana77 да ти е живо и здраво детенцето, много радост да съпътства живота му и  нека усмивката не слиза от личицето му.
gloriana  и *newborn*   смятам да не съм много стриктна относно плодовия ден, тъй като смятам да продължа с кърменето, но съм решила,че ако кърмата ми намалее ще спра незабавно, тъй като детенцето мие по- важно от кг., тях мога да ги сваля винаги, но да кърмя само веднъж. Но този режим не ми се вижда много строг и при все че от 5 хранения -  4 са на кърма мисля, че ще се справя, дори и с леки прегрешения, особено през плодовия.  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 3 971
От утре и аз съм с Вас  bouquet

# 44
  • Мнения: 0
Нана, да ти е живо и здраво детенцето и много да ви радва! Желая му едно незабравимо детство и да крачи така уверено и с толкова воля през живота както мама!  Hug

Денима, успех и от мен със задържането! И приятен завършек на режима днес, сигурна съм, че ще има доза носталгия. Но да идваш да ни наглеждаш редовно!  Hug
Сънитаня, радвам се, че се отби и браво за задържането на килогрмите засега. Пък има и кога и още надолу да тръгват.  Grinning
Нелчо, успех с водицата! И те чакаме утре със страхотни резултати.
ELITA_D, DZ, добре дошли и много лек, успешен и приятен режим!  Hug

Пропуснах вчера да си докладвам за бобовия:
З - ябълка
О - салата боб с царевица и домат
В - само боб и домат

За днес менюто още не е ясно, обаче пък утре като никога плодовият ми съвпада с луната, че даже е и пълнолуние, та отсега ми е едно такова ентусиазирано. Мисля да го карам на фреш от портокал.  Crazy

Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт