Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 52

  • 30 752
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Привет мили момичета от мен новия фен  С часове се мъча да оформя една снимка на Демир  по дадени ми указания  но нищо не се получава Изглежда е  виновно ЕГН то  Поканих внучката ми на гости утре за нагледен урок  Дано успея Аз съм много борбен човек и не се отчайвам лесно Поздрави на всички бодуващи
   И аз още се боря.

# 31
  • Мнения: 0
Момичета изгледах Езел до 31 епизод.Къде мога да гледам останалите,защото сигурно има още Thinking

# 32
# 33
  • Мнения: 1


Аман бе Мурат...престани да ме следиш

# 34
  • Мнения: 1
Привет мили момичета от мен новия фен  С часове се мъча да оформя една снимка на Демир  по дадени ми указания  но нищо не се получава Изглежда е  виновно ЕГН то  Поканих внучката ми на гости утре за нагледен урок  Дано успея Аз съм много борбен човек и не се отчайвам лесно Поздрави на всички бодуващи
   И аз още се боря.

какво искате да оформите...каква е борбата?

# 35
  • Мнения: 1
Добро утро и сладък ден


# 36
  • Мнения: 1


Утринна GÜNAYDIN

ATV гледаше с интерес сериала "водещи участници Tuba Gönülçelen'in Cansel Buyukustun и Върна , " ние трябва да се изправи пред публиката към края на сезона , но става най- гледания каза

Tuba играчи и Cansel Buyukustun Gönülçelen'dizisinin участието Върна , силен дъх след миналия сезон , беше на почивка. Стрелба ще започне веднага с двойна съхраняване на енергията преди празника , заяви пред медиите комплект ...

Имали ли сте зает сезон. Когато избрах да се отпуснете ? Tuba Buyukustun : Да , имахме един зает сезон. Ваканционни места за мен психически , мисля, че аз избрах хранене. Cansel Върна : една част в Париж, на чешмата е в раздел.

Уеб сайт от двамата " Най-добър играч на Драма " са били избрани. В очите на публиката са най- съвместими двойки . Какво мислите ? TB : Ние бяхме една от серия миналия сезон , но влезе в не по-късно става най- гледания . За да бъде възложена на настоящия дял, за мен много горд . C.E : Разбира се, много горди , ние се радваме . Това е общ за всички в успеха на нашия екип .

Какво очаква зрителите във втория сезон? Можете ли да ми даде съвет ? TB : В първия ни сезон започнахме много късно и само отиде в предната част на публиката сегментация на шестнайсет . В действителност, това узряване период , за да влезе в една нова история. Давам улики, а не тези в публиката с историята Предпочитам да ходя . C.E : Не мога да разбра.



Източник ----> сутрешния вестник

# 37
  • Мнения: 10 240
Добро утро! newsm51
Ренеа, благодаря за кафето и инфото!
Приятен ден на всички!


# 38
  • Мнения: 0
Момичета изгледах Езел до 31 епизод.Къде мога да гледам останалите,защото сигурно има още Thinking
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=Ezel&cat=0 … =1&searchrs=0

# 39
  • Мнения: 1
на 16 юли Четин Текиндор голям рожден ден е направил...е ние честитихме малко на патерица...сега чакаме подробности и ще сложим снимки Peace

# 40
  • Мнения: 10 240
на 16 юли Четин Текиндор голям рожден ден е направил...е ние честитихме малко на патерица...сега чакаме подробности и ще сложим снимки Peace

Търновка, благодаря за инфото!  smile3525
Да е жив и здрав Четин!
Ще чакаме снимките!
Тук е съпругата на Четин с Берен. А и шампанското на масата е марково! Да не би да е от партито?


Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 12:33 от rina-rina

# 41
  • Мнения: 0
Искам да благодаря на всички за милите коментари по клиповете ми.За английските субтитри няма смисъл и да ме питате , само че аз доколкото знам , те трябва да се направят май като за филм и да се качат , а аз не знам как става... Rolling Eyes Confused Embarassed Предлагам да започнем да превеждаме , след като излезе и последният за първа част на МураТуба клиповете - 15 клип... Rolling Eyes какво ще кажете??? Rolling Eyes

А сега още нещо...

MuraTuba (Asi&Demir ; Hasret&Savas) /12/ - Добре дошъл
http://www.youtube.com/watch?v=-DQ-_NqyRV8

Историята:

Нищо особено - Т. и М. не спират да мислят един за друг след раздялата си , но накрая се събират.

# 42
  • Мнения: 0
Междудругото , мисля че фаталният клип 13 най-много ще ви хареса.В него съм заложила на нещо съвсем нетипично... Wink Peace

А сега един различен Четин:

http://img808.imageshack.us/img808/7954/tarama0003.jpg

Какъв е натупан Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 43
  • Мнения: 73
Наивмица,за твоя неуморен труд да твориш и да не преставаш да ни радваш.

# 44
  • Мнения: 0
Наивница,ти наистина си Чаровница. newsm51 newsm51izabel-vani благадаря Ви.Позволявам си да Ви препоръчан филма,който в момента го дават по БТВ,с незабравимия Патрик Суези.

Общи условия

Активация на акаунт