Професионални серии за коса - 11

  • 125 165
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Страхотна си, Monyc! Блвагодаря за подробните инструкции!!  bouquet
Само 8 мл? За каква дължина на косата е достатъчна една боя?

# 736
  • Мнения: 3 675
Страхотна си, Monyc! Блвагодаря за подробните инструкции!!  bouquet
Само 8 мл? За каква дължина на косата е достатъчна една боя?
Това е половин доза. Нарочно продават половинки, за да улеснят хората при смесването на цветовете. На мен такава доза за нищо не би ми стигнала. За боядисване на корени си трябват  2 половинки дози. Така мисля аз.

Monyc , хиляди благодарности!   bouquet

# 737
  • Мнения: 636
Аз съм с коса до раменете и са ми достатъчни две половинки дози за корени и цялата коса, което се равнява на една боя от другите. За корени мисля, че ще стигне половин доза, но аз не съм мазала само тях.

Половин доза всъщност е около 58 мл. за мазане.

# 738
  • Мнения: 7
Доза и половин отиде при мен за цялата коса ,но ме намазаха доста обилно. Много хубаво го е обяснила Monyc нанасянето и използването. Само да допълня от мен ,че трябва да се наблегне на хубавото измиване на боята ,за да не остане косата мазна или тежка. Мен лично ме измиха с шампоан от Иноа за след боядисване с боята ,не знам продава ли се такъв към боята ?

# 739
  • Мнения: 3 675
Ако някой ще взима боя, то по-добре е да вземе повече, от колкото по-малко и да не му стигне. Според мен не е задължително да смесваме всичкото количество боя, а ако не ни стигне, чак тогава да отворим следващата половинка.

# 740
  • Мнения: 171
Monyc, страшно полезна информация си предоставила и то от личен опит   bouquet

Така ми се прииска и на мен да я пробвам тази боя, ама няма да ме изсветли достатъчно  Sad

# 741
  • Мнения: 3 675
Monyc, страшно полезна информация си предоставила и то от личен опит   bouquet

Така ми се прииска и на мен да я пробвам тази боя, ама няма да ме изсветли достатъчно  Sad
Ти беше писала, че си чела някъде, че ще пускат и по-силно изсветляваща, за това бъди търпелива. Simple Smile
Ти колко тона се изсветляваш?

# 742
  • Мнения: 171
Monyc, страшно полезна информация си предоставила и то от личен опит   bouquet

Така ми се прииска и на мен да я пробвам тази боя, ама няма да ме изсветли достатъчно  Sad
Ти беше писала, че си чела някъде, че ще пускат и по-силно изсветляваща, за това бъди търпелива. Simple Smile
Ти колко тона се изсветляваш?

Така е, дочух, ама може да е само слух...  Rolling Eyes
На мен си ми трябва боя, изсветляваща с 4 тона. Плюс окислител 12% задължително. Не мога и не мога да се откажа от това платинено. А така ми харесва като видя някоя по-тъмно руса коса... Но няма смисъл да се пробвам за потъмняване, знам си се, ще изтрая ден-два и ще започна пак да се изсветлявам. От цялата работа резултатът ще е изтощена коса  Crazy

# 743
  • Мнения: 3 675
Не ти достига само един тон. Оф не знам какво да правиш, а и не знам дали има толкова светъл цвят от Inoa.
Единственото за което се сещам, е да се намажеш с блондор и да го смесиш с много слаб оксидант за да може да смъкнеш само този един тон и след това да се боядисаш с най-светлото от Inoa. Аз лично не бих направила подобно нещо, ако съм доволна от боята с която се боядисвам.
Miia се беше боядисвала с Inoa и беше показала снимки и от снимката останах с впечатлението, че е станало много светло.

# 744
  • Мнения: 636
При мен стана много светло при положение, че съм смесвала 10 и 9.1, добавих и една капка виолетово 4.20 за разкош. Получите се много хубаво. Ако се престрашиш само десятките трябва да гледаш, но според мен няма да постигнеш този светъл цвят.

http://www.youtube.com/watch?v=B8WVyhN3vYc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=JcIK8eXfKS8&feature=related

Последна редакция: пн, 13 сеп 2010, 13:23 от Люлякова

# 745
  • Мнения: 7
При мен смесиха 10.1 и 9.2 на Иноа и наистина стана много светло. Обаче, аз знам какво иска  La mademoiselle и мисля ,че няма да я удовлетвори. Аз например при 921 на Мажиблонд и окислител 9 % съм доволна ,докато тя търси по-светъл цвят,а точно този цвят се постига с комбинацията на Иноа при мен.
Честно казано тази боя Иноа ми се видя силна изобщо не е за пренебрегване нищо ,че е безамонячна.

П.С. Темата ни е на 50-та страница ,да не я заключат  Confused

# 746
  • Мнения: 3 675
Честно казано тази боя Иноа ми се видя силна изобщо не е за пренебрегване нищо ,че е безамонячна.
Какво искаш да кажеш с това? Че изсветлява много или, че не е толкова щадяща, за колкото я мислим?

# 747
  • Мнения: 7
За изсветляването имах предвид .

Гледах видеото показано от Люлякова за нанасянето на боята и ми направи впечатление ,че нанасят боята от тила към челото/от долу на горе/. Има ли значение в каква посока се боядисва ? При мен винаги са започвали в посока от върха на главата - слепоочията -тила/т.е. от горе на долу/

Последна редакция: пн, 13 сеп 2010, 13:37 от Miia

# 748
  • Мнения: 264
Включвам се на бързо, за да ви кажа, че lookfantastic са пуснали намаления - http://www.lookfantastic.com/sale/women/ Отивам да видя какво предлагат  Crazy

# 749
  • Мнения: 3 675
За изсветляването имах предвид .

Гледах видеото показано от Люлякова за нанасянето на боята и ми направи впечатление ,че нанасят боята от тила към челото/от долу на горе/. Има ли значение в каква посока се боядисва ? При мен винаги са започвали в посока от върха на главата - слепоочията -тила/т.е. от горе на долу/
Мисля, че няма никакво значение от къде се започва. Най-важното е да се действа бързо. Аз понякога се боядисвам от зад на пред, а друг път от пред на зад  Simple Smile Резултатът винаги е бил един и същ.

Общи условия

Активация на акаунт