Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 33

  • 26 975
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 10 240
НОВАТА ТЕМА ВИ ОЧАКВА  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=513026.0

ЗАПОВЯДАЙТЕ В НЕЯ!

# 737
  • София
  • Мнения: 1
Най-накрая се изясни каква е подсказката на Туба! Няма такава! Joy Joy Joy Joy
Поне Туба потвърди , че наистина историята ще е съвсем нова!
Друго си е да имаш точен превод! Пък иначе си развихме фантазията както трябва и отгоре! hahaha hahaha

А ни чакат 35 седмици напред с такива емоции!

Ох, тия туркини не за пръв път ме подвеждат с преводите си. Изречението е написано граматически неправилно и аз съм си го поправила както съм си го превела hahaha hahaha hahaha
Момичета, които знаете езика, гледайте и вие и поправяйте, ако разбирате нещо по друг начин. Няма да се засегна.  Laughing

# 738
  • Мнения: 2 155
Прочетох мненията  на момичетата от другия форум и те не са доволни от това че Туба не казва къде е почивала.
Трябва да ви кажа че Туба като тигрица пази личния си живот, поне да беше с някой принц.
Няма нищо кой знае какво ако излезе и каже че е почивала в Бодрум или в Италиял И ако толкова държи на Сами да каже  бях със Сами. Това говори за нейната незрялост,все пак е публична личност и е една от най коментираните  звезди.

Защо Туба не е казала къде и с кого е била?
Вариант 1 - била е със Сами, знае че не го одобряваме и ни спестявя разочарованията;
вариант 2 - била е сама, отново вероятност за коментари от рода - О, най после се разделиха и се започва истерията с кавалерите;
вариант 3 - била е с Джансел/ малко вероятно/ и не иска да тръгнат слуховете.
Ако тя беше семейна, нямаше да има никакъв проблем да каже къде е ходила, защото папараците вече са я изпуснали.

# 739
  • Мнения: 2 155
Най-накрая се изясни каква е подсказката на Туба! Няма такава! Joy Joy Joy Joy
Поне Туба потвърди , че наистина историята ще е съвсем нова!
Друго си е да имаш точен превод! Пък иначе си развихме фантазията както трябва и отгоре! hahaha hahaha

А ни чакат 35 седмици напред с такива емоции!

Ох, тия туркини не за пръв път ме подвеждат с преводите си. Изречението е написано граматически неправилно и аз съм си го поправила както съм си го превела hahaha hahaha hahaha
Момичета, които знаете езика, гледайте и вие и поправяйте, ако разбирате нещо по друг начин. Няма да се засегна.  Laughing
Не се ядосвай за такива неща. Преводът си беше добър, друг е въпросът че ние търсим за какво да се хванем, за да има какво да чоплим  hahaha

# 740
# 741
# 742

Общи условия

Активация на акаунт