Отговори
# 45
  • Мнения: 25
Пу за мен - аз съм от тези, носещи името на пророк Илия, та да почерпя по случая





Моите изследвания са добри, явно краката ми се подуват от жега и "много" лежане. Днес съм на ЖК, ще се отчитам по-късно.

Радвам се, че Стани вече е добре.

# 46
  • София
  • Мнения: 83
Честит имен ден на всички носещи името!

Мия, стиснати палци за приятелката ти и да кажеш дали всичко е минало добре.

Диде, кураж още малко и скоро ще гушкаш малкия сладурко Стаси и ще целуваш Зарито.

# 47
  • Мнения: 71
Честито да ти е името Илиянка, да те закриля и да ти помага светията пророк Илия и да пази и бебчето в теб!!!

Честито на всички именници днес!!!

Мия и аз стискам палци за приятелката ти, досещам се за какво става дума и можеш да и пожелаеш от мое име да има резултата, който аз имам вече от около година и пет месеца  Hug

Диде, чак сега успях да прочета какво ви се е случило, радвам се че нещата се оправят и малкия Стаси вече е добре. Скоро, скоро ще се гушкате заедно всички в къщи. Много те прегръщам, нацелувай Заринка-мандаринка и разбира се бебчо по крачетата от мен и Михел. Поздрави и за най-щастливия татко Георги!

Ние днес водихме Михел на ортопед защото взех да се притеснявам, че още ходи на пръсти, особено с дясното краче. Оказа се, че притеснението не е напразно - има скъсено ахилесово сухожилие и препоръчаха да му правим гимнастика около 3-4 месеца, пак консултация и ако не се е оправило - оперативна намеса за удължаване на ахилеса на дясното краче. Лявото е добре.
На всичкото отгоре му направихме миналата седмица изследване на секрет от носа и се оказа, че има стафилококова инфекция /както и предполагах/ и вероятно пак ще пие антибиотици, за да престане да "вади" циреи на устата си. Явно само с мазане с йодасепт няма да стане ...
При мен също някои неща се закучиха, но все пак не губя надежда че ще се оправят...

Снимките на всичките ни дечица са страхотни, чудесна идея, а колко само са порастнали децата, пълнят ми душата ... бяха си бебета миналото лято, а сега - големи и хубави момченца и момиченца. Обещавам довечера да се отчета и аз със снимков материал от Яев и въобще.

 Hug

 

# 48
  • София
  • Мнения: 66
И аз да почерпя /по негов вкус/ за моя именик:

Мечи, честито и на теб   bouquet

Мими, благодаря за хубавите новини за Стаси и Дидето!!!
Мия, стискам палци!

# 49
  • София
  • Мнения: 311
Честит имен ден на всички празнуващи днес и специално на Мечи (мерси за почерпката и чакаме отчета след ЖК) ! Да са здрави, щастливи и обичани!

Е, много се радвам, че нещата при малкия Стаси вървят добре и скоро ще се гушкат всички вкъщи!
Мия, стискам палци за приятелката ти!
Бисерче, стискам палци и за вас - гимнастиката да свърши работа и да с размине оперативната намеса! И да уморите бързо стафилококите!
Ние се прибрахме от разходка, аз се сварих в собствен сос. Утре и аз съм на консултация и чакам с нетърпение, че така докато още не усещам бебето ми  странно и все ги мисля някакви...

Карбо, да ти е жив и здрав именика, добър вкус има като гледам Simple Smile

# 50
  • Мнения: 25
Да са живи и здрави Илия на Надето и да я слуша, и Илиян на Лукрециана.

Мрм, и на мен така ми беше странно, ама сега ми го връща, не се спира ни денем, ни нощем. Наслаждавай се на спокойствие  Hug

Бисерче, хубаво е, че отидохте лекар да види крачето. Щом се налага ще правите гимнастика, а стафилококите са много коварно нещо, дано ги преборите да не се мъчи детето повече! Сподели ако имаш желание как са нещата при теб....

# 51
  • София
  • Мнения: 83
Момичета ето актуалните цени за Грийн вилидж-с.Рибарица

" ХОТЕЛ

               - стая двойка / тройка делник - 25.00лв., уикенд - 30.00лв./ на легло /

               - апартамент / за двама / делник - 100.00лв., уикенд - 120.00лв.

               - " Луксозна  стая " / за двама / делник - 80.00лв., уикенд - 100.00лв.

 

                                   ВИЛА

                - стая двойка делник -  35.00лв., уикенд - 40.00лв.

               - VIP апартамент / за двама / делник - 120.00лв. , уикенд - 140.00лв.

                - цяла вила / за 6 човека / делник - 220.00лв. , уикенд - 240.00лв.

    В цената на всички  нощувки  са включени ; закуска , застраховка , паркинг , интернет , курортна такса ,фитнес ,басейн.За деца до 12г. на допълнително легло  нощувката е безплатна само  закуската се доплаща  по 3.00лв.За  деца до 12г. на редовно легло  се заплаща 50% от  цената на възрастен с включена закуска. Допълнително  легло  за възрастен в хотела или във вила - 30.00лв. със закуска.

                       КОМИСИОН   ЗА  ТО / ТА - 10%

Цените според мен са доста добри за условията които предлагат.

# 52
  • Мнения: 75
И аз да се разпиша!!!
Илиянка честит имен ден.Със здраве да си носиш името.Да си много обичана и уважавана от двамамта ти мъже и бебчо(жив и здрав като се появи).
Честит и мен ден на всички именяци!!!!!!

# 53
  • Мнения: 17
 Честит имен ден на всички именници. Да се слави името им.
 Дани тия цени найстина не са зле. Но аз имам нужда от превод в ефир  Embarassed Как да го тълкувам това "  КОМИСИОН   ЗА  ТО / ТА - 10%"
Имам известни подозрения ама да не се излагам  ooooh!
 И успя ли да разбереш дали има хладилник във всички стай. Че аз снощи на сънен акъл се зверих зверих в сайта и единствено успях да разбера че има минибар само в студиото и апартамента. А хладилника си е важен в тия жеги. Пък и на мен ми се иска ако ни хареса да останем още няколко дни през седмицата ако все пак остане датата 7-8 август.
 Много се радвам за прекрасните новини за бебе Стани и за Дидето. Дано по-скоро да си го приберат и него здрав като камък. Heart Eyes
 На мен на Яна офертата ми допадна също, но май мястото няма да е удобно за всички  Thinking  Така че щом Яев отпада  да действаме за друго място.
 Момичета току що се обадих в хотела в рибарица и питах за 6-8 август. Казаха, че хотелската част е пълна за тези дати и за такава група като нашата могат да предложат само вили.

Последна редакция: вт, 20 юли 2010, 19:01 от PIS74f

# 54
  • Мнения: 263
На всички празнуващи - Наздраве! Мечи, за теб специално ще изпия една бира!  Hug
Момичета, само да напомня, че отзивите за Рибарица като цяло не са блестящи (ниско налягане и понякога липса на вода, лоша миризма, огромни тълпи особено лятото). Дали да не се ориентираме към някое от другите не толкова комерсиални места?

Бисерче, дано всичко се размине по възможно най-лекия начин за Михеле и след 2-3 месеца въобще да не се сещате за крачето и гадните стафилоки!  Hug

Нямам търпение Дидето да се прибере ( а съвсем скоро след нея и младия момък) и да пише, че всичко  е наред и лошото е зад гърба им!  Praynig

Като казах лошо и гръб, току-що на излизане от банята така юнашки се изхаках на пода, че още ми се виждат звездички. На всичкото отгоре си набих крака (бедрото) на една поставка за книги с форма на котки (с мнооооооооооооооого остри уши). Едвам успях да склоня Станислав да не им отреже главите на котките с уверението, че още утре ще подаря поставката на някого. Мераклии?  Rolling Eyes


# 55
  • Мнения: 71
  bouquet вместо снимките

Последна редакция: чт, 22 юли 2010, 09:50 от biserche

# 56
  • Мнения: 242
Честит имен ден на Илиянка Hug
Мечи,да си жива и здрава и много щастлива Hug Hug Hug

Марте,питай Мимето  Mr. Green Тя е коткофил и всичко котешко й е мило Mr. Green

# 57
  • Мнения: 71
Малко попрекалих със снимките и мисля да ги изтрия като ги видите.

Марти, Мечи, наистина дано да останат само спомен тези наши здравословни проблеми.
Марти, дано ти мине по-скоро - лелее много кофти,
аз няколко пъти съм се разминавала с подобно падане, не знам кой ще е мераклия за поставката, аз не съм, юе съм малко "блейка"

Хай НАЗДРАВЕ НА ИМЕННИЦИТЕ!!!

# 58
  • Мнения: 24
Здравейте мацки   bouquet

Честито на всички именници днес


Да ви кажа за срещата аз със сигурност няма да дойда ако е на 7-8 , защото Павел се връща най-вероятно на 6-ти и няма как да стане . Честно казано съм по-навита да отидем до Банско , но да е нещо хубаво отколкото да се набучим на някакво гадно място  Naughty Дайте да видим Яна какво ще предложи. Гледам , че 7-8 и 21-22 са с равен брой гласове Фокси направи анкетка само с тези дати ако имаш време  Peace
М/у другото в Рибарица е по-скъпо от Здравец  Rolling Eyes

Бисерче хич не си прекалила  Peace много хубави снимки  Grinning

# 59
  • Мнения: 4
Привет и от мен!

Честито на празнуващите днес!   bouquet

Ванеса и тя влезе в отбора на дрискащите и повръщащите. Бяхме на доктор, не е нещо сериозно, но цял ден отказва да яде. Страхувам се, че ще изчезне от лицето на Земята това дете. Добре, че Гого е в Добрич тая седмица, че иначе щеше да има верижна реакция пак.

Марте, мнооого кофти работа. Няма по-гадно падане в или пред банята. На мен ми се е случвало 2 пъти и двата пъти си мислех, че това са ми последните мигове.

Ние за нац. среща май няма сколасаме. Чака ни кръщене на 28-ми август и ще ни дойде на нагорно и среща.

Общи условия

Активация на акаунт