Подсъзнанието може всичко 26 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 103 201
  • 657
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 753
х-х-х, извиняваm се за глупавият въпрос,но как правиШ така, че при повторен опит за теглене тегленето да започне таm, където е спряло предиШното? Днес пак ги пуснах, стигнаха до 87%, линията се разпадна и всичко заmина... Close

# 256
  • Мнения: 515
Влизам да ви пожелая усмихната и успешна седмица на всички  Hug и да споделя едно видео с вас относно Медитацията- какво представлява и как да я практикуваме. Надявам се да ви хареса цък

# 257
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
ilkiki, както казах - това е лично мое мнение. Доста старателно проучих сайта им, и понеже бизнеса ми беше реклама и уебдизайн, го прецених като гола реклама. А от видеото си създадох останалото впечатление. Все пак прежали малко време да видиш предаванията, в които се рекламират и обърни внимание на "сеансите" с които превръщат аурата на всеки в индигова... За мен звучи абсурдно, но всеки има право да вярва в каквото си иска. Както и да си харчи парите си за каквото си иска. Лично аз се възприемам в категорията на "индиго", но далеч не се натискам да имам индигова аура, особено ако някой ще ми я боядисва, образно казано, срещу солидно заплащане. Изискваха да си запазиш час по GSM, посочен в сайта. По времето, когато проявих интерес към тях, нямаха никакъв посочен адрес (което за мен е още една индикация за някаква форма на измама). Пожелавам ти успех и да споделиш после.

kambanka 2304, въпросът ти изобщо не е глупав. И на мен чак сега ми светна, че греша, като затривам недосвален файл и почвам начисто да свалям отново. Ако пак забие, номерът може да се повтаря до безкрайност. Просто ми хрумна, че свалянето през интернет е трансфер на пакети. Една част от тези пакети са парченца от файла, който сваляме, друга част са служебна информация относно каква част е свалена и какво остава още, за да не се дублират парченцата и да не се получат липси. Все пак при трафика често има загуба на пакети и други проблеми, така че тези механизми са отработени, за да може все пак да се завърши трансфера без загуба на информация. В този смисъл, аз не го карам да прави нищо. Няма как да го накарам, освен ако не намеря софтуер, който да има подобна опция. Просто го пускам да записва върху вече сваления файл и докъдето го докара. Разчитам, че само се заблуждава в количеството прехвърлена информация по време на вградените в процеса проверки какво е записано и какво не. Има и още една особеност - когато някаква част от диска ти съдържа някаква информация, обикновено новата се записва начистичко местенце. Така че предположих, че няма точно да припокрие свалените вече части, а ще се намести след тях и така ще го заблудя, че всичко е свалено при поредната заявка за сваляне, а не при предишната. Знам че е сложно, но не ми хрумва как по-интелигентно да го обясня. Не съм чела нищо подобно и няма как да ти посоча по-добра информация по темата, просто са лични съображения, които се потвърдиха от опита ми с точно тези четири файла. Все пак близо 3 денонощия им баех на компа докато се изтеглят...

# 258
  • Мнения: 131
  bouquetМомичета, влизам да ви споделя нещичко от днес.....

Направих   си  аз днес 5-те тибетски упражнения и доста добре се справих bowuu.....реших след това да започна да  визуализирам най-голямото  си желание напоследък и полегнах. Започнах да визуализирам така ,както съм чела в техниките и това,което знам...много странно се чувствах хем съм "там", хем сякаш вече съм задрямала и сънувам.....Стреснах се знаете ли от какво??? Усетих топла,дори гореща ръка да ме хваща за моята лява ръка...направо подскочих...., после отново се отпуснах  и нищо не се получи..
ПОМАГАЙТЕ.. Hug    Как си обяснявате това?

Аз лично ( нали се уча да гледам позитивно на нещата, го тълкувам като някой Ангел ,а може би Бог Blush......)

# 259
  • Мнения: 1 422
Здравейте!
Реших да споделя нещо което изпробвах от филма'' The Secret''.
Получавах много високи сметки за ток,взех един ден сметката и я поправих,със сумата която исках да получа.

Как го направи това поправяне?? В смисъл какво точно направи. Извинявай, но не съм гледала филма. А за какви ситуации може да се прилага? Чакам известие от много скъп за мене човек и в тази връзка ми се иска да я приложа.  Embarassed

# 260
  • Мнения: 10 701
Happy woman, едва ли е бил Бог   Thinking
Казват, че Бог сам по себе си никога не е "идвал" в нашата част на Вселената, в 3D-то, поради простия факт, че материята не би издържала силата и интензитета на такива вибрации.
Това, което стига до нас са трансформирани Божествени енергии, за да можем физически да ги понесем, Ангелски енергии и на други същности  Grinning
Мисля, че е възможно да си се свързала с някой от Водачите си  Hug

# 261
  • Мнения: 18
Здравейте!
Реших да споделя нещо което изпробвах от филма'' The Secret''.
Получавах много високи сметки за ток,взех един ден сметката и я поправих,със сумата която исках да получа.

Как го направи това поправяне?? В смисъл какво точно направи. Извинявай, но не съм гледала филма. А за какви ситуации може да се прилага? Чакам известие от много скъп за мене човек и в тази връзка ми се иска да я приложа.  Embarassed
С коректор я изтрих,съвсем леко и там написах сумата която исках.При мен се получи,но да си призная имаше моменти на'' леко съмнение''.
Успех  newsm10

# 262
  • Мнения: 1 422
Признавам се за бивша блондинка....  Embarassed - не намирам на първа страница кое е тестът за цвета на аурата. Който ми помогне, получава една голяма прегръдка от една много влюбена жена  Hug...

# 263
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Рози и рози,

П.П. Ето този тест си правих аз, от линковете на първа страница:
http://www.photoaura.ru/linear_test_folder.php?docId=3490

P.S. оправих цвета. Не се вманиачавай в теста, това е просто програмка за трупкане на трафик  Hug

Последна редакция: пн, 19 юли 2010, 18:26 от x-x-x

# 264
  • Мнения: 1 422
Хъм, червена.....................

# 265
  • Мнения: 131
Благодаря ти, mijjjka !  bouquet
Може би имаш право...затова исках и друго мнение...за мен нещата са си на добре Laughing

# 266
  • Мнения: 131
ПРИЯТЕЛИИИ...ЕТО НЕЩО ЧУДЕСНО  bouquet
http://www.emozdrave.info/index.html

# 267
  • Мнения: 1 568

Това веднъж се захванах да го чета и накрая мисля че нямаше край, в смисъл няма я техниката, просто като реклама е направено.

# 268
  • Мнения: 131

Това веднъж се захванах да го чета и накрая мисля че нямаше край, в смисъл няма я техниката, просто като реклама е направено.

Peace В същност много техники и опити са споделени  в самия ФОРУМ  на този сайт, Маргало Wink

http://emozdrave.info/forum/index.php

# 269
  • Costa Rica
  • Мнения: 551

Това веднъж се захванах да го чета и накрая мисля че нямаше край, в смисъл няма я техниката, просто като реклама е направено.

Тцъ, не и този път.   Wink Въпреки че в БГ се опитват да я комерсиализират, ТЕС се учи за 5 минути и наистина помага. И тук има тема, а книгата може да се дръпне. Има линкове на нашата 1стр.
http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%CF%E5%F2%F … F0%ED%E8%F8%EA%E8

Книгата на Петърнишки е дословно преписана от тази на автора на метода Mr. Green, така че може да и се вярва.

Общи условия

Активация на акаунт