Подсъзнанието може всичко 26 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 103 177
  • 657
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 568
Иска ми се да споделя с вас този текст, мисля, че идва съвсем на място:
Откъс от Разговори с Бога
Нийл Доналд Уолш
http://izvorite.com/text/text132.htm


Това е велика книга и се намира много трудно!
За мен е като Библия, тя докосно сърцето ми най-много, а бях изчела до тогава един куп.

# 166
  • Мнения: 3
              Много силен откъс от Разговори с Бога. По този повод и аз искам да ви споделя нещо което, научих относно датата 21. 12. 2012 год. Източници са "Хилядолетното послание" на маите и няколко филма за Вселената.
       
             По календара на маите от 11. 08. 1999г / когато беше пълното слънчево затъмнение и се видя край Шабла / до 21. 12 . 2012 ние сме в безвремието според тях. Звучи неразбираемо, но по интересното е, че  Календара на маите свършва на тази дата в 23:59 ч  и започва   нов цикъл.  Започва ново броене!     
               
        По времето на този 13 годишен период ще има "знаци", не катаклизми и апокалипсис , какви точно не стана ясно.

               
        И ние всички ще го осъзнаем.  Начинът по който възприемаме светът трябва да има нова насока!
       
        А от къде идва всичко това : слънцено на нашата Слънчева система се движи спрямо центъра на галактиката, то не е неподвижно.

         На всеки 5125 години то застава под определен  ъгъл / мога да обясня защо но е дълго/  тогава от центъра на Галактиката  се спука  лъч чиста енергия , който има за цел да  стабилизира планетите. Този път обаче краят на този цикъл бележи  явление , което се случва на всеки 26625 години - подреждането на нашата планета, Слънцето и галактическия център под една линия.
         
       Възможно ли е да станем свидетели на нещо ново? Как ви се струва това? Когато го разказах на гаджето той се усмихна и отсече : светът няма да се промени
         
         
       

# 167
  • Мнения: 105
Всичко тече,всичко се променя,нищо не стои на едно място. Peace
Би могло да се каже,че за тези,които не променят собственото си съзнание,за тях няма да се промени нищо.Промяната е отвътре навън,затова все повече хора усещат промените в себе си и ако се разровиш в интернет-наистина има много доказателства,че промяната отдавна е започнала и няма да стане изведнъж и за всички.

Новите поколения деца,кристални,деца на дъгата и индиго-са само част от новата раса,променени и на клетъчно ниво и особено на астрално ниво,които тепърва ще променят и нашия "видим"свят.

# 168
  • Мнения: 3
Да , за това става въпрос - за осъзнаването от вътре навън. 

# 169
  • София
  • Мнения: 6 803
И аз така смятам, промяната ще тръгна от хората, а не от някакъв природен катаклизъм.  Peace
Като майка на две индигови хлапета много пъти съм се чудила, дали има връзка между това какви са родителите и какви са децата? Т.е. аз правих някакви тестове и също излизам индиго. Но пък ми се струва, че те са много "по-индигови" (особено дъщеря ми). Или просто са още малки и не са смлени от месомелачката на образователната система и всички "споразумения"...

# 170
  • Мнения: 105
И аз така смятам, промяната ще тръгна от хората, а не от някакъв природен катаклизъм.  Peace

Промяната Е в ход! Peace Самият факт,че го осъзнаваме значи,че не ЩЕ,а Е.
Индигов цвят на аурата имат хора и от  по-старите поколения,но са били по-малко на брой,отричано е съществуването им ,а сега са толкова много,практически във всяко семейство.
Образователната система ни най-малко не оказва влияние на хората-индиго,по-скоро обратното Peace

Няма как ти да си по-малко индиго от новите индиго-или го има или го няма и как  правиш тестовете ми е интересно?Има си хора с развити способности,които могат да видят цвета на аурата,който се мени и не е един и същ постоянно.Няма такава техника,която да "изчисли" каква е аурата ти,това са фокуси за наивници.

Връзката деца-родители е на кармично ниво,това няма общо с аурата.

# 171
  • София
  • Мнения: 6 803
Ей, почувствах се направо пред черната дъска.
 Stop
Приемам забележката, че е тръгнала промяната.
За индигото - не си съвсем права за образователната система, както и за порядките на обществото. Всеки човек се променя под напора на едно или друго влияние. Няма как да е иначе, ако не се променяш значи нещо не е наред. Промяната е двупосочна, да, никога едностранна.
Тестът е един много, много дълъг, отнема може би над час, руски. Нали не смяташ, че индиговите хора се познават само с детектор за цвета на аурата? Тя се мени, но или си ингиго или не. Това, че понякога аурата ти се сменя не означава, че ти самият ставаш генерално друг.

# 172
  • Мнения: 2 196
  Сега да ви застрелям с един тъп въпрос /после отивам да се накажа в ъгъла - обещавам/.
''Индиговите'' деца заради цвета на аурата ли се индигови? Правилно ли го разбирам?
  Правих си теста за цвета на аурата и се оказа, че е индигова. Аз си реших, че е така, заради лошотията и проклетията ми /имам си аз навика да си решавам така разни неща/. Blush
  За да блесна още по-ярко с невежеството, ще ви запозная с пътя на логиката, по който стигнах до този извод. Светло и ярко - хубаво и чисто. Тъмно към черно - лоша работа.

Бианкини размисли.
Отивам сега в ъгъла, да се накажа, както обещах. Laughing

# 173
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Klemy, този тест има ли го в електронен вариант? Дай линк или го качи в docx, ако ти е възможно. Живо ме интересува.

Иначе съм съгласна с теб, че обществото е пречупило много представители на старите поколения индиго или ги е отхвърлило. Всички понасяме последиците от взаимодействието с другите - понякога ние им влияем, понякога те на нас. Няма еднопосочни отношения.

Бианке, и аз се изживявам като индигова, заради подробния списък с качества, даден в книгите. И дъщеря ми я приемам за такава, въпреки че сме различни като характери и качества - онези от списъците ги има и при двете ни. Но и на мен ми се ще да имаше някакъв начин да се провери, а не да се правят заключения от книгите с описания. От това, което си написала през последните дни тук, те възприемам точно по този начин. В общия случай индиго са много интелигентни, но и много борбени, противопоставят се на догмите, променят света, не се съобразяват с авторитети, имат силно развита интуиция (в друга тема съм разказвала колко съм си патила от моята силна интуиция, чак не искам да я слушам вече и оставям нещата да се случват, защото не е сигурно, че това, което искам е най-доброто за мен, въпреки че винаги постигам каквото съм си наумила...).

# 174
  • София
  • Мнения: 6 803
http://www.bialobratstvo.info/index.php?option=com_content&t … 166&Itemid=74
http://lightwish.blog.bg/izkustvo/2009/09/30/indigovi-deca.406812
http://logika.start.bg/article.php?aid=7120
Изобщо потърси в google, излизат много статии.

Нищо общо няма с лошотията, макар че такива деца  (предимно) са хиперактивни, буйни, не търпят никакви "заповеди", поучения, авторитет...много, много трудно се гледат и обучават.
Дъщеря ми ходи от 1 месец на плуване, 2 пъти в седмицата. т.е. 8 пъти до сега. За 8 посещения се научи да плува (въобще не можеше), а всеки час се карат само на нея. Не слуша, не изпълнява, отговаря на треньорката и се налага. Но...се научи за рекордно кратко време. Това също е тяхна характеристика, уж не внимават, не слушат, но запаметяват много по-бързо от другите, уж послушни и кротки дечица.

Виж това, много точно казано:
Имат силно изразено чувство за собствено достойнство;

Имат усещането, че “заслужават да са тук”;

Често “поставят родителите си на мястото им”;

Имат проблеми с дисциплината и авторитетите;

Отказват да изпълняват заповеди и наставления;

Не могат да се подчиняват на реда, например да стоят в строй;

Често намират по-добри начини да правят нещата;

Не реагират на дисциплината “на вината”, като: “Ще кажа на баща ти като се върне какво си направил.”;

Чувстват се подтиснати, когато наоколо няма други като тях. Тогава се самоизолират и могат да проявяват антисоциално поведение, имат чувството, че никой не ги разбира;

Училището може да бъде много тежко социално преживяване за тях;

Творчески личности са, често имат дарба или талант, много са интелигентни;

Очите им са проницателни не за възрастта им;

Често имат необичайни психични способности;

Често биват диагностицирани като “синдром на затруднена концентрация на вниманието” или като “хипердинамичен синдром”, но когато имат интерес, могат да се фокусират;

Често проявяват силно изразена емпатия;

Имат нужда от поддръжка, за да разберат себе си;

Те са тук, за да променят света.

# 175
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Klemy , благодаря, но питах за твоя тест, който ти си правила. Иначе статии в нета съм търсила и чела много. И книги четох по темата, макар и не всичките. Сега като си ходих в България, видях и такива, дето ги нямам в електронен вид. Ще чакам да се появят, за да си ги сваля.

# 176
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
  Сега да ви застрелям с един тъп въпрос /после отивам да се накажа в ъгъла - обещавам/.
''Индиговите'' деца заради цвета на аурата ли се индигови? Правилно ли го разбирам?

Отивам сега в ъгъла, да се накажа, както обещах. Laughing
Излизай от ъгъла! Веднага! Hug

Не са само светли и добри, има и много проклетия в тях.

И аз се възприемам като индиго - списъка с качества го отмятам отгоре до долу, ще ми се да се видя и на апарат. Но пък детето ми е нормално до  непоносимост, чак не вярвам, че е мое Mr. Green

# 177
  • София
  • Мнения: 6 803
x-x-x , това беше за Бянка.  Peace
Теста сега ще се разровя, не съм го запаметила. Май се теглеше и се прави после на локалната машина. Ще питам момичето, което ми беше дало линка и веднага ще го дам.

# 178
  • Мнения: 2 196
Клеми, благодаря за списъка. Hug
И да е имало нещо  индигово в мен, в по-голямата си част е пречупено, да не кажа премазано, от здравата родителска десница. Laughing

П.П. Ето този тест си правих аз, от линковете на първа страница:
http://www.photoaura.ru/linear_test_folder.php?docId=3490


Делфина, то е сенчица в ъгъла, под фикуса. Joy

# 179
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Klemy, извинявай, не разбрах, че не е за мен  Embarassed

Ще чакам да пишеш, когато откриеш дирите на твоя тест   bouquet

Бианkа, и мен са ме пречупили с много бой. Ама това вътре в мен си гори. Само дето сега се борят вътре в мен истинската ми същност с възпитаната - робското покорство и себеотричане с амбициите и потиснатото ми самочувствие. И не сме само ние, много са като нас. Важно е на децата си да позволим да бъдат себе си, въпреки натиска от околните.

Общи условия

Активация на акаунт