Подсъзнанието може всичко 26 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 103 148
  • 657
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 0
Lenny    newsm51 newsm51
ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ОФОРМЛЕНИЕТО НА ТЕМИТЕ!!! Прекрасни са   bouquet
Колко разнообразни, интересни и все по- задълбочено се навлиза в темите!!!Благодаря на всички,които предоставят материалите!!!
Наистина всичко това трябва да се събере в една книга, която да бъде със заглавие,например"Наръчник на успелият човек".
Успял във всичко - придобивайки всеобхватни знания и умения,които позволяват справяне с различни ситуации и  издигайки го на по-високо духовно ниво.

ПРЕКРАСЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!!!   bouquet

# 46
  • Мнения: 112
Както винаги прекрасно оформление на темичката  
Лени  благо-даря bouquet

Момичета може ли да ви попитам нещо

Според вас може един човек кагото ти види напред в бъдещето какво те очаква и казвайки ти какво ще ти се случи занапред ,по някакъв начин да ти преобърне живота т.е. да е трябвало да ти се случи но след като са ти го казали то да не ти се случва.Знам че подсъзнателно човек може да направи така че всичко което ни е било предсказано ако мога така да се изразя да се случи ,защото започваме да си мислим само за тези неща които са ни били казани .Но все пак не мога да си обясня страшно много неща.
Казвам го от личен опит .Ходила съм на астролог ,някой неща се случиха не мога да отрека ,но има неща които например не се случиха ,а аз не съм си мислела абсолютно през целите тези години от както съм ходила за нито едно от тези неща.
Но преди две сдемци открих едно лисче на което си бях записала някой от нещата които ми е казала преди години астролога че ще ми се случат .Всичко наистина ми се е случило ,само едно нещо не .
Ето защо това лисче ме провокира да си задам този въпрос ,възможно ли е някой да ти промени съдбата

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 13:57 от Христии

# 47
  • Русе
  • Мнения: 11 919
  Случи ми се нещо неприятно. по принцип не планираме нещата и сме импулсивни. Но от няколко седмици планирахме да тръгнем вчера за морето. Компанията беше супер и времето се намести.
Проблемите започнаха от обяд. Изненадващ МЦ, това го преглътнах. Тъкмо тръгнахме звънна клиент с проблем. Отложих го. На 30 км от Русе се оказа, че съм си забравила лаптопа, а трябваше все някак да оправя проблема на клиента. Върнахме се за лаптопа и продължихме към морето, на 50 км от града колата се повреди сериозно.  Sad Теглиха ни обратно до сервиза. Само да кажа, че ние по принцип сме късметлии. Но вчера просто бях сразена и още не мога да дойда на себе си.

# 48
  • Мнения: 112
A m b e r на мен ми се струва че вчера ,Вселената ви е предпазвала от нещо т.е. може би вчера не е трявало да минавате през някой от пътищата през които е трябвало да минете за да стигнете до морето. Peace

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 14:09 от Христии

# 49
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
A m b e r на мен ми се струва че вчера ,Вселената ви е предпазвала от нещо ...

 Peace

Споделям това мнение. Не знаете какво е можело да се случи, ако бяхте продължили въпреки всичко. В такива моменти благодаря на ангелите, че са край нас и ни предпазват.

  ...Само да кажа, че ние по принцип сме късметлии. Но вчера просто бях сразена и още не мога да дойда на себе си.


Защо си убедена, че този път не сте били късметлии? Никога не можем да бъдем сигурни в подобна ситуация.

# 50
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Адашке, A m b e r , Hug
И, според мен,  е било знак да отложите с 1 ден - и пак сте били късметлии  Flowers Four Leaf Clover

# 51
  • у дома
  • Мнения: 708
A m b e r, и при нас тази година се случи нещо такова.

Поредица дребни знаци, които просто ми казаха още преди 2 месеца, че не бива да тръгваме на тази дата.

Знаех го и до последно се случваха - забравихме едната чанта и т.н.  Но все пак отидохме - просто билети, нощувки бяха платени, плановете за отпуски направени и т.н.

И аз смятам, че просто не е бивало да тръгвате вчера най-вероятно. Датата не е била благоприятна..

Успокой се,  Hug благодари за знаците (които са те възпирали да не тръгваш) и приеми ситуацията. Очевидно се е налагало да ви възпрат.
Убедена съм че ще си получите компенсацията за почивка в най-подходящото за вашето семейство време.  Hug

# 52
  • Мнения: 3
И на мен така ми се струва A m b e r, когато съдбата се опитва да ни предпази от нещо започват точно тези спънки.

Христии  Астрологията предсказва значението , не събитието! Твоята воля определя твоят път, ти решаваш! А това , което не се е случило си има причина за него. Не мисля , че може да са ти повлияли.

# 53
  • Русе
  • Мнения: 11 919
  Благодаря ви момичета. Аз търся причината в себе си. Някак си , концентрирах много в това пътуване. Щяхме да вземем още едно дете с нас. Партньор на моя син в акробатиката. Детето е прекрасно. С 6 години е по голямо от сина ми. Разбират се много добре. Спечелиха златен медал преди няколко седмици на републиканско. Знам, че това дете в момента има труден период в семейството, а аз се привързах много към него и го имам като мое дете. Дали не мога да го объркам така. И дали това не е причината за провала на пътуването ни.  newsm78

# 54
  • Шумен
  • Мнения: 156
Изтеглих Quantum touch 1 , но не е видео - аз ли бъркам нещо  newsm78

Какво ти е разширението на файла? При мен е avi.

моето е HTML

# 55
  • София
  • Мнения: 1 724
Amber, никой  не може да знае отговора на тоиз въпрос, не и по-добре от теб. Помисли - защо е станало така, да не го вземете, искате ли, склонни ли сте да отложите заради това дете и тн...
Лени,  Hug за труда и сърцето, с което е направена темата.
Имам вътрешно усещане, че monda е права, но се страхувам да го приема...Не съм научила уроците си за примиряването,ако трябва да съм искрена, опитвам се да избегна тази мисъл, въпреки, че знам, че не трябва...
Колкото до ритуалите, предполагам, че част от момичетата тук се чувстват като мен- ритуалите ни връщат към играта, винаги съм била съгласна с Херман Хесе и теорията за homo ludens.. не давам да ми се отнема това...
mijjjjka   bouquet  bouquet за линковете

# 56
  • Мнения: 2 196
От вчера размишлявам върху нещо. Дали нещата, от които имаме нужда в даден момент, ни привличат.
Вчера, тичайки целеустремено по задачи, влязох съвсем импулсивно в един магазин с милион и една и половина джвъчки. Моментално бях привлечена от една висулка, от камък някакъв - исках да я държа, да я гледам, да  я притежавам. Момичето в магазина ме попита каква зодия съм и каза, че точно този камък /цитрин/ не бил подходящ за мен. Но аз бях убедена, че това е моят камък.
Вкъщи прочетох какви са свойствата на цитрина и се убедих, че интуицията ми не ме е подвела.

# 57
  • Мнения: 554
Бианка, не се връзвай на тия щуротии кой камък за коя зодия е. Продавачките обикновено не знаят много неща. Това, което ни е необходимо за момента, ни привлича. Виж, че интуицията не те е подвела. Каквото ти харесва в момента - това е за теб. И зодията няма никакво значение. Има хиляди минерали, а за зодиите дават само 2-3. Е, не е ли малко тъпо от такова разнообразие другите да ги пренебрегваме  Wink

# 58
  • Мнения: 226
 Simple Smile
Уча се да вярвам на интуицията си.

# 59
  • Мнения: 2 196
eldivine, Hug
От вчера чета за камъните и съм запленена от разнообразието и свойствата им. Даже взех наум да си правя комбинации, подходящи за различни състояния.
По същия начин бях запленена от Рейки и от есенциите на Бах. Никога не бях чувала за тях, но от пръв прочит знаех, че съм открила нов, по-добър за мен път.

Доверявам се на интуцията си аз. Преди много години /миналият век/ си седим на сладки приказки с една дружка и един ухажор. Минава един младеж, аз само го погледнах с едното око и отсякох ''ей този, дойде ли сега и каже ли ми 'ставай и тръгвай', ставам и заминавам с него''. Нито го бях виждала някога, нито имаше вероятност да го видя повече. След няколко месеца с въпросния младеж се оженихме и така вече над 10 години. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт