Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 30

  • 24 071
  • 740
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 155

Това е една много вероятна теория.
Мурат се е влюбил в Туба, но тя бързо го е усетила като характер и е преценила, че на него не може да се разчита.
Или пък и тя е била готова на нова връзка след голямото разочарование с Бюлент, и са имали връзка, която е пресечена от нахлуването на фамилията и отстъплението на Мурат. Което отново води до първото- че Мурат не е бил достоен за нея....
Много са и дошли две разочарование едно след друго.
Това ще си остане една от най-големите мистерии в турското кино.
И мистерията е постоянно подклаждана от нетипичното  поведение и на двамата след сериала!
Много успешен сериал, а никакви съвместни изяви, дори и за реклама. 

Ринка, за мен нещата се доукрасиха от феновете, настана една истерия, на която не се дава възможност да мине в историята. Не знам как издържат всички участници в това шоу - участници и публика. Но за мен всички граници се преминаха отдавна. Това което става по форумите е вече повече смешно, отколкото интересно. Но това е мое мнение, всеки има право да си изживява емоциите, желателно е само да не пречи на някого. Шарен свят. Аз от филма Аси останах с един много хубав спомен - песен, която по рано никога не бях чувала и която много ми хареса. Тя е от форума, а не от филма.

http://www.vbox7.com/play:9d4cff95

# 436
  • Мнения: 0
Момичета, някоя от вас дали изгледа вече филма на Туба да коментираме ?
Фенче, без превод ми е много трудно, така че само ще следя. Mr. Green
Освен турския, който вече всички поназнайваме Simple Smile, във филма говорят на интересен черноморски диалект ooooh!
Връщах  кадри, за да дочуя поне малко турска реч Laughing
С две думи - доста силен и смел филм за привидно мирното съжителство между християни и мюсюлмани в едно китно село
в планината.Невероятна, настина невероятна природа, Туба е на ниво, другите артисти също.
Има според мен малко излишни моменти в сценария, но може би с превод е съвсем друго.
Пригответе кърпичките непременно ! Оценка от мен по десетобалната система 8, като си запазвам правото да я
увелича или намаля след превода Hug

# 437
  • Мнения: 2 155
Момичета, някоя от вас дали изгледа вече филма на Туба да коментираме ?
Фенче, без превод ми е много трудно, така че само ще следя. Mr. Green
Освен турския, който вече всички поназнайваме Simple Smile, във филма говорят на интересен черноморски диалект ooooh!
Връщах  кадри, за да дочуя поне малко турска реч Laughing
С две думи - доста силен и смел филм за привидно мирното съжителство между християни и мюсюлмани в едно китно село
в планината.Невероятна, настина невероятна природа, Туба е на ниво, другите артисти също.
Има според мен малко излишни моменти в сценария, но може би с превод е съвсем друго.
Пригответе кърпичките непременно ! Оценка от мен по десетобалната система 8, като си запазвам правото да я
увелича или намаля след превода Hug

Мислех да чакам превода и тогава да го гледам, но ти с тези кърпички ме отказа напълно.

# 438
  • Мнения: 56
Филма,много ми хареса,но  с  много тъжен край.
С превод си мисля,че ще ми хареса по-вече.
Това е филм,който не сме свикнали да гледаме,действието се развива 1870-80 година.
За невъзможната любов м/у мюсюлманка и християнин.
С нетърпение ще чакам да гледам филма с превод.

# 439
  • Мнения: 10 240
Аз  гледах от тук-оттам по диагонал / пусто любопитство/.
Ще го изгледам целия без превод, но по-късно през нощта! Заинтригувана съм.
Сцената на нощната среща с фенерите е фантастична- светулките са като допълнение към любовта на  Есма и Мустафа.
Песните много ми харесаха.
Прекрасна природа, планината, гората, поляните с красиви цветя, бурната река....Всичко това е омагьосващо!
За оценка на актьорите е рано-нека го изгледам целия филм, но Туба е такава, каквато очаквах- даваща всичко от себе си в ролята!

Във филма участва актьора, който игра в ЛИН бащата на Саваш. Той е от християните.

# 440
  • Мнения: 0
Уси, кърпичките са само за края.
За съжаление не се плаче от щастие, но поне не се плаче през цялото време.
Кенан Едже и Туба като двойка във филма ми бяха като братче и сестриче,
въпреки добре изиграните моменти, няколко ги има такива.
Кенан Едже - партньора и тук е голям сладур, ама само до толкова при мен Simple Smile
Вие може да имате други усещания за него пък.
Според мен филма няма грандиозен успех, както се пишеше в турската преса,
не защото е лош, а по-скоро е много смел и ще остане неразбран за огромна
част от турските зрители -
християните/ ортодокси им викат във филма/ са показани
като по-добрата страна.
Филма си е надраснал времето и май си е сбъркал мястото.
Определено си заслужава да се гледа    bouquet

# 441
  • Мнения: 56

Ринка, за мен нещата се доукрасиха от феновете, настана една истерия, на която не се дава възможност да мине в историята. Не знам как издържат всички участници в това шоу - участници и публика. Но за мен всички граници се преминаха отдавна. Това което става по форумите е вече повече смешно, отколкото интересно. Но това е мое мнение, всеки има право да си изживява емоциите, желателно е само да не пречи на някого. Шарен свят. Аз от филма Аси останах с един много хубав спомен - песен, която по рано никога не бях чувала и която много ми хареса. Тя е от форума, а не от филма.

http://www.vbox7.com/play:9d4cff95
Съгласна съм с теб. Peace Peace Peace

# 442
  • Мнения: 10 240
Уси, кърпичките са само за края.
За съжаление не се плаче от щастие, но поне не се плаче през цялото време.
Кенан Едже и Туба като двойка във филма ми бяха като братче и сестриче,
въпреки добре изиграните моменти, няколко ги има такива.
Кенан Едже - партньора и тук е голям сладур, ама само до толкова при мен Simple Smile
Вие може да имате други усещания за него пък.
Според мен филма няма грандиозен успех, както се пишеше в турската преса,
не защото е лош, а по-скоро е много смел и ще остане неразбран за огромна
част от турските зрители -

християните/ ортодокси им викат във филма/ са показани
като по-добрата страна.
Филма си е надраснал времето и май си е сбъркал мястото.
Определено си заслужава да се гледа    bouquet

По-голямата част от зрителите явно няма да разберат посланието на филма, но сега се сещам за един материал в пресата. Турски студенти от специалност "международни отношения" са правили специално обсъждане на филма и се обединяват около мнението, че такива  филми могат да градят имиджа на Турция в Европа по отношение на верската търпимост. Още тогава се говореше, че филма  ще е по-добре приет навън, зад граница и е достоен за филмовите фестивали.

# 443
  • Мнения: 2 155
Фенче, ти ме накара да го гледам, поне до онази част, дето не искам да гледам. Ако не друго, красота ще зяпам  Laughing

# 444
  • Мнения: 0
Фенче, ти ме накара да го гледам, поне до онази част, дето не искам да гледам. Ако не друго, красота ще зяпам  Laughing
Ааааа, и любов има, и любов Hug
Ще караш със стрелката напред само дядото дето е болен моментите.
Може и много мъдри приказки да е говорил човека, ама като не го разбирах, та и аз така, със стрелката Simple Smile

# 445
  • София
  • Мнения: 1
Ха, добър вечер!  bouquet
И аз като Ринка хвърлих поглед на филма по диагонал. Искам да му се насладя напълно  превода, когато и да излезе. За мен-изключително силен и различен от това, което съм гледала. Прилича ми на легенда, върху която е писан сценария.
Изобщо не мога да разбера защо не е имал очаквания успех. Може да не са го разбрали, но това е най-малкото наслада за окото и възможност за запознаване с други обичаи и фолклор. Само ми се струва, че този Кенан е не толкова добър като  другите партньори на Туба. И ще се реве със сигурност Cry

# 446
  • Мнения: 56
Ето тази снимка на Кенан е сложена на страницата на Туба във фейсбук и пише:
-Бог е сътворил човека. -  ve tanrı erkeği yarattı... cok yakısırsınız


А аз ще кажа Бог е сътворил тези двамата да бъдат заедно за винаги hahaha Joy Joy

# 447
  • Мнения: 2 155
Ето тази снимка на Кенан е сложена на страницата на Туба във фейсбук и пише:
-Бог е сътворил човека. -  ve tanrı erkeği yarattı... cok yakısırsınız


А аз ще кажа Бог е сътворил тези двамата да бъдат заедно за винаги hahaha Joy Joy

Роси, говорим що говорим, па си дойдем на нашата приказка - за тия двамата.  Joy Joy Joy
Ама в една друга тема мислят по различен начин. Да не се окаже, че Бог мисли по още по различен начин.  hahaha hahaha hahaha
Виж във филма какво се случи. Джихан искаше на всяка цена Хасрет и заради нея ту с дявола договори сключваше, ту на добър се правеше, па накрая една принудителна баня в Анталия ще си направи, за да му охлади страстите.
Ние къде ще си вземаме освежителен душ, ако Бог и ние се разминем в плановете си  Laughing Laughing Laughing

# 448
  • Мнения: 10 240


Момичета, днес нещо се отплеснахте наистина...То не беше Кенан, то не беше Другия Кенан...
Ами аз? Мен къде ме оставихте?

# 449
  • Мнения: 56
Ринка,
ние само си пишем,та Бог какво е решил това ще се случи. Joy Joy
А в другата тема,какво  си мислят,аз само ще напиша-" Блаженни са вярващите". hahaha hahaha
Незнам от къде тази заблуда при тях само. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт