90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №103

  • 25 263
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 102
Ми в плодовия може и зеленчуци неовкусени, кое те притеснява в домата да го ядеш и в четвъртия ден, няма проблем!

# 736
  • Мнения: 0
Леле... какъв месец... Побърках се -_- Тая сесия нямаше край, а и семейството допридаде за стреса - почти изперках. За жалост последните 2 седмици бях претъпкани от прегрешения. Не съм качила, не съм и свалила. В понеделник направих един почти воден ден (накрая изядох 2 банана), за да си прочистя организма, и от вчера почнах с белтъци (въпреки че пак ичаше прегрешения). Направо съм за бой. Но от днес почвам сериозно с варивата и просто няма мърдане. Ще почна втори цикъл от начало, защото редовният ми втори цикъл беше ама почти хич не режимен. -_- Така че ще съм тук още 2 месеца, пък дано да успея да се стегна и да спра с тия изкушения :[[

Надявам се всички останали да са добре  Hug

# 737
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!

От 3 месеца ви следя редовно, но чак сега се престраших да се включа и аз.  Rolling Eyes
На режима съм от 80 дни, съвсем скоро ще го приключа, а никак не ми се иска.    Sad
Страшно доволна съм и смятам, че това е моя режим. До момента съм с 14 кг надолу, въпреки че не винаги съм била стриктна и съм имала някои прегрешения. Супер щастлива съм newsm44 newsm44 newsm44
Смятам като приключа режима да направя около 2 месеца почивка и да го започна отново, тъй като имам да свалям още поне 10 кг - смятате ли че това е добър вариант? newsm78
Благодаря Ви и успех с минусите! Wink

# 738
  • Мнения: 0
Ми в плодовия може и зеленчуци неовкусени, кое те притеснява в домата да го ядеш и в четвъртия ден, няма проблем!

Доколкото знам - не може. Това са някакви лични интерпретации на диетата както и ядките по време на плодовия ден. Ще намеря по-късно повече инфо защо и ще пиша че сега нямам време  Grinning

# 739
  • TX
  • Мнения: 590
Ми в плодовия може и зеленчуци неовкусени, кое те притеснява в домата да го ядеш и в четвъртия ден, няма проблем!

Доколкото знам - не може. Това са някакви лични интерпретации на диетата както и ядките по време на плодовия ден. Ще намеря по-късно повече инфо защо и ще пиша че сега нямам време  Grinning
ще те улесня като твърдо кажа че МОЖЕ НЕОВКУСЕНИ! пише го на първа страница, в книгата и в много теми е дискутирано  Naughty деня е плодово-зеленчуков и ако загледаш подписа на баш бая фиданката, няма да си позволиш да цитираш със смелото изказване че са неправилни интерпретации, желая успешен режим!

# 740
  • Мнения: 66
здравейте фиданки......
при мен нещата много яко се спъват какво става незнам.....тамън свалих плюса който качих след водния и днес след белтъчен си го имам отновоооо..
ДА ПОПИТАМ...как смятате колко време преди МЦ организма започва да задържа вода.......днес навсичкото отгоре и подута се чуствам....отвратт... ooooh! ooooh! смятах и ако този месец няма закъснение някаде до 6/7 дена трябва да съм в МЦ и вече се чудя умувам и искам да си дам обяднение за всичкоо....
продължавам днес с варивата...
закусих - ябълка
обяд- бял ориз и зелена салата
вечеря-същата като обяда

Хари браво за резултатааа......аз така съм зациклила че няма накаде повече...много ти се радвам и  Hug Hug

# 741
  • Мнения: 99
Фиданки заповядайте в новата тема и нека да я напълните с много, много свалени килца. И да подсетя-пращайте ми на ЛС данните си за табличката. Моля ви проверете си данните и на която липсват данни нека да ми пише на лични за да допълня Hug
НОВА ТЕМА  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт