90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №103

  • 25 271
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 287
момичета фъстъците в кои ден бяха позволени  Simple Smile
Това е тема, която доста дълго бяхме нищили преди време тук в темата. Всеобщия извод беше, че фъстъците са си ядки и се консумират сурови в плодов ден. И че мястото им не е при варивата. Те не са вариво, а ядки. Може да имат много общо с бобовите- но са ядки Peace

Според всички диетолози,фъстъците не са ядки,те са си бобово растение.Същото се отнася и за соята.Това че ние ги консумираме като ядки, не означава че са такива.Има достатъчно информация в нета- потърсете и прочетете.

# 31
  • Мнения: 571
Привет на всички, влизам с пожелания за много минуси и се присъединявам към вас (поправително, преди няколко месеца пак бях пробвала  EmbarassedHug
От утре започвам диетата имам за сваляне 20 кг. след второто си синче да ми е живо и здраво.
В момента съм 70 - целта е поне 50. Висока съм 158 см. така, че положението е драматично  Mr. Green
Не вървя, а се търкалям  Crazy Момичета, ще се радвам на вашата подкрепа  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 1 703
nikolexa, *newborn* , добре дошли момичета!  bouquet Hug



Хайде на закуска!Моята Луна нещо се е объркала.Показа +100 и ме вбеси тотално. Mr. Green

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 204
Добро утро!
Добре дошли на новите Hug
Хари,мерси за кафенцето,в момента си пийвам и аз.Много ти е лош кантара или луната нещо си разсърдила.Аз имам минус след плодовия,ама днес белтъчен и утре сто процента пак ще имам плюс .В последно време така се движа.Все пак малко, по-малко свалям.
Като цяло имам минус един кг. след водния.Мерките ми обаче намалят.
Препоръчвам на всички да се мерят по- често ,че като зациклите откъм кг. да имате радост от см.
Чакаме водните от вчера на отчет,дано се похвалят с много минуси. Peace

# 34
  • Мнения: 1 703
Утре тотално ще ми се изясни положението.Лошото е, че Луната започва да работи в наш ущърб. Sad Нямам търпение да си разбера финалния резултат.Имам още около 40 дни.Повечето все пак мина.

# 35
  • Мнения: 3 453
Утре тотално ще ми се изясни положението.Лошото е, че Луната започва да работи в наш ущърб. Sad Нямам търпение да си разбера финалния резултат.Имам още около 40 дни.Повечето все пак мина.

 Хари, стегни се бе душа.И луната е с теб, ти само спри това често мерене и си карай по режима.Не лунувай , по-добре остави това за след режима.Луната определено е подходяща за диетуване:
http://www.astrohoroscope.info/dieti.htm

# 36
  • Мнения: 1 703
Кашарелче, мерси за табличката!Много е полезна.Тегленето на мен ми е фикс идея.Докато стана съм вече на кантара, във форума и във Фейсбук.УжасТ! Joy

# 37
  • Мнения: 8
Добро утро момичета!
Вчера воден- около 2 л вода, 1 кафе и 5-6 джанки.
Резултат за първи цикъл - 6кг. newsm44  Мерки не съм си вземала когато започнах, но съм свалила доста - влизам в дрехи, които бях прибрала. Доволна съм от режима и се надявам да сваля и останалите кг.
Приятен и успешен ден и много минуси.

# 38
  • Мнения: 1
ДОБРО УТРО!

Добре дошли на новите момичета.

Аз днес съм ужас +0.800кг.Няма да коментирам.

Днес:З-диня,О-бейкроус и краставица,В-мислех сладолед, но след това плюсище не е ясно!

Лека седмица и много минуси мили дами!

# 39
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Попрочетох ви. На новите и завърналите се към режима много свалени килограми.
Хари - благодаря за кафенцето.
   
дави почерпя с водица. Днес това е моето меню.   Hug

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
днес ми е 20 ден - плодов. От една седмица съм в отпуска и ще пиша по-рядко, защото ходя тук там. Е не на море, нито на планина, а на село, но пак си е почивка.
Добре дошли на новодошлите и много минуси на всички.

# 41
  • Мнения: 102
sunnytania мерси и аз съм с теб, пък да видим докъде ще я докараме  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 0
*newborn*, добре дошла и успех!  bouquet
Лива, честит ти резултат!  Hug Чакаме и другите водни отчети.
Сънитаня, Елинор, много освежаващо и леко плуване на вас! Голяма навалица тия дни в басейна, голямо чудо. Сънитаня, гледам че си си преместила още лентичката дори към непредвидени минуси, какво по-хубаво от това!  Hug
Силси, приятна почивка!  Hug Как върви кантарът при теб?

Аз днес съм въглехидратна (и естествено ме е страх да не е оплескам нещо). Планираното меню е:
З - 2 нектарини
О - пълнозърнесто земелче и солени бисквити + някой друг зеленчук
В - имам уговорка за сладкарница, така че сигурно мелба или ако има някаква шоколадова торта

За обяда даже се замислих дали да не си отсипя от буркана с лютеница в някаква кутийка, ама мисля, че ще ме досрамее чак за такава свинщина.  Mr. Green

Успешен и отслабващ ден ви желая!

# 43
  • Мнения: 112
Добро утро!
elinor80 ,sunnytania - успех днес!
liva , поздравления за резултата!  bouquet
nikolexa, newborn, добре дошли и много минуси ви желая!
Днес -въглехидрати: З- пъпеш, О- хляб и салата, В- макарони с кетчуп.

# 44
  • Асеновград
  • Мнения: 0
elinor - успех и на теб.
благодаря ви за подкрепатата, момичета

Общи условия

Активация на акаунт