КИВИ+КОМ = КИС - 4

  • 24 989
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 001
Сис,добре завърнала се!  Hug
Снимките много убави бе  Crazy Crazy Crazy Crazy А вие сте с такива отпуснати и спокойни физиономийки  Hug Hug Hug Hug Сладури!

Честит Рожден ден на Катето! Все така да ви радва и да е много здравичка!


Люска,мина ли ти главата днес?  Hug

Мони,мерси за кафенцето...Имах нужда Mr. Green

Зиче....шА раздрънквам тенджерите и тиганите....!!!! Whistling Де сА загуби пак!  Laughing Hug Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 613
Сиссссс, добре дошла ! Честит празник - да ви е живо и здраво детето и много да ви радва!
kiss kiss kiss kiss
Успешна седмица на всички!
Аз отлитам! -Бръмммммммм newsm01

# 47
  • Видин
  • Мнения: 961
Ехооо, привет, банда!

Сискооо, добре завърнала се Hug
Много се хубави и доволни на снимките Wink

Честит рожден ден на Катето!
ДА е жива, здрава и усмихната!




Юле, браво на вас!Бързо напредвате със строителството Peace
Аз имам снимки от чешмата, ама още не е довършена Crazyнашите майстори от две седмици ни лъжат че ще дойдат и никакви ги няма CrazyАз да съм ги налепила до сега ама не ми се ще да се уча точно на чешмата, че ще си вижда отвсякъде Flutter
Сега ще слагаме нова ограда от задната страна на къщата.Трябва да ес копае, да се бърка цимент...
Измисляме си преживявания, разбираш ли Whistling

Дидка, аз мислех че ще покажеш покажеш банския направо облечен Wink

Снимки нямам от кръщенката още, ще покажа като ми изпратят Peace

Аз да се похваля от сряда съм една седмица отпуска и ще ходим от петък до неделя на рали България в Боровец Mr. Green

ЗИЧЕЕЕЕЙЙЙЙЙ, де си? Hug

Оф незнам какво още щях да пиша...
Много съм жадва, бих пийнала още сега една биричка:

Айдеее, наздравеее!





# 48
  • Мнения: 613
Къде са изчезнали всички? Аз си мислех, че не мога да ви изчета, а то нищо... Само ядове да няма ....
Жаки сама си е пила бирата днес.... Наздраве Жаки, ако още не сте приключили. Hug
При децата се е развалила пералнята. Тя е толкова дърта- 26 годишна, че си е направо за смяна. И утре ще трябва да им вземем пералня. Лошото е , че тия неща все се случват не навреме, ама пък кога ли ни е време, докато не се продъни нещо все го ползваме. WinkАз тук от известно време пускам перални и простирам, че един куп дрехи са им мръсни и мокри.

# 49
  • Мнения: 5 001

Офффффффф....И аз се чудя и мая де е Зичето!  ooooh! ooooh! ooooh!
Кат' изчезне и направо ми настръхват косите.... smile3511 smile3511 smile3511
Дано всичко да е наред,че....Оффффффффффффффф.................


Иренче,добре,ч си ти да помогнеш на децата.....Пфууууу и перални!  Hug

# 50
  • Мнения: 4
Добро утро мили приятелки.
Днес се навършват 2год. от смърта на моят баща.
Моят най голям приятел.
Да почерпя за бог да прости.



# 51
  • Мнения: 972
Добро утро,смотлички любими!  bouquet
Айде днеска искам екшън,движение,писане до дупка... Hug

Мони, Бог да прости татко ти! Нека е светла паметта му! Сигурно е някъде там,на по-хубаво и спокойно място и те гледа!  Flowers Rose Flowers Rose

# 52
  • Мнения: 2 433
Всички ли заОТПУСКАрихте бре??????
Де сте?

Ние се пържим тук на тръстиката Twisted Evil естествено... без пари за сега
Пратих си детенце на бабин дом. И ми е мъчнооо.... много Cry

# 53
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Който си има бабин дом е добре...  ooooh! аз си нямам такъв
Жаклинче....ама как банският облечен...и без това болшинството го няма да пише..като ме зърнете  Joy съвсем ще се стресирате и изчезнете  Thinking
Сис...хубави снимки...еееех, поне се разходихме така  с вас   bouquet честито на рожденничката ти  Heart Eyes
moni4ka  Flowers Rose Бог да го прости , татко ти ! Прекрасно е, че е бил твоят най-добър приятел...не всеки би казал това за родител  Praynig жалко , че го няма вече ...
От известно време на нашият телевизор,на мястото на ЕВроком - Царевец се е появил канал -Фиеста..много хубаво нещо-или разказват за кътчета от България и света, или обясняват нагледно някое ястие,или дават пилатес ...йога упражнения....с две думи...предпочитам го пред всичките други канали . Сега отивам да слушам как чете Павел, инати се и не ще да чете книги, знам , че на сила хубост нестава, но трябва да чете поне по малко.Вън дава нишани , че пак ще вали, градината ми просто се е загубила в тревата, а е все кално.Ремонта на къщата е почти в застой,не съвсем де, сега се разрушават двете пещи в приземната стая, бяха напукани, вместо да ги ремонтираме - ги махаме, на тяхно място ще направим баняи тоалетна, а пещ..на двора на подходящо място пак ще има.      

# 54
  • Мнения: 66
Здравейте,момичета!Нямах интернет досега и затова толкова късно се включвам да почерпя.Днес голямата ми кака-Никол навършва 12 г.Вчера поръчахме тортата,купихме един от желаните подаръци и....надвечер се тръшна болна с висока темп.  Sad  Днес я водих на док,уж и гърлото и гърдите чисти,а от де тая темп.  Rolling Eyes
Тортата е почти същата като нашата.
 Аз също нещо не съм добре.Утре ще ходя на кардиолог заради пустото ми високо кръвно.Три дена бях в някакъв ад с непрекъснато адско главоболие,а хапчета нямах.Чак се чудя как оживях  ooooh! .
Мони , светла му памет на баща ти  Flowers Rose Flowers Rose

# 55
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Още една рожденничка си имаме   bouquet да ти е живо и здраво момичето lucia и да оздравява бързо!  А ти се вземай в ръце и бъди стриктна в ходенето на лекар своевременно..и поне на два..за по-сигурна диагноза!
Аз незнам кога ще кацна във Варна,като дойда ще ти звънна да се видим, можи среща в книжарницата на Дилянчето. Чудя се да ходим ли на Черноморец, много пари ще тръшнем, а сега всяко левче ни е ценно при ремонта, да взема да дойда с децата за една седмица във Варна - по-евтино ще ми излезе  ooooh! ще мисля още 1-2 дни как да я правим и ако идвам във Варна ще гледам да е за 17-ти , че е св.Марина , а бабчето ми има имен ден!

# 56
  • Мнения: 972
Луси, да ти е жива и здрава рожденичката! Да те радва много и да те ядосва малко!  bouquet

# 57
  • Мнения: 5 001
Мони,Бог да прости татко ти! Светла му памет!


Дидкеей....я да влАзяш в банския и да се фотнеш  Laughing ....Ама,ха.... Hug Hug Hug Толкоз е готин....синичък  Crazy  Hug Hug Hug Hug Hug

Лщска,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на кака Никол!  Hug Hug Hug Hug Здраве и весело детство!!!!  Hug Hug Hug

Зичето не пише,щот е се е прецакал монитора  ooooh! И чакат за ремонт! Да знаете де.....Аз не издържах и й звъннах  Mr. Green Всичко е наред,но много й е мъчно,че не може да пише...Праща на всички поздрави(или по-здрави!....кой както си избере  Joy Joy Joy Joy Joy Joy)

# 58
  • Видин
  • Мнения: 961
Хайде и аз да се вясна по нощите Flutter
Днес ми се такова таковата, но свърших всичко на работа и от утре съм отпуска - една седмица, но все пак е нещо Peace
Петък, събота и неделя сме на рали България на Боровец, мъжете са от сега в еуфория Partyтака че пак ще изчезна, да знаете къде съм. Peace

Мони, Бог да прости татко ти! Flowers Rose Flowers Rose

Дидка, я обличай банския и хич да не ти пука Hug

Иренче, тия неща не питат кога да се счупят, дано сега купите хубава пералня Peace

Луси, честито ти рожденничка!Нека ти  е жива и здрава!




Мастрече, аз си избирам по-здрави Wink Joy

Хайде, лека нощ от мен! Hug

# 59
  • Мнения: 4

Гутен сабахлен.
Лек ден мили момичета.

Общи условия

Активация на акаунт