Отговори
# 30
  • Мнения: 115
ЧРД на детето на Палето - вече пиша в рими............

Момичета, някой има ли статистиката за София, т.к. не мога влеза в сайта на РИО. Ако някой я е изтеглил, моля да я метне на пощата. Предварително благодаря!

# 31
  • Мнения: 521
Палето,честито!
Всичко най-добро за порасналия тийн!

Моят син е с нисък бал-24.560-за хум.профил.
Кандидатства в 119 СОУ.Миналата година мин.бал там е 20.8.
Сега е:24.786.
Ще пробва второ класиране,но е много,много отчаян.
Мислите ли,че има шанс???

или да го подготвям,че няма да стане...

Знам,че нарушавам високобаловата тема,но вече и аз изпадам в пораженческа дупка...

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 328
Палето, честит рожден ден на твоето момче! Само успехи и за напред му пожелавам! Hug
slon4ik1, а как са били подредени тези желания и на кое по ред желание е прието детето и най-вече какво е прието?  Не ми се вярва някой да е направил тенденциозно нещо срещу класирането на това дете. А ако е станала грешка, трябва да се изясни с РИО! Сподели повече информация! Peace

# 33
  • Мнения: 115
Палето,честито!
Всичко най-добро за порасналия тийн!

Моят син е с нисък бал-24.560-за хум.профил.
Кандидатства в 119 СОУ.Миналата година мин.бал там е 20.8.
Сега е:24.786.
Ще пробва второ класиране,но е много,много отчаян.
Мислите ли,че има шанс???

или да го подготвям,че няма да стане...

Знам,че нарушавам високобаловата тема,но вече и аз изпадам в пораженческа дупка...

Според  мен шанса е абсолютно реален! Успех!!!

# 34
# 35
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен. Дъщеря ми е приета в 35СОУ НЕ, РЕ, БЕЛ, вече писах, че е това, което искахме но в 73-то. Виждам, че и други майки като мен се чудят за 35-то. Аз го написах заради немския и удобството на гимназията. Чудя се дали да подаваме документи за второ класиране, в което вероятността да се преместим е в 2-ра английска, от моя колежка имам отзиви за там, че нивото на обучение никак не е високо и детето й през цялтото време е ходило на допълнителни уроци, за да си вземе сертификати по езика.
Все пак има шансове и за други желания, но ако се разместят с по 1-2 единици баловете.

Моля, ако имате впечатления за 35-то да ги споделите, а също и от втори класирания ат предишни години, с колко се мести бала за по-предно желание ? Благодаря!

# 36
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Чипоноске, аууу, вярно ли е приключило 3-то класиране!?!!! (Не бях заглеждала толкова отблизо датите, признавам  Embarassed )
Ееее, тогава, за голямо съжаление - права си! Извинявай за недоглеждането ми.
Много неприятно, голяма срамота!

Мдааа, ето това е гадното. Сега вече разбираш.
Абе нагласиха си я работата, да им е честито.
Щом не могат да се преборят по друг начин,
явно им е необходимо такива далавери и смешни историии да правят.
Живи и здрави да са.

Сандалка, а вие къде оставата. сори, че не запомних, ама и аз последните теми леко диагонално ги чета.

# 37
  • София
  • Мнения: 40
Започвам да се съмнявам в начина на класиране и изнесените резултати. на моя колежка детето е с отлична диплома и бал 34,280. Е, не влезе в Търговско-банковата - три отделни парарлелки бяха написали. А официално се говори, че балът в ТБГ е около 29 и нещо. Иначе ние сме приети в 35. И се чудя дали да я запиша или да ида на второ класиране. На всичкото отгоре не помня какво съм писала по-нагоре.
Има ли съде да се провери това? Голяма съм овца! Ами като блея?

Моята дъщеря  също е приета в 35-то с немски и руски. Това е четвъртото й желание. Третото ни желание е испанската, а второто - 73 - то. Аз също съм в дилема. Ако останем на второ класиране може да попадне в испанската, а ми се ще повече да учи немски език. Обещала съм й да я запиша на курс по испански. Учеше го като втори език в училище.

# 38
  • Мнения: 179
Палето, ЧРД на момчето попътен вятър ! bdbaloni happy bd

# 39
  • Мнения: 8 810
Палето,честито!
Всичко най-добро за порасналия тийн!

Моят син е с нисък бал-24.560-за хум.профил.
Кандидатства в 119 СОУ.Миналата година мин.бал там е 20.8.
Сега е:24.786.
Ще пробва второ класиране,но е много,много отчаян.
Мислите ли,че има шанс???

или да го подготвям,че няма да стане...

Знам,че нарушавам високобаловата тема,но вече и аз изпадам в пораженческа дупка...

Е, как да няма шанс, само две десети го делят...аз мисля, че на второ класиране ще влезе спокойно, ще се освободят доста места, разбирам да му липсват няколко единици, та да го подготвяте, че няма да стане, пък той е на крачка от приемането. Simple Smile Напратив, дайте му кураж Sunglasses И темата не е за високите балове, че да се нарушава, тя е за всички, които кандидатстват. Sunglasses

# 40
  • Мнения: 8 810
Честит рожденик на Палето, да е жив и здрав!   bouquet

# 41
  • Мнения: 27
За 35-то, всъщност смятам , че НЕ, РЕ, БЕЛ е много добра като подбор на езици, английският го учи в "Британика" вече пета година и за това, ако някой има инфо за това училище, наистина ли успяват да овладеят езика? Имат ли достатъчно учители, които да преподават , примерно история на немски или физика на немски....Тя до сега беше в 22-ро , училище с добро реноме, но за там знам, че нямат достатъчно учители по испански, а то май това прави гимназията добра , наличието на специалисти, качествени преподаватели по езика и средата от деца, разбира се

# 42
  • Мнения: 24
ако останете на 2-ро класиране, компютърът започва да ви подрежа отгоре надолу по реда на желанията ви..и тъй като минималният бал за момичета в 73-то е по-нисък от този в испанската..ще бъдете приети по второ желание..желая ви успех:)))

# 43
  • Мнения: 115
Момичета, не разбрах какви данни да пишем на л.с. на Олредито???

# 44
  • Мнения: 24

Моята дъщеря  също е приета в 35-то с немски и руски. Това е четвъртото й желание. Третото ни желание е испанската, а второто - 73 - то. Аз също съм в дилема. Ако останем на второ класиране може да попадне в испанската, а ми се ще повече да учи немски език. Обещала съм й да я запиша на курс по испански. Учеше го като втори език в училище.

[/quote]
 съобщението ми беше за теб Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт