Отговори
# 45
  • Мнения: 3 405
Ноеми, вторият ти термин ли?  Thinking

Ив, айде представи се, де!!!

# 46
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ноеминьо, да честитим ли е Crossing Arms Grinning

Аз пак няма да видя Металика newsm45 не останаха финанси за билетче. Супер съм нещастна

# 47
  • Мнения: 871
На Ноемката има за какво да и се честити, така че давайте смело Mr. Green

Цвет, чувала съм, че много докторя си връзват гащите с урбазона, без изобщо да се налага употребата му  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Нещо ми се струва, че и с вас е такъв случая Thinking

# 48
  • Мнения: 7 420
(а моя термин е баш на 31 дек...)
      Ноеми,честито от сърце!  Heart Eyes
      Прекрасна и хармонична бременност ти пожелавам!  Grinning
      И раждане още по-леко от първото!  Wink

# 49
  • Мнения: 4 111
Ноеми, честито! Знам колко го искаше и много се радвам за теб! Лека бременност ти пожелавам и както каза Селма - второто раждане да е още по-леко  Hug Heart Eyes 2 козирога! Дупе да ти е яко, както се казва  Laughing Hug

# 50
  • Мнения: 7 420
2 козирога! Дупе да ти е яко, както се казва  Laughing Hug
  Предполагам,след Пресиянчото не я е страх ,на Ноеми, от козирозите.  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 871
Селма, дете като Пресиян се ражда веднъж на милион, така че второто ще си е истински козирог  Mr. Green Laughing Laughing Laughing Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 6 810
Ноеми, честитооо!
 Hug
Уф, аз днес преживях своего рода катарзис, утре може би ще ви разкажа. Confused Срещнах се с коренно различен тип човешка същност и бях поресена. Ще се радвам да разбера вашите коментари.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 249
Ноеми, честито! Лека, безпроблемна бременност и здраво бебе на финала!   bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 3 099
....
Уф, аз днес преживях своего рода катарзис, утре може би ще ви разкажа. Confused Срещнах се с коренно различен тип човешка същност и бях поресена. Ще се радвам да разбера вашите коментари.

Стига да разкажеш, ще коментираме...  Hug

# 55
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ноеми, ай честито. Една мома ти пожелавам, палаwа и чаровна, да компенсира на Писуна кроткостта Mr. Green

Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 22:55 от tsveta

# 56
  • София
  • Мнения: 6 810
Ето, разказвам.
Имахме работна среща с един бизнесмен  Rolling Eyes, отдал парцел за строителство. Фирмата, на която го е отдал е стигнала до акт 14 (кота покрив), нооо няма ресурс да извади акт 15 и 16. Сградата има изолация и почти 100% дограма.
Такааа. До тук добре, Обаче фирмата строител е теглила кредит от банка, но няма ресурса да завърши сградата. На този етап. И "нашето момче" е провело срещи с банката, която е готова да извърши цесия и оттук нататък той да е собственик на сградата. Фирмата строител отпада от играта. Ок, Обаче цялата сграда е разпродадена на зелено. Т.е. около 60 семейства са изплатили между 90 и 100%  Shocked Shocked Shocked апартаментите си в тази сграда. И при този сценарии всички те съвсем законно ще бъдат изхвърлени от играта и ще духат супата. Повтарям  - съвсем законно. Имали пари - дали.  ooooh!
Нашата роля, евентуално е да посредничим за продажбата на ново на същите тези апартаменти. Според закона - съвсем законно. Според морала - никак.
Аз гледах като голям камък, за пръв път в живота си виждам как човек е готов да изпържи 60 семейства с огромна сума пари без окото му да мигне. И наистина, в крайна сметка съвсем законно. Shocked
Не знам дали става ясно, за хора далече от тази област може би е малко мъгливо.
Интересно ми е - срещали ли сте такива индивиди - за вас това нормално ли е? Или безскрупулно? изобщо, всякакъв коментар би ми бил от полза.  Hug
Според закона всичко е законно. Според мен - чиста проба мошеничество.
Вие бихте ли взели комисионна за посредничество на такива сделки? 100% законни са. Само съня не е гарантиран, уви.
Аз все още гледам като оксиженист. Мъжа ми каза - аз няма да участвам, но човекът си е в правото, законно е. И това не го разбирам. Защо той оправдава него, но не иска ние да участваме? За мен е или/или. Т.е. за мен е абсолютно неморално и недопустимо. И за него и за нас. Но мъжът ми оправдава него, казва че е законно и не нарушава никой закон. Ако сме посредници и ние нищо не нарушаваме, няма как да бъдем нито подсъдими, нито виновни. Но не е съгласен да участваме.
Ха сега де. ooooh!

# 57
  • Мнения: 871
Клемс, нашата фирма ще изпържи 100 английски семейства по същата схема. Схема, която се прилага от всички банки когато има закъсали строители и наистина е законно. Да му мислят виновните!

# 58
  • София
  • Мнения: 6 810
Да, законно е.
Въпросът е, ако зависи от вас, ще го направите ли?  newsm78
Ако става дума да си прибереш само твоята си загуба (инвестиция), има и други начини. Тук говорим да реализираш печалба. На гърба на друг.
Нищо, че е законно.
Как го възприемате?

# 59
  • Мнения: 871
Да, законно е.
Въпросът е, ако зависи от вас, ще го направите ли?  newsm78
Ако става дума да си прибереш само твоята си загуба (инвестиция), има и други начини. Тук говорим да реализираш печалба. На гърба на друг.
Нищо, че е законно.
Как го възприемате?

Значи схемата ще се извърши с или без ваше участие. То и аз трябва да напусна разбота по тази логика, защото моралът ми не го позволява. Само дето нещата не са черни и бели и за мен нито аз, нито вие ще сте виновни за създалата се и необратима ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт