ALMOIXÀVENA (MOIXÀVENA) - Алмойшавена

  • 14 971
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 816
  bouquetОтивам да бъркам.Благодаря.

# 16
  • Мнения: 456
Утре сутринта ще пробвам рецептата и аз  chef  Дали ще се получи обаче без хартия за печене, само в намаслена тавичка?
petia_tag, мерси за линка към тази рецепта Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 2 658
Утре сутринта ще пробвам рецептата и аз  chef  Дали ще се получи обаче без хартия за печене, само в намаслена тавичка?
petia_tag, мерси за линка към тази рецепта Hug
няма защо! Според мен ще залепне само с масло. Може би е добре да поръсиш с грис отгоре, за да го извадиш после лесно от тавата.

# 18
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Утре сутринта ще пробвам рецептата и аз  chef  Дали ще се получи обаче без хартия за печене, само в намаслена тавичка?
  Намасляваш,поръсваш с брашно или грис и след като извадиш тавичката от фурната,я сложи върху мокра,изцедена кърпа да постои малко,би трябвало да се отлепи по-лесно от дъното. Peace

# 19
  • Мнения: 594
Поздравления и от мен за чудесната рецепта!
Тази сутрин я направих и сега чакам домочадието да се събуди и да я оцени подобаващо  Grinning

# 20
  • Мнения: 456
Петя, lina kaz, благодаря за отговорите!
Аз все пак направих половин доза в една йенска намаслена тавичка и не залепна Party Макар че малкия не беше очарован, ние с татко му много я харесахме. Съсем скоро пак ще направя  chef

# 21
  • софия
  • Мнения: 100
Изглежда чудесно и утре на закуска ще се пробва  bouquet

# 22
  • варна
  • Мнения: 74
Рецептата звучи чудесно, но може ли да ми помогнете с грамажите, че нямам везна - колко е долу горе количеството брашно в чаена чаша например

# 23
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Една чаена чаша.

# 24
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Вчера не успях да покажа снимка, ето я :



 lina kaz , благодаря за рецептата   bouquet.

# 25
  • София
  • Мнения: 816
Моята въобще не се,,надигна,, стана като чипс.Къде бъркам newsm78

# 26
  • Мнения: 134
Тази сутрин я направих. Благодаря за рецептата  bouquet Лесно, вкусно и бързо.  Grinning

# 27
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
  Много се радвам,че рецептата се хареса! Heart Eyes Grinning

Моята въобще не се,,надигна,, стана като чипс.Къде бъркам newsm78

   Ако е правена точно рецептата,не би трябвало да има провали  newsm78,пареното тесто е леко за работа.Може би си го сложила в недостатъчно нагрята фурна?

# 28
  • София
  • Мнения: 816
Ми не,тя моята фурна задължително се подгрява,че е с български реотан LaughingПравила съм еклери ,станаха.Но не съм се отказала NaughtyЩе я преборя

# 29
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Ми не,тя моята фурна задължително се подгрява,че е с български реотан LaughingПравила съм еклери ,станаха.Но не съм се отказала NaughtyЩе я преборя

   И моята фурна така  Joy Twisted Evil,включвам преди да съм почнала каквото и да е  Laughing

   Щом са ти се получавали еклери и алмойшавената ще стане. Peace

Общи условия

Активация на акаунт