Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди! – 7

  • 208 191
  • 730
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 17 546
Не сега, когато му дойде времето след 2 месеца след първата десятка.
Що ми се струва че си получила ДХ или старата е излязла на ново  ooooh!
Първата я започнах на 6-ти юни. Кога да сложа втората? Rolling Eyes
Как така съм получила. Аз си имам, медианна при това, според докторите. Предполагам, че е изскочила и то от ляво. Ама как, защо и от какво, не мога да си обясня! ooooh!

Бижу,съжалявам,че те боли,почивай сега повече,и дано бързо се оправиш!  Hug
Аз днес бях на преглед при един неврохирурх,тук в Кюстендил,д-р Динев.Исках да чуя и второ мнение,тъй като продължава да ме боли,въпреки,че се шегувам,както каза Лили.Оказа се,че доктора работи в Иван Рилски,прегледа беше 50 минути,искрено се очуди на факта,че отново са ме оперирали отляво,а не отдясно където ме боли,и ми обясни,че достъп до срещуположната страна е доста труден,затова се съмнявам,да са ревизирали там.Каза ми,че ако болката продължава,можело да се направи операция по метод,при които се правела по-радикална декомпресия на коренчетата.Демек,се разширявали повече каналите и отворите през които излизат нервите,което май обаче не ставало при микроскопските операции.Незнам какво да правя вече,иде ми да се гръмна!  ooooh! Каза,че картината от ЯМР,хич не е ясна и неможе да се каже категорична дали има притискане или не,била съм сложен случай,и ако съм решала да се оперирам при тях,щели да свикат целия лекарски съвет!
Утре съм на контролен преглед в Токуда и ще видим и там какво ще се изкажат.Вече се чувствам изморена психически,излиза,че и тази операция не е решила проблема!
Бубе, това е ужасно! За какво си претърпяла толкова операции, като нещата не се подобряват. Боже, като дойде ред, щото май е неизбежно, за операция, къде да отида. Познавам д-р Емил Кръстев от неврохирургията в Порогов. Води се републикански специалист. Балдъзата му ми е приятелка. Там ли да ходя, какво да правя?...
Моят колега, когото оперираха преди месец в Токуда, на 23-ти влиза за втората операция. Разколебана съм от Токуда ,честно. И при него - нищо! И там имам приятелка - Главен финансист е на болницата, но просто...
Купих си Милгамма и Мидокалм. Гади ми се от лекарства в момента. Що нещо изгълтах, вкл. пия магнезий, че ми се схващат краката и ми хлопа сърцето... Ще се разпадня някой ден! Joy
Мамка му и болежки, ама казват, че ако боли като станеш сутрин, значи си жив! Иначе...

# 286
  • София
  • Мнения: 57
Бижу, аз не бих отишла в Токуда повече. Първо, защото по време на прегледа там щях да повърна от отвратителното печалбарско отношение, имах чувстото че ще си купувам плочки за банята. Второ, защото познати лекари, от Токуда, ми препоръчаха да не се оперирам в тяхната неврохирургия. Оперирах се  в Пирогов, условията там е ясно, че не са като в Токуда. Но съм доволна от отношението и от професионализма. Възстанових се много бързо, и винаги са ми отделяли време и внимание, когато ми е било нужно.

# 287
  • Мнения: 17 546
benedenia, аз също вече съм предубедена към Токуда. Да не говорим, че при прегледи там ми се наложи да плащам доста големи суми за неща, които ми бяха предложени като възможно да бъдат направени с направлението, а се оказа, че за тях по принцип се плаща допълнително, но това ми беше спестено и го научих след процедурите... За съвсем други лекари иде реч, не за общия ни проблем.
Пирогов си остава най-уважаваната от мен клиника по доста причини. И те си имат трески за дялане, ама в Токуда лъскавата фасада е само за добър изглед, нищо повече... От няколко места вече чувам подобни мнения - високоплатени, важни и добре изглеждащи лекари и нищо повече като медицина. Иначе са много мили и говорят прекрасно и мило с пациентите. Confused

# 288
  • Мнения: 615
Първата я започнах на 6-ти юни. Кога да сложа втората? Rolling Eyes

На 06.09.2010г  Peace

# 289
  • Мнения: 17 546
Първата я започнах на 6-ти юни. Кога да сложа втората? Rolling Eyes

На 06.09.2010г  Peace
Светла дата! Няма как да забравя. Peace Добре, че си имам личен си мой доктор тук Laughing Малко повече засукани сестрички го представляват напоследък, но няма лошо. Wink
Да ви питам нещо налудничаво, ама няма да ми се смеете, нали? Blush Blush Blush
Тогава, когато без видима причина ми се случват резки и много болезнени кризи, дните имат винаги връзка с един човек, който, меко казано, ми желае всичкото зло на света. Който човек също така прави ненормални опити да ми причини това зло от разстояние. Не вярвам в тези неща, но то просто ми боде очите това тъпо съвпадение... Какво да си мисля?

ПП. Значително по-добре съм(денят на въпросния човек свърши преди 10 минути), ама съм като отровена и имам лекарствен вкус в устата. Sick

# 290
  • Мнения: 282
Тогава, когато без видима причина ми се случват резки и много болезнени кризи, дните имат винаги връзка с един човек, който, меко казано, ми желае всичкото зло на света. Който човек също така прави ненормални опити да ми причини това зло от разстояние. Не вярвам в тези неща, но то просто ми боде очите това тъпо съвпадение... Какво да си мисля?

ПП. Значително по-добре съм(денят на въпросния човек свърши преди 10 минути), ама съм като отровена и имам лекарствен вкус в устата. Sick
Не е смешно изобщо. И не е налудничаво.
Преди 4 години имах доста силни и постоянни болки в тазобедрените стави. Няма да описвам колко лекари изръшках. Така и не се стигна до ясна диагноза, някои твърдяха, че имам коксартроза, други - че нямам (като и едните, и другите гледаха една и съща снимка). Докато търсех информация, научих, че органимът ни може да реагира по този "самонараняващ" начин, когато се насилваме на нещо.  Например, болките в краката като цяло можели да се свържат с това, че сме отишли и стоим някъде, където всъщност не искаме да бъдем. Глупости, може да каже някой. Обаче е факт, че аз наистина тогава бях на място, където не исках да бъда. Слава богу, вече не съм там. И впрочем вече ги нямам тези болки.

Не смея да тълкувам за другите, но на твое място бих потърсила обяснението именно в нарастващо вътрешно напрежение и "стягане" у теб при появата на този човек, за който знаеш, че не ти мисли доброто, но същевременно нещо/някой те "задължава" да си в неговата компания.

# 291
  • Мнения: 615

Да ви питам нещо налудничаво, ама няма да ми се смеете, нали? Blush Blush Blush
Тогава, когато без видима причина ми се случват резки и много болезнени кризи, дните имат винаги връзка с един човек, който, меко казано, ми желае всичкото зло на света. Който човек също така прави ненормални опити да ми причини това зло от разстояние. Не вярвам в тези неща, но то просто ми боде очите това тъпо съвпадение... Какво да си мисля?

ПП. Значително по-добре съм(денят на въпросния човек свърши преди 10 минути), ама съм като отровена и имам лекарствен вкус в устата. Sick

Аз съм мъж но вярвам в тези неща  Praynig
За този твой "човек" науката има термин и той е: "Енергиен Вампир"
ето ви малко инфо по въпроса:

http://www.magicaura.com/Energien-vampir-li-si-art700.html
http://www.novinar.net/news/vnimanie-energijni-vampiri_MjA0MzszMQ==.html
http://www.magicaura.com/Kak-da-se-zashtitim-ot-energien-vampir-art108.html


п.с. не съм луд  bowuu

# 292
  • Мнения: 17 546
Само това ми оставаше, да се съгласите с мен! ooooh! Laughing Hug Благодаря ви за което, защото вече си мислех, че полудявам... Crazy
С този човек сме кармично свързани, докато смъртта ни раздели. Преди няколко години имаше достъп до дома ни и тогава ни изчезваха дрехи, който ненадейно и незнайно как се появяваха на най-видимите места. Разбрах, че са носени на разни врачки или там някакви други хора, които се занимават с такива неща. Винаги когато имаме пряк контакт с този човек се случва нещо на мен или на съпруга ми, защото ние сме обектите на тази неистова омраза. Последният път, след такава отвратителна среща ни срязаха гумите на колата; откраднаха на мъжът ми чантата с документите; колата падна от крика при смяната на гумата и едва не му смаза крака; аз получих последната си предходна на тази криза, а в глезенът на мъжа, ми където има проблем, се отвори нова рана, която зараства с месеци... И всичко това се случи в един ден, като конфликтът тогава беше просто ужасен!
Вчера въпросният човек имаше рожден ден... Сигурна съм, че съм присъствала в мислите му и то с нищо добро. Да, това е енергиен вампир в цялото измерение на тази дума. Точно като ухапана от вампир се чувствам не само в присъствието на този човек, а и само като мисля за него. Преди време тези мисли ме докарваха до нервни кризи. От известно време не ми влияе така, но пък ето какви неща се случват...
Странното е, че няма човек, за когото въпросната личност да не мисли лошо. Всички, които са пряко свързани с този човек, имат проблеми с общуването с него и при изискване за ненамеса, получават от полагащата им се доза лошотия, което води до конфликти без нищо между самите тях. Един от най-най-мразените от този човек хора, за когото съм била свидетел колко злъч и омраза (в чист вид) се бълва, в момента гасне от рак. Не, че това е рядко явление само по себе си, но когато здрав и прав видимо човек изведнъж се срине и има такъв изрод в обкръжението си, човек започва да мисли налудничави на пръв поглед неща, които се оказва, че не са съвсем неоснователни.

# 293
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
aha  и всички останали, къде ще ми препоръчате бани?

# 294
  • София
  • Мнения: 57
Бижу,  сори, не съм разбрала че става дума за нещо различно, аз нали..баба все да каже  Grinning. Но има и добри лекари в Токуда. За съжаление имам впечатления и от други. Кардиолозите им са страхотни. Уролозите са гола вода. И така...А за енергийните вампири - има си такива хора и според мен. Много време им отделяш, не че е лесно да не го правиш, но опитай. Просто ги изхвърли от съзнанието си, опитай поне. Най-добрия вариант е игнориране. Иначе по тоя начин също ти изсмукват енергията - ангажирайки мислите ти. Тоя филм - Тайната, дето ми го препоръчахте тук наистина е страхотен. Гледай го, ако не си. Аз им вярвам на тия неща.

# 295
  • Мнения: 17 546
Тоя филм - Тайната, дето ми го препоръчахте тук наистина е страхотен. Гледай го, ако не си. Аз им вярвам на тия неща.
Гледах, до някъде, после се отказах. Доста сектантски ми звучи, с тези напеви и набиване в съзнанието на едно и също, едно и също... Макар да намирам, че можем да контролираме живота си със съзнанието до някаква степен.

# 296
  • София
  • Мнения: 57
Е да, има го тоя момент, малко е като промиване, но нали за това човек мисли и "пресява". Но като се замислих когато го гледах - то си е част от източната философия тоя подход. На Норбеков номера и той е базиран на същото. Не откриват топлата вода нито тия с филма, нито Норбеков, просто по различен начин те подсещат за едно и също. Затова ти казах да не му отделяш мисли на онова същество, то не заслужава. Иначе някои по-запознати с тази материя твърдят, че трябва да се опиташ да му простиш и даже да го обичаш, но ...аз поне за сега не го мога това.

# 297
  • Мнения: 403
aha  и всички останали, къде ще ми препоръчате бани?
На моя мъж най добре му действа водата в Баня Карлово за три години подред казва където е ходил изкарвал с минимални болки почти цялата година само с десет процедури. Тази година не отидохме защото нямаха сключен договор по ной само по клинични пътеки и сега е зле. Банчето както му викам на мъжката и женска баня е доста старо водата обаче е лековита и еприятното е че всички са чисто голи задължително е но важното е че има ефект поне за него.

# 298
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
то, хубаво, ама майка ми има високо кръвно и го поддържа с лекарства.
не една беля  Confused

# 299
  • София
  • Мнения: 2 020
aha  и всички останали, къде ще ми препоръчате бани?

Всичко е строго индивидуално.
Аз съм ходила във Велинград, Баня, Карловско
и в Кюстендил. Най-голям ефект имам от Кюстендил.
По метода "проба-грешка" ще откриеш твоето място.
Така че, като за пръв път, просто избираш едно от
следните места и тръгваш - Велинград, Баня, Карловско,
Поморие, Бургаски мин. бани, Кюстендил, Стрелча, Павел
баня.
Общо-взето това са най-хвалените за проблеми като
нашите. Ако съм изпуснала някое, нека колегите ме
допълнят.

Общи условия

Активация на акаунт