Видов ден дойде накрая, с хубави оценки СЕДМОкласни ни омая - 14

  • 25 996
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 674
Още веднъж да поздравя всички момичета, с които споделяхме радост и тревоги, за отличните резултати, няма да споменавам имена, за да не изпусна някой! Hug

За да не е само спам, пускам снимка на тетрадките, изписани от моя младеж за да получи оценка 5.93 по математика - 17 на брой. Grinning Уискито го изпи таткото, при научаване на резултата. Laughing



# 16
  • Мнения: 52
УТРЕ КОЛКО ЧОВЕКА ЩЕ ИДВАТ ПРЕД НАРОДНИЯ ТЕАТЪР В 11

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Ками, евала за експедитивното пускане всеки път на нова тема ПРИЗНАВАМ ТЕ  bouquet

Наш'та леля - радвам се с теб и огомно БРАВО на геройчето ти!

Имам предложение към МОМН - Следващия път да включат в статистиката по училища и БГ-МАММА класът ни като отделна единица Joy

Още веднъж честито на всички деца и мами Hug

ПС.  И аз чакам статистиката за Пловдив, моля ако някой се добере до нея да свирка!

# 18
  • София
  • Мнения: 49
Докато си напиша съобщението и  се появила и новата тема. Копирам го и тук.


Здравейте момичета,

Много ви се радвам на всичките! Не мога да ви изчета, за да напиша и нашите резултати - поздравления на всички измъчени дечица - герои! Поздравления и за техните родители! Наистина поздравления за толкова високи оценки!

Толкова се карах напоследък на щерка ми - че я мързи, че само гледа да се скатае и да не учи... Не съм била права, справила се добре с 2 непълни месеца уроци по БЕЛ и без допълнителна подготовка по математика (на изпита по БЕЛ втория модул й станало много зле - заболял я коремът, иначе резултатът щеше да бъде и по-висок за моя голяма изненада)  :

БЕЛ 5,553 / 5,357
Мат 5,906 / 5,500

Само учителката й по български да се навие да й пише 6, което е малко вероятно...

Вие като ще се събирате утре  - защо да не направим един "революционен комитет" и да се борим сериозно с тъпоумията на министерството?! Въобще с тъпоумията на цялото ни образование и тази мащабна машина за пари  в 7 клас - курсове, уроци и т.н.
Приятелка на моя колежка е участвала в комисия, която предлага на министерството тестови задачи за прогимназията. Та тя ми каза, че преди 2 години  - цитирам: "едва сме се преборили в изпита след 7 клас да не влиза материал, който не е изучаван в училище". Това направо ме втрещи. Но какво ли се учудвам - като знаете как са им написани учебниците. Това е вече друга тема, но не е зле да помислите.


Успех на всички седмокласници и по-нататък!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 942
Белмекенска, тези препратки от къде-да-уча са точно към РИО София

# 20
  • Мнения: 55
Май се записах на първа страница. Невъзможно!!!
Някой знае ли нещо за статистическите резултати от изпитните резултати за 7-ми клас???

# 21
  • София
  • Мнения: 1 634
Ето ме!

Напредвам! Mr. Green

Вече съм на 2-ра страница! След 10-та в предната тема - направо супер! Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 942
Аз пък исках да пльосна линк към онзи чудесен клип от тази сутрин, обаче се оказва, че клипа е в 12-та тема, която не мога да открия - има 11-та, има 13-та  amiiii  Сори

# 23
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Да знаете как ви завиждам момичета (благородно де). Ние не очакваме никаква статистика, затова най-чинно с лист и химикал си обиколихме малко по училищата. Е, разбира се не можем всички, но по "елитните"Simple Smile)))) И погледнах статистиката на Бургас, възхищавайки се на тяхното РИО. Колко изчерпателно и навременно!!! БРАВО!!!!
А какви резултати видях в едно училище СТРАААААААХОТНИ!!!!! Браво на тези дечица (мисля, че това е МГто).

# 24
  • София
  • Мнения: 49
paleto, голямо браво на сина ти! мисля, че и 6 му малко за това, което е направил!

# 25
# 26
  • Мнения: 419
Запис.
Нямате изчитане  Laughing.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 175
НЕВЕРОЯТНО Е!!!!!НАПРАВО СЕ НАПИКАХ И МАААЛКО МЕ ДОСРАМЯ,ЧЕ ТО И 2/3 ОТ НЕЩАТА СА И В МОЯТА ЧСТА... Embarassed

# 28
  • София
  • Мнения: 1 942
Много благодаря, daniela7!!!
По-подходящо е да се гледа сутрин, не сега по късна доба, но... винаги е гот!
Както отбелязах сутринта - сигурна съм, че са слушали под моя прозорец... Grinning

Запаметих си го завинаги

# 29
  • София
  • Мнения: 1 634
Paleto, браво на твоето момче!

Моя син мислеше, че сънува, когато най-после складира всички тетрадки, сборници, пробни изпити на едно място!
Бюрото му опустя, а той тъжно ги гледаше и чак не му се искаше да ги прибирам,..! Толкова се беше слял с всичко това...!
Любов ли бе - да го опишеш!

БРАВО на всички деца! БРАВО!   bouquet Hug Heart Eyes

Аз съм вашта леля
- победата на твоето дете е два пъти по-голяма! Hug Peace
Ето, това наистина е една прекрасна новина!!!
Да се извиниш на детето сега! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт