ЯНУАРЧЕ хвали се напето - топнах си дупето в морето

  • 30 089
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 925
Бърз отчет и от мен:
- подсеченото попремина като минахме на памперси "Babylave" - горещо ги препоръчвам  Peace Имат всичките предимства на "Памперс" - но без недостатъците им - разбирайте гадния аромат и алоето  Sick
-пъпчиците остават, въпреки многото мазила, които сменихме. Решила съм ако не преминат с последното в понеделник да го водя във "Вита" на дерматолог  ooooh!
- с оглед подобрение състоянието на дупето, вкъщи седи по боксерки и съответно не ползва гърнето по предназначение - не, че не седи на него, но това е само докато си чете "Космополитън"-а ми  Joy. Ако някой се сеща за филма "Баща-мечта" ще разбере защо утре с баща му ще ходим да купуваме в-к "Труд" /Подсказка - има много страници  Joy/
Сиска аз съм ти казвала за нашето столче, от което съм супер доволна - "Чико". Има и допълнителна възглавничка против изпотяване, обаче тъй като Делян изобщо не понася жегите /за разлика от мен/ и се поти зверски, винаги като ходим някъде, му слагам върху столчето една бархетна пелена - от тези големите, дето се продават в коплект. Не виждам смисъл да се хабиш да шиеш нещо допълнително, тъй като така е и по-удобно - после просто махаш и переш, а тя съхне за точно половин час  Wink
Накрая да се похваля, че моя син съумя в рамките на седмица да нацелува две мацки, едната от които е на 8 години  Crazy и подозирам, че е влюбен в нея, защото като я види, изобщо не я пуска и постоянно й налита да я целува и гали  Joy Joy Joy Голям любовчия ще излезе от него  Whistling Whistling Whistling
Хайде лека ви вечер, че бързият отчет стана...

# 31
  • Мнения: 180

Лорини, разгледай ми последните постове и ще разбереш що пиша в лилаво Wink. Въпреки че тук например мога да си продължа синьото. Но пък взе да ми писва, честно казано  Rolling Eyes.  А че искам момиче - определено е така, но каквото дадат, такова ще го вземем  Laughing


Аз се досетих след бърз преглед на постовете ти  hahaha Разбираемо! А пък на теб освен футболен отбор барабар с резервите (ама нека и с участие на момичета да е) друго какво да ти дадат  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 774
Доника, супер заглавие!  bouquet

На мен пък синьото повече ми харесваше от лилавото...

Нашето столче е някаква марка, ама не знам каква. Laughing Има го на снимките, които пуснах в миналата тема. Избирахме го да е на прилична цена, че тук цените са космически.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 389
Накрая да се похваля, че моя син съумя в рамките на седмица да нацелува две мацки, едната от които е на 8 години  Crazy и подозирам, че е влюбен в нея, защото като я види, изобщо не я пуска и постоянно й налита да я целува и гали  Joy Joy Joy Голям любовчия ще излезе от него  Whistling Whistling Whistling
Crossing Arms

Столчето е такова цък, но аз съм си маниачка да стои в него, че мъж ми кара като луд  Crazy

# 34
  • Мнения: 80
Същото като на Мим, но от Никола, затова му взех ново покривало за 40лв и сега е чисто ново, пък и на цвят ми по-харесва, че е дюс. Покривалото е като хавлиена кърпа, мекичко и не спарва. Препоръчвам! Подозирам, че ще стане и за другите столчета от този клас. Предлагам нашето за проба!

# 35
  • Мнения: 387
Усмивка разбирам те напълно...кой  те е сбъркал с таз прелест...милата...иначе се бъзиках, нали знаеш :*

# 36
  • Варна
  • Мнения: 389
Кажете слънцезащитен крем какъв ползвате? Аз сега се чудя м/у Avene  и А-дерма...

# 37
  • Мнения: 524
Добро утро!
Тук е такава жега вече, че просто не се търпи, излизаме след малко, то просто няма кога с нашето ставане сутрин в 9 часа. Но мажем се със слънцезащитен, шапка, чадър и така, няма начин.

Мим, за слънцезащитните - в момента сме с Бюбхен, от миналата годино. Това, към което се насочих и ще купя и за Александрина, и аз мен, са продукти на Ла Рош Поузе, просто съм възхитена от тях. Дадоха ми в аптеката каталог с мостри и наистина са невероятни продуктите, особено от крема за лице, точно против петна по време на бременност, а деткото е толкова леко и бързо попива, много приятно, за сравнение Бюбхена ни е ужасно мазен, лъщи доста време след като е намазана. Ползвала съм Авен, но мисля, че тези са една идея по-добри.

За столчетата - и ние сме в процес на търсене, до седмица трябва да сме купули, че ще пътуваме и не става с малкия стол. Бритакса е страхотен и аз го гледах в нета, както и на Бебе Комфорт, но ще видим какво ще вземем в крайна сметка.

Бубс, само така  Peace, ще ги целува мадами ми, как иначе, Мим сори  Blush Blush Blush И Александрина си има едно такова фенче, но тя никак не се дърпа, даже подава бузка да я целунат, само баща й да не разбере  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: сб, 12 юни 2010, 10:28 от elli_g

# 38
  • Мнения: 857
Ползвам Нивеа 50 фактор - разделихме си с една приятелка, че миналогодишния остана пълен флакон, но жълтее и не смея да го мажа с него.
Тук е хладно, но през деня, докато напича сме в къщи, и нямаме проблем с жегите за сега.
Като се върна във Варна ще видим.

# 39
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Нашето столче е на Cangaroo - Journey е моделът. Има няколко позиции. Не съм недоволна от него. Така или иначе се ползва само в градски условия, като ходим на гости на баба й в друг квартал. Единственото пътуване извън града на Кари беше за кръщенето й и си поспа в столчето. До колкото си спомням и Моник има същото.
За спането - по боди-потник. Не я загъвам с нищо.
Слънцезащитен - на Бюбхен 30 фактор, от мин.година, ама май били годни 12м след отваряне, така че ще го сменям. Мисля на Чико да взема. От 2 дни Кари има зверски обрив по личицето - предполагам от жегата. Уж не излизам от 11 до 17ч...Направо ми е жал да я гледам.

# 40
  • Мнения: 84
Бубс и ние мин. лято имахме многоооо проблеми с дупето. Тази година сме на боксерки (тъй като вече може да се каже, че ползва гърне) и да чукам на дърво не сме имали още проблеми.
Мим аз взех на Дерма Сол (12 - 36 месеца)) крема и съм много доволна.
Aз за кръщенето си бях направила списък с подаръците, който го имаше съответно в поканата (тук така се прави), та всичко на Кам си бях избрала, но столчето на Бреви много ми хареса, та си развалих комплекта. Mr. Green Иначе съм много доволна.
Столчето ни е това...
http://www.brevi.eu/prodotti-prima-infanzia/in-auto/touring-sport.html
Количката и столчето за хранене ги покривам с това...
http://www.culladelbimbo.it/dettaglio.asp?art=9692
Най гадно е столчето за хранене...
http://www.culladelbimbo.it/dettaglio.asp?art=6195&idColore=15157
Като седне потен и се лепи... ooooh! Та най - много за там взех кърпи.


Последна редакция: сб, 12 юни 2010, 16:57 от nakri88

# 41
  • София
  • Мнения: 120
Дони, много ме кефи новата темаПоздравления  bouquet
Лорини, ама твърдо ли се отказахте от къща, или конкретно от тази? Супер за водопадите, представям си колко е красиво Peace Ще  Grinningвзема и аз да ида накрая Hug
Усмихнато, столчето ни е това:http://www.pazaruvaj.com/stolcheta-za-kola-c3950/cangaroo/stol-z … e-blue-p39021107/. Доволна съм много, но сега забелязвам, че много се поти в жегите, за други недостатъци не се сещам HugА с Люби видях, че сме с еднакви столчета Grinning
Ралче, и Преслав и със соплки от няколко дена, капя и аз физиологичен р-р, май просто ще изчакм да мине, нищо друго му няма иначе Simple SmileДано при вас бързо отшуми Peace
Патлинка, чакаме те на родна земя Hug Hug
Бубс, дано се оправя сладура, че са упорити тия кожните ooooh!Успех Hug
Кокос, да вярно, като знам улиците в Търново, си представям, че забавата е пълна Grinning GrinningИначе е супер град Grinning
Бейбиблу, завиждам ви за морето HugПази се, мила и си почивай както си знаеш Grinning
Тайс, хубаво изкрарване на моренцето. Целувки на адаша Heart Eyes
Мим, и на вас много весело изкарване Hug Hug
Накри, купихте ли легълцето на Бертони, че му  загубих края Hug Hug
И аз не съм от най-активните в последно време, за което моля да ме извините HugИначе коремчето расте, почна вече да си личи, че съм бременна. Още ми се гади, но усещам, че му идва края скоро и така. Инче се чувствам отлично, като изключа променливите настроения, които надявам се дължа на хормоните newsm78
Много целувки на всички  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 865
 Twisted Evil
zapis, 4e imam problem s bukvite bowuu

# 43
  • Варна
  • Мнения: 389
Взехме спрей на Ла Рош - в момента е в промоция - от 38 на 26лв, много скъпи тези мазила.... ooooh!

Спи само по боди, уж с чаршав, ама кой да стои завит....

Потят ли се вашите дечица? Елия косата и е ужас, може би защото е дълга, ама не стои и вързана, а много ми е жал да я пострижа....

Тук е много топло, не смея дори на плажа надвечер да я заведа...

Ето и една снимка от нас:


И една тематична...миналата седмица имаше балканиада по скокове във вода, и понеже на дядо е професионално изкривяване и май ще започва като треньор, та ще я записваме  Joy

Последна редакция: нд, 13 юни 2010, 10:22 от Мим

# 44
  • Мнения: 857
Мим, да се присъединим и ние, или още е малък?

Общи условия

Активация на акаунт