СЕДМОкласно - мина изпитното бреме, за "видов ден" настава време

  • 26 734
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Удостоверенията. характеристиките служебните бележки и формулярите за попълване на желанията ще бъдат раздадени на 15.06.10 на всички ученици. Мисля . че ще ни дадът и кодовете. ЗАБРАНЕНО ИМ Е ДА ХОДЯТ ДО РИО РАЗГРАД ИЗРИЧНО. ДОРИ И ЗА ИНФО КАМОЛИ ДА ПИТАШ ЗА КОДОВЕ И ТЕМТИ ПОДОБНО. КАКВОТО ГИ ИНТЕРЕСУВА ПИТАТ КЛАСЕН РЪКОВОДИТЕЛ ИЛИ ДИРЕКТОР.

Не е вярно това.
Заявленията за участие в първо класиране и кодовете ще се получат в училището гнездо.
Никой не е тръгнал за РИО-то. Няма и какво да търси там.

# 16
  • Мнения: 89
Искам да ви попитам нещо..Тъй като ние искаме да кандидатстваме в МГ - трябва ли да вземем медицинско..Доколкото съм чувала - трябвало,но да съм сигурна.. (За МГ Русе става въпрос)

# 17
  • София
  • Мнения: 1 942
Не мога да повярвам за това, че Видовден бил около 11.06. Е, сега разбрахте ли, защо се падна "Вида"? Толкова е просто. Ако някоя майка разбере, че е бременна, предлагам да си кръсти бебето Вида. Аз ще го направя! Помните ли, когато раждахме нашите седмокласници колко много Касандри се родиха ха ха ..

Последна редакция: нд, 06 юни 2010, 17:02 от Sash

# 18
  • София
  • Мнения: 1 942
Аз мисля, че медицинските са само за т.нар. "професионални" гимназии, или бившите техникуми (к'во не им ахаресва думата "техникум" не знам)

# 19
  • София
  • Мнения: 802
Ками*, КАКВА находка само! Joy Joy Joy
Цитат
По време Видовден съвпада с дните на светцате-градушкари Вартоломей и Варвара (11 юни) и пророк Елисей (14 юни)

Е, това ако не е знак, а! На късмет ще ни е, момичета, да знаете!


NadyaT, Огромно благодаря за помагалото!  Hug Ей сега ще го строя пред компютъра. Точно със светлина,отражение, око, фотоапарат му се губят практическите приложения.

 

Мисля, че това са номерата на всички деца, подали заявления за НПМГ/ вкл. за изпитите по химия, биология .../Т.е. може би не са били повече от 200-300 души.

Ами, на мен ми се стори, че ги разпределяха по 250 номера на етаж, а всичките етажи бяха заети... Със сигурност чух номера от порядъка на 680-и някой си. Освен, всичките деца да са решили да се явят и на математиката, що ли... Но и 600 човека за 60места пак са много.

# 20
  • Мнения: 89
Аз мисля, че медицинските са само за т.нар. "професионални" гимназии, или бившите техникуми (к'во не им ахаресва думата "техникум" не знам)
Ясно..Благодаря ти

# 21
  • Мнения: 101
Сандалке, вие за математика и физика с различни номера ли бяхте? Ако е така, може би си права и наистина са били толкова много децата.

# 22
  • Мнения: 398
Kami,чак не ми се вярва,че е съвпадение!   Shocked    rotfImbo

# 23
  • Мнения: 74
Мами привет!Разбрах, че всички оценки вече са готови.Дали има вероятност да ги пуснат по-рано от 11-ти?

# 24
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Мами привет!Разбрах, че всички оценки вече са готови.Дали има вероятност да ги пуснат по-рано от 11-ти?
Мда - готови са.
Ама са сложени на фиктивни номера.
Т.е. предадени са вече първите изпитни протоколи с оценките и точките. Но там те се водят по фиктивните номера.
Сега следва комисията по разсекретяването, където ще се обвърже фиктивен номер с ученик.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 266
За НПМГ, всяко дете има входящ номер и той е един независимо на колко изпита ще се яви. Така че, спокойно. На математика да са се явили най-много 200.  Hug

# 26
  • Мнения: 74
Колко време ще отнеме това разсекретяване? А скалата за оценяване готова ли е?

# 27
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Колко време ще отнеме това разсекретяване? А скалата за оценяване готова ли е?

По график, доколкото аз знам, ще започнат от утре и е за около два дни.
За скалата не знам. Все повече чувам, че нямада се променя.
То, да ти кажа и логика не виждам да се сменя.

# 28
  • Мнения: 398
Не вярвам да ги пуснат по-рано.Сигурно ще ни измъчат до последно! Wink  Сандалке,вие физика ли искате да учите?Моят също харесва физиката и ще кандидатства за такава паралелка. Simple SmileАз за това разсекретяване продължавам да се опасявам.... Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 910
kessy , аз си изтеглих таблицата с това класиране от пощата в началото на темата и като и дам Auto Filter ми се появяват само падащи стрелки на всяка колона ,какво следва после ?
Сортирвах ги по разните показатели ,но пак не получавам това дето го искам,знам че от Веди ще ни дадат готова такава статистика ,ама "пусто сърце не трае "

Общи условия

Активация на акаунт