Сладко бебче хубавее, ОКТОМВРИЙКА дебелее...!

  • 26 482
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21
Честит празник на всички деца Heart Eyes!
 Praynig Praynig Praynig за Андреа и цялото семейство,дано всичко мине добре!

# 46
  • Мнения: 1 167
 Praynig За Ния,бебчовците-дано Господ бди над тях и им помогне да преминат през това изпитание.
Аз въобще не съм добре.Краката ми се подуват и се чудя какво да правя.Да ви попитам нещо от 24 август съм в майчинство кога трябва да получа първите си пари newsm78

# 47
  • Мнения: 186
За стриите - мъжото не ми дава да се мажа с нищо #Cussing out и вчера (аз не съм се поглеждала въобще) изведнъж ми обявява "Да почнеш да се мажеш че цялото ти дупе е в стрии, да изчезнат" #2gunfire Викам му те появят ли се вече няма значение какво правиш не изчезват вече.. Ма иначе доволен че не съм дала 8лв за масло и не съм се мазала (ненавижда), пък сега защо няма да ми изчезнат стриите Close

Бебззз имаше едно крем4е против стрии и доста мами бяха мн доволни от него и споделяха 4е наистина из4езвали, но не е за по време на бременност , ще се поразровя и ще пусна снимка Simple Smile

# 48
  • Мнения: 13
Веси - мерси за успокоението   bouquet И аз съм сигурна, че ще кърмя - толкова колкото бях сигурна, че първото си бебче ще родя на 24 години  Mr. Green
Мирче - и на теб не ти е лесно да мислиш за всичко! Явно детенцето е било под голямо напрежение за кандидат-гимназистките изпити и затова е изключило за матурите...Ние поне такова чудо нямахме..Само не се притеснявай ( заради бебка) и можеш да се обърнеш към невидимата сила със сърцето си, дори да не стигнеш до църквата  Hug

Димяни - голяма съм шматка!!! Много благодаря и аз за новата темичка и за всички усливия, въпреки настинката ти и тази на Райчето! Ти как си миличка?
Марис - браво момиче! Ще го снимаш, къде ще ходиш Wink Бебзз - и от теб чакаме снимки на коремче, въпреки че си те представям с моя в 10 г.с.  Grinning А мъжо ти - ти да не би него да го мажеш??? Я не му обръщай внимание и си се мажи, пък то пак не е гаранция, ама все пак... Много са ми интересно тези мъже  Crossing Arms

kalinche
- ех че хубаво да ти е толкова активен бебока  Heart Eyes Моя пък спи сигурно по 22 часа в денонощието  Laughing Добре дошла в отбора на футболистите! Чакаме още мажоретки еййй!!!

Не съм - тва за кормуването гадна работа, и мен си спомням, че ме скъсаха първия път...то от 11 човека, 10 ни скъса и пусна само една кривогледа с очила, която на обратния мина през бордюра  Laughing Взех я от 2рия път  Peace

Мъжлето довечера ще спи в Правец ( нали е командировка) и ми пуска оферти да паля колата и да ходя при него за вечерта, а аз много покани не чакам  Grinning Все пак - стая в 5-звезден хотел със супер гледка без пари - не му е много за мислене  Mr. Green

Улях се направо...Може да се включа пак по-късно Wink

 Praynig за Ния и бебчетата!

# 49
  • Мнения: 486
Добър ви ден на всички!Кога успяхте да изпишете старата тема ,че и новата на 4стр ooooh!,колко има да чета....

Добре дошли в новата тема ,да е много слънчева ,да я изпишем само с прекрасни новини!

Честит празник на милите ни дечица !Нека растат живи и здрави ,нека бъдат благословени!

# 50
  • София
  • Мнения: 1 395
Ради, качих вече Mr. Green И на малкия, че вече щъка из къщи напред назад, само допреди 2 седмици не можеше да ходи сам въобще, много ми е сладка душицата как ходи пати-клати Heart Eyes

И писах на Noel и чак после видях че тя била писала вече след моя пост и няма да ми види редакцията - свинско смучено Joy hahaha rotfImbo

# 51
  • София
  • Мнения: 483
И какво сега - аз повлякох крак с коремче, след мен в албумчетата се появиха още доста. Ми правилно, така и трябва  Hug
Бебз, ти си имала съвсем истинско бременно коремче, бравоооо  Heart Eyes Ама кога порастна така изведнъж?
Марис, как може така съвсем пък без коремче да оставиш нашето албумче  Naughty Хайде снимай и качвай, шкембенцата не са за срам, а са много симпатични и сладки  Mr. Green
Вчера любимият ме гушка и...  му стана... и аз попитах как така въпреки коремчето, а той ми каза, че много му харесвало, защото било къщичката на нашето бебче  Heart Eyes
Калинче, хайде честито ти малко мъжленце   bouquet колко шутчета ще понесеш занапред....
Димяни, къде изчезна момиче? Дано сте добре, да не сте по лекари и болници само...
И моето мишленце е много активно в последните дни. Редовно си ме подритва, аз пък разтягам ластика на панталона да й дам още малко местенце  Mr. Green Днес като се разтревожих с батко й, тя така се развъртя милата... за мен това си е чисто потвърждение на теорията, че от лоша храна можем да ги опазим, но от емоциите си - по никакъв начин! Като скенерчета са - всичко улавят, и май разбират  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 55
Честит празник на дечицата ни - голямата радост в живота Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Моля се за Андреа и Фил, за Тай и Ник също, господ да им помага Praynig Praynig Praynig

# 53
  • Мнения: 39
Здравейте и честит празник на всички сладки дечица! Simple Smile
Дано всичко с Фил и Тай  е наред! Praynig
tini_pini едва сега пиша за  изчисленията.Понеже не оточнихме от кога ще ти намалят заплатата аз приех примерна дата от 1,06.2010г.
Наистина няма голяма разлика. Ако ползваш болничен от 01,06, до 31,08 ще получаваш 25,99 лв. дневен размер на обезщетение по броя на работните дни в месеца.(това е за 45 дневния болничен преди раждане, където се взима 12 месеца стаж).Ако продължиш да си работиш и взимаш заплата 600 лв. обезщетението ти за 45 дневния болничен преди раждане ще бъде в размер на 25,06 лв. т.е. по-малко от лев разлика за ден ако в месеца има 22 работни дни ще взимаш 20,46 лв. по-малко за месец. Щом се чустваш добре работи.
Изчислих ти също и колко ще взимаш ако от 01,06, си в болничен да кажем 30 дни .
За месец юни има 22 работни дни дневния размер ти е 26,73 лв.  по 22 е равно на 588 лв. тук базата е 6 месеца.

# 54
  • Мнения: 26
Честит празник на всички деца и на всички , запазили детския дух в себе си!Бъдете живи и здрави и радостни дори без повод! Hug

# 55
  • Мнения: 5
Здравейте,
От доста време ви чета и най-после се престраших да се включа и аз    Blush
Аз съм на 24 години, от Варна и на 25-ти Октомври очаквам първото си бебче  Heart Eyes
Страшно много сте ми полезни, но и понякога като ви чета се чувствам много изоставаща...коремчето ми е от типа "преяла с боб"; досега веднъж не съм усетила бебенцето, незнам пола (въпреки, че отгоре много упорито ми подават информация, че ще е бебка  Mr. Green ) и т.н. Ходя през 4 седмици на ехограф и доки казва, че всичко е перфектно,  и въпреки това като чета за всичките ви страхотни емоции имам чувството, че нищо не ми се случва  Rolling Eyes  Единствено от към бюст бия всички рекорди - от "ребро с пъпка" вече надминах половината Пайнер smile3532
Това е от мен за сега, като се сетя нещо интересно или имам въпрос ще пиша. Иначе ви чета редовно докато живея от преглед за преглед - На 14-ти ми е ФМ и е крайно време това срамежливото момиченце да се разкрие  Heart Eyes
Стискам палци двете мъничета на Андреа скоро да я гушкат Praynig

# 56
  • Мнения: 36
 Praynig за Андреа ,Фил,Тай  и Ник .Дано всичко върви към добро Praynig

# 57
  • Мнения: 39
 Добре дошла vesinka86!   bouquet
Лека бременност и за корема не се притеснявай ще порасне. Grinning

# 58
  • Мнения: 1
Добре дошла ,vesinka86!
Щом бебчо е ОК няма защо да се притесняваш.И моя корем е по-малък,но това не ни прави по-малко бременни.Аз го чувствам всеки ден,може би това се дължи на това ,че ми е 2 бебче.И съм сигурна,че те чака скоро време ритниче.Мисли позитивно! Hug

# 59
  • Мнения: 7
Привет на всички ! Честит празник на всички малки и вече пораснали дечица ! 1swing
Добре дошла на новата мама, лека и приятна бременност. smile3525
Относно мазането с две ръце препоръчвам Перкуталфа, много съм доволна.
Андреа, Ник, нека Бог бъде с вас и малките бебчета. newsm17

Общи условия

Активация на акаунт