Въпрос до двете половинки

  • 4 399
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
Здравейте,

Имам един въпрос, който ще отправя както към нежният пол, така и към по силната половинка.

Ако имате нова връзка и съществуването и пречи на отношението с детето ви, кое бихте избрали?

1. да прекратите връзката независимо от чувствата които изпитвате към другата половинка
2.да преустановите отношенията с детето си.

# 1
  • Мнения: 268
Не мога да повярвам, че задаваш подобен въпрос!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 ooooh!

И за да не е спам- бих избрала 1

# 2
  • Мнения: 589
1, разбира се.Играла съм И в тоя филм...

# 3
  • Мнения: 270
Питането ми е основателно. Не че очаквам някой тук да си признае, но ме гризе и любопитството ако евентуално някой посочи точка 2, то какви биха могли да бъдат причините за това.

# 4
  • Мнения: 560
НЯМАМ  дете.Но точно как можеш да си преустановиш отношенията с дете,което е твое?

# 5
  • Мнения: 270
Не знам. За това и питам, защото аз също не мога да си дам отговор на този въпрос.

# 6
  • Мнения: 351
И аз да попитам нещо - майка, която е изоставила детето си, дали истински е щастлива след това?

# 7
  • Мнения: 241
Ще прекратя връзката и ще потърся друга връзка,която да не пречи на отношенията ми с детето.Аз не бих била щастлива,ако си изоставя детето.

# 8
  • София
  • Мнения: 175
Чудя се колко е голямо детето? Ако е 30 годишен/ годишна, има си свой дом и семейство и просто се чувства застрашен/а от новата половинка на мама, ей така от чиста ревност, тогава какъв ще е отговорът?

# 9
  • Мнения: 270
Ако е на 30 г, не би се наричало "дете".

Не разграничавам двата пола. За това въпроса по темата е и към двете половинки.

# 10
  • Мнения: 2 401
А стига бе  Shocked Нямаш дете, нали?

# 11
  • Мнения: 2 448
И кой по точно налага този избор?  

# 12
  • Мнения: 2 401
И кой по точно налага този избор?  


Да, добър въпрос.
 Айде казвай, че ми стана интересно.

# 13
  • Мнения: 270
А стига бе  Shocked Нямаш дете, нали?
Имам прекрасна дъщеря на 9 годинки, която е 24 часа до мен.

Цитат
Публикувана от: pasinet  

И кой по точно налага този избор?  

Защо е необходимо някой да го налага. Мисля, че един такъв избор е личен. Друг остава въпроса ако е бил манипулиран.

# 14
  • Мнения: 2 448
Че кой нормален човек ще приеме че това е избор, ако някой не му го налага???
Или новият човек не приема детето и поставя някакви условия, което директно му показва пътя към вратата или разглезено дете се опитва да манипулира родителя, в който случай няма да се стигне до прекратяване на отношенията нито с детето, нито с другия човек, просто ще се наложи да се действа по деликатно, но и в същото време твърдо, за да му се покаже, че родителите не са роби на децата, а също са личности с право на свой личен живот.
Други варианти не виждам, камо ли пък по желание някой да се поставя в подобна ситуация и да иска да избира.

Общи условия

Активация на акаунт