Ултра лято Албена 2010 (Тема 2)

  • 46 584
  • 715
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 634
ето коментари за хотел Малибу
http://www.holidaycheck.de/hotel-Urlaubsbilder_Hotel+Malibu-ch_ub-hid_2714.html
честно казано досега почти никога не е имало голямо разминаване между написаното там  / в холидей чека / за  който и да е хотел и реалната ситуация... Simple Smile....незнам защо английския вариант на сайта не ми се отваря...но там е същото

# 706
  • В.Търново
  • Мнения: 6 696
Намерих едно мнение на руска туристка за хотел Добротица,ако разбирате руски-четете.Обаче е от 2004г.
http://www.ayda.ru/hotels/show_response.php?id=10169 Peace

# 707
  • Мнения: 506
Ей,сега  говорих с една приятелка в Албена-каза,че имало страшно много комари там в момента,особено около хотелите близо до резервата(Гергана..Елица,Нона,Мура...).
Който ще тръгва скоро-слагайте задължително нещо за пръскане в багажа:peace:

# 708
  • София
  • Мнения: 3 674
Наши приятели в момента са в Елица, мноооого са доволни. Храната е много разнообразна, децата живеят само на сладолед Grinning. За комари не споменаха. Много им харесва Албена. Единствен минус на Елица са изключително малките стаи.

Живот и здраве другата неделя ще ви пиша от Нона.

# 709
  • Мнения: 9 100
Забравих да пиша, че сле дълги перипетии, резервирахме в Мура от 31.07 до 11.08.
Дано всичко да е наред Crazy
Следя с интерес отзивите на почиващите в момента Hug

# 710
  • Мнения: 4 195
Имам питане - възможно ли е ползането на базите на хотели, различни от този, в който човсек е настаен - например да ползваме и другитебасейни, ролби виждам че има и тн - срещу заплащане разбира се и все пак - възможно ли е?
И още нещо - някой ползвал ли е коната база и предлагат ли забавление за фанатични на тема коне 5 годишни ашлаци Rolling Eyes

# 711
  • Мнения: 1 951
Сега се сетих, че по-миналото лято (2008г.), имаше ледена пързалка в Албена. Но миналата година я нямаше   Crazy

# 712
  • Мнения: 1 113
Стеф, брат ми миналата година почиваха в Мура. Каза, че било добре, но пък като го питах дали да резервирам там ми каза, че нямало да ми хареса /и той не знаел точно защо, ама - на, явно и за близките си съм много претенциозна  Simple Smile /. Иначе те бяха с племенника ми, тогава беше на година и 3 месеца, долу-горе колкото Ивчо и щом като не се оплакаха от нищо конкретно, предполагам, че ще ви хареса. Ако имаш специални въпроси, питай, ще питам и аз и ще ти отговоря  Hug

Moon Walk, не знам дали официално може, но знам от мои познати, че и без заплащане са ползвали други басейни, в някои хотели дори на лоби баровете са ги обслужвали без проблем. За конната база не знам нищо.

rosinauzunova, благодаря за инфото. Сега, след Орлов и Боряна отпада. Май накрая и аз ще се насоча към Добротица.

За комари знам, че в Албена пръскат. Дано и тази година си свършат работата както трябва.

# 713
  • Мнения: 71
НОВА ТЕМА !   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=504912.0


ПЪРВАТА ТЕМА !   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=483053.0

Последна редакция: чт, 17 юни 2010, 23:16 от червенорозка

# 714
  • Мнения: 88
здравейте,аз искам да споделя мнение за Албена,понеже 3 години работих там като администратор и съм много доволна както от работата така и от хотелите в които съм била,била съм във всеки хотел и бих казала че всички са доста добре обзаведени и едновременно не са от най луксозните които не са по джоба на българина,опитвам се да намеря актуални цени за комплекс Горска Фея,защото докато работех в курорта бяхме настанени в този комплекс и беше прекрасно,поне за моите стандарти,мога да ви препоръчам някой хотел който има интерес да почива там това лято.за хотелите в долна зона (до плажа) мога да кажа че първата шестица Мура,Славуна,Гергана,Боряна ,Нона и Елица са малко по-скъпички,но покриват цените си напълно,особено Гергана и Мура,другите са малко по-побългарени Simple Smile препоръчвам ви горна зона,която е само с изглед към морето,хотелите там са страхотни,особено Орхидея и Орхидея парк,много хубави,спокойни и чисти и пак се стига супер бързо до плажа.Ако някой има нужда да попита нещо да пита Simple Smileлек ден

# 715
  • Мнения: 1 194
здравейте,аз искам да споделя мнение за Албена,понеже 3 години работих там като администратор и съм много доволна както от работата така и от хотелите в които съм била,била съм във всеки хотел и бих казала че всички са доста добре обзаведени и едновременно не са от най луксозните които не са по джоба на българина,опитвам се да намеря актуални цени за комплекс Горска Фея,защото докато работех в курорта бяхме настанени в този комплекс и беше прекрасно,поне за моите стандарти,мога да ви препоръчам някой хотел който има интерес да почива там това лято.за хотелите в долна зона (до плажа) мога да кажа че първата шестица Мура,Славуна,Гергана,Боряна ,Нона и Елица са малко по-скъпички,но покриват цените си напълно,особено Гергана и Мура,другите са малко по-побългарени Simple Smile препоръчвам ви горна зона,която е само с изглед към морето,хотелите там са страхотни,особено Орхидея и Орхидея парк,много хубави,спокойни и чисти и пак се стига супер бързо до плажа.Ако някой има нужда да попита нещо да пита Simple Smileлек ден

Заповядай в новата тема Peace
Мисля, че че ще си бъдем взаимно полезни
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=508898.0

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт