Какво правите, когато половинките са „на червено“?

  • 17 952
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 749
Няма мъже.Вързахме ги да готвят вечерята,докато си пием бира и хапваме цаца. hahaha

# 16
  • Мнения: 9
Баси еманципацията! For the record, аз съм против!

# 17
  • Мнения: 1 749
Еманципация,ами.Щом човек не мож си почине от вас дори за няколко дни в месеца. Joy

Никой не може да има против бира с цаца. Twisted Evil

Сериозно,де- какъв е проблема?Ако банката не отпуска не само кредит за среден бизнес,а дори и малък потребителски ...това не озачава непременно,че причината е в гостите,дошли отдалеч.Има ли желание,всичко друго става леко маловажно.А и обикновено удоволствието на единия партньор доставя удоволствие и на другия.

# 18
  • Мнения: 9
Еманципация,ами.Щом човек не мож си почине от вас дори за няколко дни в месеца. Joy

Ама добрите (бизнес) отношения се градят с КРЪВ и ПОТ! И никва почивка!


Ако банката не отпуска не само кредит за среден бизнес,а дори и малък потребителски ...това не озачава непременно,че причината е в гостите,дошли отдалеч.Има ли желание,всичко друго става леко маловажно.А и обикновено удоволствието на единия партньор доставя удоволствие и на другия.
А, е точно затова говорим! Удоволствието, което банката получава от успешния бизнес на партньора не същото като когато и банката е в бизнеса, нали?!

# 19
  • Мнения: 1 749
Ако съм те разбрала правилно за банката и банкерките  Laughing - защо да не е същото?

# 20
  • Мнения: 4 569
Аз като кажа "5 дена ще караш на ръчна" и следва "а зъб боли ли те?"  Whistling
Ако кажа че ме боли зъб и айде на зъболекар /много ме е страх от зъболекари/ така че трябва да избирам или-или. Crazy

# 21
  • Мнения: 51
Никакъв проблем....Просто му се радвам орално Simple Smile

# 22
  • Мнения: 46 609
Мислех, че това табу отдавна е замряло, явно не е Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 9
Мислех, че това табу отдавна е замряло, явно не е Rolling Eyes

кое табу, кое? за недаването на червено или за алтернативите - орални, анални и улични?

# 24
  • Мнения: 1 749
Аз май се сещам какво има предвид Не се сърди човече.Ако е това,което си мисля :
дори и да има някой мъж,нарушил/нарушаващ табуто,едва ли ще си го признае. Laughing

# 25
  • Мнения: 46 609
Далтонистите живот си живеят Mr. Green

"Една от спряганите причини е, че кръвта може да привлече диви зверове и да се навлече риск за цялото племе. В други култури се смята, че по време на цикъл, жената е обладана от зли сили. В някои държави с определено вероизповедание, дори не стои такъв въпрос – сексът по време на цикъл е абсолтно забранен. Жената в този период се смята за „нечиста”."
http://fema-bg.com/index.php?m=1960

Има всякакви поверия и причини, но днес са отпаднали, т.е. ако двамата искат, няма причина да не го правят. Пък алтернативите са по-скоро част от всичко, не самостоятени Laughing без уличните, ей Mr. Green

antibody, как ще се чувстваш да правиш орална любов на жена си 5 дни, без нищо друго?

# 26
  • София
  • Мнения: 816
Аз като кажа "5 дена ще караш на ръчна" и следва "а зъб боли ли те?"  Whistling
Ако кажа че ме боли зъб и айде на зъболекар /много ме е страх от зъболекари/ така че трябва да избирам или-или. Crazy
Аз му казвам,че имам два реда железни зАби,ако смее нека дойде Mr. GreenПосочих снимка на Джон Бобит
           Примерно ако те боли ръчичката можеш да си направиш старческа ч....я

# 27
  • Мнения: 4 569
Сън в лятна нощ,дай снимка на този Джон Бобит.
А и защо ч....та е старческа?То и младежите ползват ръце? Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 407
А и защо ч....та е старческа?То и младежите ползват ръце? Rolling Eyes
Сигурно, защото се използва естественото треперене на ръцете ...  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 816
Дедото бааавно отива до масата след поредния отказ на бабата,хваща го и го защипва с щипка за пране на масата,взема точилката и почва познатото движение нагоре надолу Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт