КИВИ+КОМ = КИС Клуб на Идиномислещите смотли - 3

  • 25 861
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 331
Здравейте, момичета  Hug !
Марти тази сутрин вече е без Т, да видим докога. Сега се гледат с брат си и ми се звъни през 5 мин. по тел.-Марти плаче и не знае какво иска, Марти иска да яде бонбони, Марти... След малко отива в съседката, че и нейното момченце е болно и си е вкъщи-ще има спокойствие.
Фейче, и аз съм като теб-предпочитам да съм близо до децата. Всеки сен си преглеждам обявите за работа в нета, но моят мъж ме отказва постоянно. Вика ми: Я си стой на задника и си гледай децата  Mr. Green . Клиентите ми понамаляха заради кризата, но пък съм гара разпределителна-едният излиза, другият се връща. И така-ще чакам по-добри времена за по-високи заплати  Joy . И накрая така ще си остана.
ЗИЧЕ, заради редакцията нямаше да видя извинението  Hug . Няма защо да се извиняваш-с Юлето имахме дреееебни спорове и затова така се получи  Grinning . Понякога се лигавя повече от необходимото  Embarassed .
Хубав ден, момичета-напук на времето отвън   bouquet !

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЗДРАВЕЙТЕ КИВИНЦА И КОМКИ колко хубаво звучи нали? Mr. Green
Чак сега сколасах че нощес не спах и сутринта си дремнах  Crazy
Мони, Дидия, благодаря за закуски кафета  Hug
МОНИ отрепа ме с вица брееееееее ..злато ааа 105  Mr. Greensmile3532 smile3532 smile3532 smile3532
СИСКО ти да не останеш по назад
 smile3534 smile3532
АРИТА БАШ МИ Е ДРАГО ДА ТЕ "ВИДЯ" НАЛИ ЗНАЕШ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug
ВАЛЯ притесних се да не съм згафила нещо за това  Hug Hug Hug
Че в една друга тема.......... та за това... Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 001
Taковата..... Mr. Green

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 614
таковата на таковата smile3534

На Манго му дали премии и той завел семейството на баня.
Шляпали циганетата във водата, играли и се пръскали. Като прогизнали съвсем излезнали да си ходят щото вече и работното време свършило. Едното циганче рекло на баща си:
- Тате, туй банята било хубаво нещо. Догодина нали пак ще дойдем? Sick Mr. Green Joy
...........................................................
Двама цигани си приказват за секс, и единият вика:
- Абе ти чувал ли си за групов секс?
- Не, какво е това?
- Ами ние веднъж опитахме… Събрахме се, значи, петима мъже и пет жени в една стая. Угасихме лампата, всички се съблякохме…
- И какво?
- Ами нищо - всеки си стои до дрехите и ги пази. Крадлив народ сме, ей…. hahaha hahaha hahaha hahaha
......................................................
За да не говорят пред децата за секс Асан и Айше решили да ползват кодови изрази. Като му се приискало Асан питал Айше: банката отворена ли е или не. При поредния път Асан попитал:
- Айше, банката отвори ли?
- Банката затворена.
След известно време пак я попитал, но пак получил отрицателен отговор. След третия път се отказал.
Изведнъж Айше му вика:
- Асан, банката отвори.
- Банката отвори, ама курса на долара падна. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

........................................................

# 34
  • Мнения: 7 391
                  Зиче, Joy Joy Joy     Ей,тоя курс на долара много проблеми създава!  Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 331
ЗИЧЕ, хайде пък сега в една друга тема  Mr. Green . Ти още ли я помниш оная тема-ние сме толкова готини, че ще се обидим, ако не си я забравила покрай нас  Hug .

# 36
  • Мнения: 2 022
Здравейте, КомКивита.

Как сте в този гаден, мрачен и студен ден? (А уж обещаха от днес да се затопля  #2gunfire )

Дали ще ви повдигне настроението новината, че на връх Ком е поникнало киви?
Ето и снимков материал:


# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ВАЛЧЕ понякога ми просветват искрици за отминалите и забравени дни Mr. Green Joy Joy Joy
Забравих наистина  Peace
ФЕЙЧЕ  при нас току що просветна слънце ама духа ураганен вятър не е за слаби хора навън че ще ги отнесе  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За кивито явно някой е ял там киви и е плюл семките  newsm78 newsm78 newsm78 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 38
  • Мнения: 2 433
ЦЯЛ ДЕН ИНТЕРНЕТ НЯМАМ smile3515 А аз немога без него...ей тъй чопли ме и не мога да рабтя. Никва работа не свърших! Утре пак няма да имам - правят профилактика на тока- а, в петък пък ток няма да имам... то аман!
Фейче - много ме зарадва новината!!!!
Това може като сензация да го пуснеш-все 100 човека ще се хфанат и ще стане новина!!!!
а на връх "Мола" как ли е??? Mr. Green Joy Joy Joyкато се сетя за ония кухи лейки...и се развеселявам...ония бе, от Бягство към победата!

Да ви разсея малко, а??? Mr. Green
http://oracula.hit.bg/index.html



П.П. имам пак плакети с ограничен бюджет smile3511 за 17лв с ДДС трябва да направя на "Учител на годината" и то по-луксозничък... кво да им кажа????луксозен плакет почва от 30 лв нагоре. Сега пак ще се тормозя главата нощес ooooh!че и срок - утре имам!!!! Tired

Последна редакция: ср, 19 май 2010, 17:37 от JuliS

# 39
  • Мнения: 2 433
айде брееееее
вкисна се бирата...де сте????

# 40
  • Мнения: 5 001
Ей мЪ!

оТ МЕНЕ МЕЗЕТО

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ОХ МАЛЕЕЕЕЕЕЕ КАКВА СТУДЕНА БИРИЧКА  Shocked #Crazy Mr. GreenБЕЗ-БУЗ студена Mr. Green
С мезенце екстра поне ще спя тая вечер като пийна биричката   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Винаги сънливо ми действа.. Hug

# 42
  • Мнения: 613
 newsm62 smile3532 rotfImbo tooth  :  Stuck Out Tongue Winking Eye moresmile
Днес на вицове сте го ударили......Таковата....... moresmile

Е, наздраве! Биричка не отказвам.Мезенцето също.
Зиче, и мен ме приспива бирата.

П.П. имам пак плакети с ограничен бюджет smile3511 за 17лв с ДДС трябва да направя на "Учител на годината" и то по-луксозничък... кво да им кажа????луксозен плакет почва от 30 лв нагоре. Сега пак ще се тормозя главата нощес ooooh!че и срок - утре имам!!!! Tired
- Ще ги измислиш , знам аз! Споко! spoko

# 43
  • Мнения: 4

Добро утро.
Днес сме на кафе с тортичка.
Да ви е сладко.

# 44
  • Мнения: 5 001
ДобрЮтро и от мене....
Мони....аз шЕ взема само каЙвето,че сутрин сладко ако ям и ми прималява  Mr. Green Трябва да е соленичко нещо......Айде отивам да изпапам една принцеса с кашкавал,че...таковата....Умря от глад нещо....

Общи условия

Активация на акаунт