Мама през ОКТОМВРИ ще роди - вече и през дрешките личи!

  • 29 083
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 743
Лейди,с предна съм ама дкоктора каза,че това няма значение за усещането  Rolling Eyes
2 дни 1 път не ме бутнаха егати Rolling Eyes
ДАно е наред всичко! Praynig
Андреа,имаш страхотна пупа и ти!

# 31
  • Мнения: 16
tini_pini ,♥Димяни ♥  -  Hug Благодаря! Милото ми я направи!  Blush Heart Eyes Снимката де! ... Ама то и коремчето е негово дело ... Crazy Laughing Mr. Green
Вижте какво намерих снощи http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=373 . Много се смяхме с Ники!  Crazy Има и за другите зодии! Димяни, Ади, да ги видим нашичките на коя страна ще си килнат кантарчетата - на една и съща или на две различни  Heart Eyes Ако устискаме до везните де  Hug
♥Димяни ♥ - всичко е наред е дребосъчките, не се коркай!  Hug И моите господа забравят понякога да ме удостоят с някои и друг ритиник  Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 5 743
Andrea,няма да сме везни а 100% ние Simple Smile Док каза,че ако всичко е наред около септември средата ще е секциото! Grinning

# 33
  • Мнения: 66
Здравейте момичета,
много готина нова тема  Simple Smile докато ви изчета чак сега сварих да пиша.
Lady честито ти момче  Hug много яки клипчета. ти къде ходи на 3Д?
Tini  кофти това с водата.
Димяни важното е че бебоците са добре, не се притеснявай скоро ще ги усетиш
Много яка рецепта  и аз мисля да  я пробвам.
а за кръвното и моето е ниско 100/60 ,ама аз кафенце пия рядко , не ми се пие нещо ,но за сметка на това айрянчето със сол не го пропускам. И мен вчера ми причерня нещо явно рязко е паднало кръвното, но стана за секунди и после ми мина.
Днес май ще вали та трябва да си прибера прането докато не е заваляло.
Прекрасен ден на всички   bouquet

# 34
  • Русе
  • Мнения: 904
Хайде и аз в новата темичка Grinning
Лека бременност на всички Hug

# 35
  • Мнения: 65
Здравейте момичета  Hug

Лейди,честити сини новинки  Hug Клипчетата са супер  Hug

Зеленоочка
приятна дегустация.

Димяни много кофти с това кръвно и аз съм много зле от 2 дни вчера 70/40 днес 80/60 и ми е все едно замотано,а от колата се издувам и ми става тежко.

Забравих какво щях да пиша  newsm78 Много кофти дни и то почивните(за тези,които почиват де) Много сладко това с бебетата и зодиите,но и моето ще е девичка,живот и здраве се спряхме на 17 септември за дата на секциото.И без това имам имен ден,да ни е двоен празника.

# 36
  • Мнения: 186
ееееееееее ама почнах да се изнервям вече , немога да разбера защо трябва да се отработва.Ми 5 човека са влезли днеска, ще заспа съвсем скоро.Като пукал съм и само в интернет ровя , ама то омръзва и времето гадно -на разходка не мога да ида.Поне да ни пуснат по рано,егати.

И за водата още нямаме в къщи , повреда имало, аз тъкмо си викам милото ще изчисти ио сготви  докато ме няма , то егати късмета.Ама 16ч. щели да я пуснат. пуууу мн се ядосвам днеска ама

# 37
  • София
  • Мнения: 483
Хехе, Димяни много сладко това коремче  Mr. Green На теб може да ти се вижда голямо, но ти си съвсем в началото на месеца (уж де) и освен това вие там сте трима  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А на всичкото отгоре твоето секцио ще е горе-долу когато аз ще излизам по майчинство - 12 септември  Joy Така че и на теб и на Надето ви се полагат по-големи коремчета, лошо няма  Heart Eyes

tini_pini, не си сама душко, и аз съм на работа. Колегите само ме подпитват шефа няма ли да ни пусне по-рано  hahaha и преди малко го питах, обаче май не му стана никак приятно  Twisted Evil Каза, че ще си седим до края, както винаги  #Cussing out

# 38
  • Мнения: 186


tini_pini, не си сама душко, и аз съм на работа. Колегите само ме подпитват шефа няма ли да ни пусне по-рано  hahaha и преди малко го питах, обаче май не му стана никак приятно  Twisted Evil Каза, че ще си седим до края, както винаги  #Cussing out

ами ние чакаме да получим имейл от централата, иначе шефа да ние   пуснал досега , ама пък той на няква среща с изпъл. директори , и ние тука гърч, поне работа да имаше.Имам още надежда Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 5 743
НАде,и ти ли като мен!
Пфф... това май е от времето така поен си мисля!
Аз чакам да се събуди малкия и да ходя до пощата,че чакам две парфюмчета Simple Smile това е моята страст! Heart Eyes
Мирче,Сега съм в 5 мес и половина а си има още до 9 ия кой знае каква ще стана Mr. Green

# 40
  • Мнения: 16
♥Димяни ♥ - моят лекар пък друго ми каза - ако не стане нужда да се вадят по - рано да чакаме колкото е възможно по-дълго. Не ми е определил точна дата за секциото, но сподели че ако няма някакви предпостваки да е по-рано не би го направил преди 25. септември. Всъщност той е на мнение да се изчака да започне нормално раждането и когато това стане, когато стане, ще ги извадят както си е планувано.

# 41
  • София
  • Мнения: 5 743
Твоите еднояйчни ли бяха?
НА мен ми каза,че най добрия вариант при моята монохриална бременност е края на 37 седмица което е около средата на септември!

# 42
  • Мнения: 65
Според мен всяка бременност сама по себе си е различна и съответно лекарите преценяват факторите,заради които трябва да се извадят бебетата по-рано  и т.н.,а освен всичко останало аз почти не съм чувала за близнаци родени на термин,може да има ,но според мен трудно се устисква до термин точно,а и в 37ма седмица вече и дробовете са развити,така че няма да е кой знае каква разликата.

Моят термин е 29.09 и си мисля,че 12 дни по-рано не е нищо фатално.Само да стигнем дотам благополучно другото не е най-важното.  Hug

Това време ме побърква,все едно съм се надрогирала  Tired

# 43
  • Мнения: 472
Много бързо пишете .... Mr. Green

# 44
  • Мнения: 486
Честита нова ни тема!Да я изпишем с хубави новини! Praynig

Аз се прибрах от болницата ,времето смотано. ooooh! Иначе два дни от прозореца гледах слънчево и топло време!Но поне вече съм у дома!

Общи условия

Активация на акаунт