Дългото чакане след трансфер-4

  • 154 139
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 142
Здравейте, аз съм девети ден от трансфера, и все повече ме е страх.Днес имам болки в кръста и гардите, като преди цикъл, а вчера колабирах, май кръвното ми падна .Стискайте ми палци да се получи този път : Praynig

# 751
  • София
  • Мнения: 16 203
koffe01, ако толкова нямаш търпение да разбереш истината, може утре да си пуснеш кръвен тест.

Между другото, какви лекарства пиеш след ЕТ, та си стигнала до колабиране? Аз съм 5 ден след ЕТ (и обикновено пия 2-3 кафета на ден, а сега нито едно), и не се чувствам зле като пред колабиране...поспивам си повече през деня, но само това...Да не би да си лежала повече последните дни и рязко ставане да е причинило загубата на съзнание?

# 752
  • София
  • Мнения: 142
sharky, пия естроферм, фол.киселина, аспирин вечер и утрогестан вагинално. Но май верно повечко си полежах, и вчера в това хубаво време се качих на колата и хайде наа пазар. Още на входа на магазина усетих, че не ми стига въздух и ми много горещо не съм загубила съзнание , но клекнах на земята, хора ми дадоха вода и това ме посвести после полежах в лекарски кабинет наа магазина. Не знам може и от напражение да е, аз по принцип кафе не пия, но сега и без шоколад и кола, май много ми пада кръвното.

# 753
  • Мнения: 9
Здравейте,
Може ли да споделите колко време след трансфера пиете естрофем, утрогестан и медрол? Предварително благодаря Simple Smile

# 754
  • Мнения: 4 589
teodora_gg колкото ти каже док. Аз имах проблеми и пиех доста дълго Утрогерста, Медрола до към 10-12 г.с., а и Естрофема там някъде.

# 755
  • Мнения: 947
Здравейте, днес ми е 12-ти ден след трансфера. направих кръвен- но може би е рано...0.42 при референтни стойности между 0.5 и 3.0. има ли смисъл да се надявам още?
не ми е дошло, имах две-три капчици вчера и днес, но нямам болки. трябва да правя уринарен на 29-ти ноември...от толкова притеснения вече не съм на себе си. а миналата седмица бях с бъбречна криза, но ми сложиха антибиотик, който казаха, че не пречел на евентуална бременност...

# 756
  • Мнения: 1 186
Здравейте, днес ми е 12-ти ден след трансфера. направих кръвен- но може би е рано...0.42 при референтни стойности между 0.5 и 3.0. има ли смисъл да се надявам още?
не ми е дошло, имах две-три капчици вчера и днес, но нямам болки. трябва да правя уринарен на 29-ти ноември...от толкова притеснения вече не съм на себе си. а миналата седмица бях с бъбречна криза, но ми сложиха антибиотик, който казаха, че не пречел на евентуална бременност...
не искам да ти пиша лоши неща, но 0.42 не е много обнадеждаващ резултат. от сърце ще се моля да е късна имплантация или грешка лабораторна, но това ще се докаже като повториш теста длед 48 часа. ако расте резултата двойно и ще ти е 14 ден, ще е истаната за теб. моля се мила и пиши утре пак. стискам палц да ни зарадваш  Praynig

# 757
  • София
  • Мнения: 6 232
Etigra, 0,42,за съжаление, е по-скоро отрицателен резултат. Sad Но,все пак,винаги има % надежда,докато не ти е дошло  Praynig  Praynig  Hug

# 758
  • Варна
  • Мнения: 730
Момичета, имаме нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=540267.0

Моля модераторите да заключат тази   bouquet

# 759
  • Мнения: 11
здравейте и от мен днес ми е 12 ден след трансфер и си правих тест за бременност който за съжаление е отрицателен дали има шанс кръвния да е положителен благодаря ви предварително

# 760
  • Мнения: 896
здравейте и от мен днес ми е 12 ден след трансфер и си правих тест за бременност който за съжаление е отрицателен дали има шанс кръвния да е положителен благодаря ви предварително
Съжалявам!Пусни кръвен след 2-3 дни
Не виждаш ли ,че тази тема е отпреди 3 години!!!!!!! ?
Намери актуалната!

Общи условия

Активация на акаунт