Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 42

  • 40 250
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, дали му топли душата? Или я изяжда?

За топленето съм сигурна, а дали му изяжда душата............ не знам...........Ако наистина я е изживял, такава любов, трябва да е благодарен, че я е имал и, щом не е възможна, би трябвало да го топли. Така си мисля. А ако го изяжда, ще я зареже тая Бурчи рано или късно, но за Туба - не знам. newsm78

# 46
  • Мнения: 10 240

Най-после си ми ядосана, Аси!

# 47
  • Мнения: 10 240

Най-после сме сами, Нериман!

# 48
  • Мнения: 22 867
Между другото в руските форуми пишат, че с Джансел били заминали някъде в чужбина и не снимали в момента и гадаят дали не е любов, считат, че Сами е бил просто отдушник за Туба след нервните сривове в ония моменти, че не би могъл да задържи такава жена, не бил красив, не бил богат, освен пък душата му да е много красива и да има някакви скрити качества.  И истеричните изблици на бившата му годеница пред медиите, като се надяват родата и да не е така влиятелна, колкото тази на Бурчин. Така, изклюкарих обощено Peace, но си признавам, че хич не ми се ще да е с Джансел, само с Мурат я виждам, ама май те двамата не се виждат заедно........ Sad

# 49
  • Мнения: 10 240

Какви погледи си хвърляха през масата!

# 50
  • Мнения: 10 240
Т-ЕРОР-А ЗАПОЧНА!!! Naughty Naughty Naughty Naughty

# 51
  • Мнения: 22 867

Тъкмо щях да го напиша, цял ден нищо, сега ме терорят, ама ха......... smile3512

# 52
  • Мнения: 8
Rina-Rina, ти си майстор на снимките, може ли да сравним Мурат Й с Уентуърт Милър от Prison break! Hug

# 53
  • Мнения: 10 240

- Не можеш да напуснеш, Аси!
-Мога, мен вече ме няма.....

# 54
  • Мнения: 10 240


Изключително силна връзка между баща и дъщеря!

# 55
  • Мнения: 8
Не мога да ги възприема заедно с Джансел, погледите им са различни, повече приятелски и по задължение. Naughty

# 56
  • Мнения: 10 240
Тези слухове с Джансел може да са си само слухове... Но пък и Туба не е длъжна да чака Мурат , а той да си живее с "любимата жена".... От друга страна само те двамата /Туба и Мурат/  си знаят.... и надали ще кажат.....

P.S. Но Туба заслужава да е щастлива.... с когото реши....

# 57
  • Мнения: 10 240


Хюсеин- миротворецът не успя да ги събере....
"Дива коза"-каза Демир... Дори когато не гледа Аси погледа му е пълен с любов....

# 58
  • Мнения: 10 240
Не можах да си довърша разказчето от т-ерор....


-Няма да можеш да заспиш, Керим?Направи серенада на Дефне ...
-А ти ще можеш ли, Демир? /май си се замечтал за Аси/

# 59
  • Мнения: 1
Rina-Rina, ти си майстор на снимките, може ли да сравним Мурат Й с Уентуърт Милър от Prison break! Hug

Ринка,извинявай,че аз я качвам, подръка ми е,ако ти качиш през това време ще я махна.
Това е Уентуърт Милър:

Общи условия

Активация на акаунт