Подсъзнанието може всичко 24 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 505
  • 603
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 568
x-x-x,
докато четях поста ти си мислех следното...
Сигурна съм че в живота няма случайни неща.
Предполагам вглъбена в ядът си  (че не желаеш да си там) , изпускаш нещо, което трябва да видиш, някого който трябва да срещнеш или нещо, което трябва да чуеш.
Когато ти се случи нещо такова ....отново....просто наостри вниманието си и забелязвай всеки детайл, всеки човек, всяка случка...това е като пътен знак на твоите желания, който ще те заведе до тях.
Не може да ти се случва просто така, не може, сигурна съм  Peace

# 151
  • Мнения: 1 568
Най-малкото нещо , което получаваш в такъв момент е огромната енергия от другите, на турнирите предполагам че е пълно с богаташи, използвай момента да вдишаш атмосферата, почувствай се богата, почувствай се част от тях , усети изобилието и лукса , просто затвори очи и си представяй , вдишай богатството  Hug

# 152
  • Мнения: 1 568
Много пиша  hahaha но щом ми идва отвътре значи трябва да го направя  Hug
Спомням си момента от "Тайната" , колко неудачно би било желанията ни да се случват и материализират веднага, на момента  hahaha
Мъжът , който гледаше в хола си картичка на слон и в същия момент в хола му: огромен слон , който се  из..а и там имаше огромно  hahaha ла..о , което щеше да го смаже и той започна ужасен да го чисти  hahaha hahaha hahaha

Прегръдки, усмивки и щастлив ден  Hug

# 153
  • Мнения: 730
x-x-x,
докато четях поста ти си мислех следното...
Сигурна съм че в живота няма случайни неща.
Предполагам вглъбена в ядът си  (че не желаеш да си там) , изпускаш нещо, което трябва да видиш, някого който трябва да срещнеш или нещо, което трябва да чуеш.
Когато ти се случи нещо такова ....отново....просто наостри вниманието си и забелязвай всеки детайл, всеки човек, всяка случка...това е като пътен знак на твоите желания, който ще те заведе до тях.
Не може да ти се случва просто така, не може, сигурна съм  Peace


Да, няма случайности,а  катализиране. Simple Smile

Не вярвай на нищо, няма значение къде си го прочел, кой ти го е казал, дори аз да съм, докато не съвпадне с твоите причини и усещания.

Буда






Препоръки за Живота от Далай Лама

Новото хилядолетие изискава и нови Инструкции за живота.
Само дето те не са нови, а добре забравени стари. Wink


Далай Лама ни напъства:

1.
Имай впредвид : голямата любов и големите постижения включват и голям риск.

2.
Когато губиш : не губи и урока.

3.
Спазвай правилата : уважение към себе си, уважение към другите и отговорност за всички действия.

4.
Помни : когато не получаваш това, което искаш, понякога е голям късмет.

5.
Научи правилата : за да знаеш как порядъчно да ги нарушаваш.

6.
Не позволявай : малък спор да руши голямо приятелство.

7.
Осъзнавайки грешката : предприеми действия да я поправиш.

8.
Всеки ден : прекарвай известно време сам със себе си.

9.
Бъди отворен за промени : но не се отказвайте от ценностите, в които вярваш.

10.
Помни : понякога тишината е най-добрият отговор.

11.
Живей добър, почтен живот.
Когато остарееш : ще се насладиш отново на преживяното, връщайки се назад.

12.
Основата на твоя живот : е в атмосферата на любов в дома ти.

13.
В спора : говори само за конкретната ситуация, не намесвай миналото.

14.
Споделяй знанията си с другите : за да достигнеш безсмъртие.

15.
Бъди внимателен : със Земята.

16.
Веднъж в годината : посети място, на което никога не си бил преди.

17.
Помни : най-добрата връзка е тази, при която любовта един към друг е повече от нуждата да сте заедно.

18.
Съди за успеха : по това, от което трябва да се откажеш за постигането му.

19.
Приемай : любовта и готвенето безразсъдно.






Благодаря, силно е Desss   bouquet

# 154
  • Мнения: 10 690
Извинявам се за спама - после ще го изтрия,  но бих искала да помоля да не пускаме цели чаршафи-цитати на мнения. Особено при положение, че мнението е на същата страница и то преди 2-3 поста  Wink
Нещо ми се губи смисълът от подобно действие  Simple Smile

# 155
  • Мнения: 1 168
mijjjka , разглеждам ти блогът, много ми харесва!  Hug

# 156
  • Мнения: 39
mijjjka , разглеждам ти блогът, много ми харесва!  Hug
и аз правя същото  Hug

# 157
  • Мнения: 10 690
Благодаря ви за милите думи  Hug
За съжаление напоследък не съм го актуализирала Embarassed

# 158
  • Мнения: 1 652
подкрепям мишка за последното мнение! Peace
Десс- многодобре ми дойде.  Hug
Голяма част от времето ми минава зад волана. Като карах преди колата слушах много музика, а сега позвам времето за да пея или да си казвам утвържденията.

# 159
# 160
  • Мнения: 496
Момичета, благодаря за чудесната тема!   bouquet
Открих я преди около 3 месеца и имах достатъчно време да прочета материалите, за да не изпусна най-важното новолуние за годината. Направих списък е желания, подготвих карта - вече започнаха да се сбъдват!

В руския www.magicwish.ru попаднах на ритуал за намиране на нова работа. Въпросът ми е дали мога да го направя за мой близък, който усилено търси? Знам, че на няколко места обяснявате, че желанията се пишат само за себе си... но той не вярва и не би го извършил. А много искам да помогна.

Благодаря на всички още веднъж!  Hug

# 161
  • Мнения: 604
Феичкиииииииии, невероятни сте, омайни и продуктивни   bouquet Joy Heart Eyes
За да се запиша в темата, "трябваше" да изчета цели 11 страници Simple Smile
Това, което не бих искала да пропусна е Да БЛАГО-ДАРЯ на ЛЕНИ за оформлението, вдъхновението, енергията, спокойствието, любовта и баланса на новата тема  newsm10 newsm20 newsm51

Пожелавам на всяка от вас хармонични, светли, зареждащи, спокойни и чудесни празнични дни

# 162
  • Costa Rica
  • Мнения: 551

В руския www.magicwish.ru попаднах на ритуал за намиране на нова работа. Въпросът ми е дали мога да го направя за мой близък, който усилено търси? Знам, че на няколко места обяснявате, че желанията се пишат само за себе си... но той не вярва и не би го извършил. А много искам да помогна.

Благодаря на всички още веднъж!  Hug
Виж, целта на ритуалите е да насочат енергията на подсъзнанието в правилна посока. Ако ти самият не вярваш, няма значение колко зелени свещи са изгорели - няма да получиш работа. Можеш да направиш този ритуал за друг човек само ако предварително получиш съгласието му, а най-добре е сам да си го направи. Иначе се намесваш в свободната му воля, а това се наказва (едно от нещата, в които истинските етични магьосници са длъжни да се закълнат е никога да не се намесват в свободната воля на другите, независимо дали е за добро)
Помоли се за него, помоли Ангелите и Духа да го напътстват - и дотам.

Но пък ти благодаря за този ритуал, ще го пробвам върху себе си   bouquet

# 163
  • Мнения: 613
х-х-х,когато написах"бързо и лесно" имах впредвид само последният ти пост ,където описваш как още преди да напишеш желанието си то се е сбъднало и другото ти желание,което е в процес на сбъдване и за третото,с две думи само последният ти пост.Поздравявам те за тези резултати и в никакъв случай не съм искала да омаловажя усилията и цялата подготовка,която си вложила преди да ги постигнеш.Ако така ти е прозвучало- извинявай.

Последна редакция: ср, 05 май 2010, 17:45 от sweta

# 164
  • България
  • Мнения: 490
здравеите момичета!
записвам се да ви следя.ще прочета доста от темата и тогава ще пиша.
усмихнат ден ви желая!!!

Общи условия

Активация на акаунт