Подсъзнанието може всичко 24 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 518
  • 603
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 361
Лени,хиляди благодарности за страхотната нова тема!
За търпението и любовта,с които подготвяш и постоянно обновяваш първата страничка  Heart Eyes newsm51
Благодаря ти!

# 91
  • Мнения: 73
Мили вълшебници, сега изгледах ''Нощни птици'' с Джон Кехоу- наистина ми хареса! Разговор, който си струва да се гледа и мисли неведнъж- засегнаха много и ценни теми. Има го в сайта на БНТ,затова няма да го слагам тук. Направи ми впечатление нещо, което искам да споделя с вас Hug Забелязвам, че напоследък много от нас споделят за трудностите, с които се срещат сега, затова ето го отговора на Д.Кехоу-

Бъдете творци в ежедневието си, позволете си и тъгата, и депресията, а после може би ще поискате и щастието?... Творете!

Сега чета ''Силата на настоящето'' от Е.Туле- великолепна е и като стил, и като съдържание! И в нея става дума да живеем и присъстваме тук и сега на 100 процента. Миналото е минало настояще, бъдещето- бъдещо настояще, всичко е настояще! А сега с този слънчев, лъчезарен май- не е ли животът абсолютно щастие?... Grinning За мен е. Hug
Не мога да не отбележа- Лени, подписът ти е жив и прави реалност всички чудеса! Много е вдъхновяващ!  bouquet

щастлив ден, мили феи! Кое желание искаме да ни се изпълни днес? Heart Eyes

# 92
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте момичета,

може би от година работя над себе си и съвсем от скоро започнаха да ми се изпълняват желанията едно по едно, като напълно следват цикъла на пожеланото от мен.
Т.е. както съм го пожелала (написала) или нарисувала в съзнанието си, то така се и случва.
Даже сега се замислих, че като ми се изпълнят и "най-безумните" желания, което е на път да стане, човешката дуалност проговаря в мен, опитвайки се да ми обясни, че това не е възможно и че безплатен обяд няма!
Май човешката природа е такава, та сега се боря с дуалността на човека, както я е описал Крион.
Иначе знаци на Ангели има около мен много, даже наскоро се запознах с един човек на име Ангел, който гледайки ме в очите ми обясни, че е паднал ангел и е тук да се грижи за мен.  Simple Smile
И последно да ви кажа, наистина внимавайте какво си пожелавате, защото ще го получите и ако желанието не е както трябва формулирано, води до не съвсем желани ситуации.  Simple Smile

Прекрасна седмица, изпълнена със сбъднати желания ви пожелавам!


# 93
  • Мнения: 275

Май човешката природа е такава, та сега се боря с дуалността на човека, както я е описал Крион.

Не съм сигурна дали е човешката природа или просто ефект на конкретно възпитание и попити модели на мислене Simple Smile При себе си го отдавам по-скоро на второто.

Днес се чувствам много по-добре. Споделяйки проблема си сякаш съм очаквала не толкова да ми дадете готов отговор, колкото да се погледна по-добре отстрани. И се получи. Благодаря ви Hug И сбъдната седмица на всички

# 94
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Здравейте, момичета! Hug
Имам нужда от помощ, но нямам с кого да споделя.  Confused Там където опитах, не срещнах особен отклик...
В петък ви писах, че пак изпадам в дупка, но днес като че ли е по- лошо. Преди време заради стрес ми поставиха диагноза „вегетативна дистония”, като при мен се изразява основно в сърцебиене. Месеци наред се борех с това, това бе и причината да ви потърся...и всичко беше чудесно последния един месец, нямах сърцебиене, нямах безпричнинна тревожност, направих си карта със желания и те дори започнаха да се сбъдват, започнах да чета повече, за да работя върху себе си, но ето че пак се появи същото чувство...сърцебиене и треперене в стомаха, което буквално ме влудява...а и не успявам да се концентрирам върху нищо...  Sad
Използвам някои мудри, за да се успокоя, но нямам съществен успех. Моля, ако някой се сеща за нещо, което би могло да ми е полза съм отворена за всякакви съвети. Уж се чувствам спокойна, но очевидно тялото ми не...искам да му помогна!!!  Praynig
Благодаря ви!   bouquet

# 95
  • Мнения: 3 118
Qnitza, благодаря!  Много се радвам, че така ти въздейства 


Мили вълшебници, сега изгледах ''Нощни птици'' с Джон Кехоу- наистина ми хареса!
Ще ме накарате да го изгледам

И моите желания от ангелското посещения още не са се сбъднали. Две от тях не са материални и са малко абстрактни, но аз работя по въпроса.
А третото много го искам, но почти не зависи от мен. Може би проблемът ми е, че "не съм го пуснала"  Praynig



Blues, с риск да стана досадна, аз пак ще препоръчам ТЕС
тема в бг-мk … 58;ЕС
Като те чета, мисля, че този метод ще почне да помага още от първото прилагане! Успех!

# 96
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Здравейте, момичета! Hug
Имам нужда от помощ, но нямам с кого да споделя.  Confused Там където опитах, не срещнах особен отклик...
В петък ви писах, че пак изпадам в дупка, но днес като че ли е по- лошо. Преди време заради стрес ми поставиха диагноза „вегетативна дистония”, като при мен се изразява основно в сърцебиене. Месеци наред се борех с това, това бе и причината да ви потърся...и всичко беше чудесно последния един месец, нямах сърцебиене, нямах безпричнинна тревожност, направих си карта със желания и те дори започнаха да се сбъдват, започнах да чета повече, за да работя върху себе си, но ето че пак се появи същото чувство...сърцебиене и треперене в стомаха, което буквално ме влудява...а и не успявам да се концентрирам върху нищо...  Sad
Използвам някои мудри, за да се успокоя, но нямам съществен успех. Моля, ако някой се сеща за нещо, което би могло да ми е полза съм отворена за всякакви съвети. Уж се чувствам спокойна, но очевидно тялото ми не...искам да му помогна!!!  Praynig
Благодаря ви!   bouquet


Blues, аз нямам твоята диагноза, но подобни симптоми, мен ми изкараха някакъв вроден дефект на сърцето, при който едната клапа пропуска повече въздух и за това на моменти съм със страхотно сърцебиене, ускорен пулс, дори припадъци.....но това до един определен период, когато ми направи впечатление, че всичко това се проявява в моментите, когато чувствата ми са наранени, когато очаквам нещо хубаво в емоционален план, но не го получавам.......Вече се научих като усетя това сърцебиене, да се замисля каква точно е причината, след това  Whistling, просто вече се старая да не му мисля толкова, да не дълбая в "проблема" и сърцебиенето бързо ми отшумява. Дори 2 пъти това сърцебиене се случи преди конкретните емоционални терзания, съответно аз ги очаквам и имам време да обмисля нещата, да се настроя положително и на този етап се чувствам сравнително добре. Никакви розови хапчета, никакви боклуци.

Пожелавам ти скоро да откриеш и твоята причина за този дискомфорт.  Hug

# 97
  • Мнения: 39
Момичета, приятелят ми много ми се оплаква напоследък от работата на кораба, положението на моменти ставало нетърпимо, сънувал кошмари. Например той е отговорник за работата и за организацията,а подчинените му се скатавали или не вършат нещата както трябва, ядосва се с тях, отделно им намалиха заплатите, отчаял се, само аз съм му била опората да не направил някоя глупост (все негови думи) Станал е кълбо от нерви, онзи ден като го видях на камерата изглеждаше зле. Явно не може да се справи със стреса. аз му говоря и се старая да му помогна. Не съм запозната с ТЕС, но като прегледах книгата ми се стори подходящо да му я изпратя. Приемам съвети, какво да му пратя да чете и практикува  newsm78 трябва му техника, с която да се освобождава от стреса и да не се ядосва толкова.

# 98
  • Мнения: 620
Blues ,  сърцебиенето от окултна гледна точка е в резултат на много натрупани негативи. Когато се случи отново си представи сърцето си обляно в  светилна. Също така  прочети книжката   Твоето тяло казва , обичай се. Всеки ден си отделяй време за себе си поне половин час Peace

Very Irresistible , приятелят ти има нужда от много подкрепа. В тази работа е доста сложно, навлиза се в едни зони между измеренията и неподготвен човек ще се справи трудно. Изпращай  му енергия всеки ден, пиши му писма, смс, обаждай му се и всичко което се сетиш. Ако ползваш Рейки още по-добре Peace общо взето кураж и енергия в огромни количества

# 99
  • Мнения: 10 697
За предпазване от здравословни проблеми със сърцето Луиз Хей препоръчва никога да не употребяваме изрази от рода на:
"Сърцето ми се къса", "Той ми разби сърцето" и т.н., защото рано или късно това, което изричаме става факт  Peace

# 100
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Благодаря ви, момичета! Безкрайно полезни са съветите ви! При мен всичко започна от един "лекар", според който ми оставаха 2-3 години. И тогава от ужасния страх от смъртта, пред който се изправих се отключиха тези проблеми и всички негативни емоции и страхове, натрупвани през последните години си казаха думата.
Купила съм си книгата ТЕС, но още не съм я прочела.
Яница, да си призная снощи си помислих за розовите хапчета, но си казах, че трябва да се справя  Embarassed
Humanis, благодаря ти- мисля, че моят проблем е именно от много натрупани негативи... Cry

# 101
  • Мнения: 1 652
Бъдете творци в ежедневието си, позволете си и тъгата, и депресията, а после може би ще поискате и щастието?... Творете!
Koral, напоследък точно такива са мислите ми. Има неща за които не мога да спра да мисля и да се тръшкам- тревожа се и това е  smile3515. Не стига това, ами и се обвинявам,че го правя smile3511. И накрая реших,че може би трябва да го изживея щом ми е дадено така да бъде и ги пуснах- да се настанят удобно- мислите,  тъгата , пишманенето, абе- всякая гадост, па ха да видим какво ще правят?  smile3532  те са като болести-  реших ,  както казва Дънов да ги  поканя, нагостя  с каквото искат- и по живо по здраво да ги изпратя. smile3513  Mr. Green От друга страна са си и уроци- ами аз като ги препирам , не ги научавам като хората и те пак се връщат  Mr. Green
И да ви кажа - по-добре съм. Много по-спокойна и по-рядко ми идва наум за ония ..... newsm53

# 102
  • Мнения: 100
В последния си бюлетин Керъл Луук говори за така наречения КОНТРАСТ, термин който е заела от Ейбрахам-Хикс. Контраст е всичко, което става в живота ни и не ни харесва - хора, събития, безпаричие, отношения и т.н. Според философията на Хикс е хубаво, когато го забелязваме, защото така разбираме какво НЕ ИСКАМЕ и имаме възможност да СИ ИЗЯСНИМ И ДА ТЪРСИМ ТОВА, КОЕТО ИСКАМЕ. Така всяко нещо може да се използва да ни насочва в правилната посока на повдигане на вибрацията ни.

Когато се натъкнем на КОНТРАСТ в живота си, Луук предлага следните стъпки:
1. Да осъзнаем, че "не искаме" това нещо (вместо само да се оплакваме, че го има)
2. Да използваме това контрастно преживяване, за да се фокусираме съзнателно и целенасочено какво "искаме" в живота си.
3. Да сме благодарни за този контраст и да оценяваме начините, които ни предлага да си изясним желанията.

Вместо, когато ни се случи нещо неприятно, да се ядосваме, депресираме, дразним и т.н, можем да го използваме и да си кажем "Харесвам този контраст"  и така да променим енергията си.

Когато оценяваме и се радваме на контраста, можем бързо да преминем от отрицателно отношение в състояние на благодарност, при което истински осъзнаваме какво искаме.

Когато се появи контраст, трябва да си напомним и да се настроим на това, кото ИСКАМЕ да се прояви.

Целта е да се освободим от ниските вибрации, които излъчваме в отрицателно състояние, да се отпуснем и да "позволим" в живота ни да се появи, това което искаме.

Можем да вдигнем вибрацията си в момента, в който обърнем нещата и се почувстваме благодарни за "контраста" в живота си.

Както вече знаем според Закона на привличането, всичко е енергия. Като приемаме контраста в живота си, вместо да се борим с всички сили срещу него, създаваме повече изобилие.

Защото същият този закон, изпраща ситуации, които са с вибрацията, която излъчваме... затова е за предпочитане да преобърнем отношението си и да се радваме на контраста, за да привлечем радостни ситуации.


И тъй като Керъл Луук използва ТЕС, после следват утвърждения, които помагат да се научим да приемаме с благодарност неприятностите, т.е контраста. Но пък темата не е за ТЕС и ги пропускам. АКо някой има желание, ще ги пусна.





# 103
  • Мнения: 100
Здравейте, момичета! Hug
Имам нужда от помощ, но нямам с кого да споделя.  Confused Там където опитах, не срещнах особен отклик...
В петък ви писах, че пак изпадам в дупка, но днес като че ли е по- лошо. Преди време заради стрес ми поставиха диагноза „вегетативна дистония”, като при мен се изразява основно в сърцебиене. Месеци наред се борех с това, това бе и причината да ви потърся...и всичко беше чудесно последния един месец, нямах сърцебиене, нямах безпричнинна тревожност, направих си карта със желания и те дори започнаха да се сбъдват, започнах да чета повече, за да работя върху себе си, но ето че пак се появи същото чувство...сърцебиене и треперене в стомаха, което буквално ме влудява...а и не успявам да се концентрирам върху нищо...  Sad
Използвам някои мудри, за да се успокоя, но нямам съществен успех. Моля, ако някой се сеща за нещо, което би могло да ми е полза съм отворена за всякакви съвети. Уж се чувствам спокойна, но очевидно тялото ми не...искам да му помогна!!!  Praynig
Благодаря ви!   bouquet


Blues, според мен проблемът ти може да се реши много бързо и без никакъв проблем с хомеопатично лечение.(има теми за хомеопатията)
 Ако пък добавиш и техниките, които предлага тази тема, и си промениш начина на мислене, който ти докарва това състояние, повече няма и да се появява.

# 104
  • Мнения: 189
Blues, при мен се получава същото.Имам напрежение в слънчевия сплит,все едно постоянно ме дебне някаква тревога,страх, паника и все такива красиви неща,съпроводени и със сърцебиене,ускорен пулс.В момента съм бременна и всеки ден се моля да се успокоя поне сега последния месец,че и кръвното ми се повишава.Сега откакто съм по майчинство си правя и Рейки всеки ден и се моля и благодаря и въпреки всичко пак имам такива пристъпи,дори и когато ми е спокойно вкъщи или на разходка.Знам, че съм стъпила на правилния път и ще имам резултати в най-скоро време.Дори днес ми хрумна да си утвърждавам следното:"Освобождавам се от всички съзнателни и подсъзнателни страхове,както и от физическото им проявление".
Бъди,силна,вярвай че си на правилния път и се обичай.

Общи условия

Активация на акаунт