Подсъзнанието може всичко 24 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 499
  • 603
  •   1
Отговори
# 195
  • Universe
  • Мнения: 1 556
И на мен ми е интересно как можем да помогнем на близък, особено ако се е предал?  

Делфина фон Ю., пиша по спомени и не зная от коя книга, но съм чела многократно, че човек сам определя кога да приключи жизнения му път и не бива да му се сърдим за това, че не иска вече да стои на тази земя при нас /той е изпълнил мисията си в този свят и е време да се завърне при своите/ . Трябва да уважим неговото желание и с молитви да помогнем на душата му да напусне безпроблемно тленното тяло и да отиде щастлива в отвъдното.
Единственото, което бих препоръчала е, да помолим Ангелите/ Бог да облекчат последните му дни и, евентуално разговор с Висшия Аз, за това, че Вие не е се разделяте всъщност, а просто е настъпила поредната трансформация на душата, но Вие винаги ще бъдете заедно, защото, така или иначе, сте свързани и Вашата любов е вечна. А също да й/му кажете колко много я обичате и как сте непрекъснато с него/нея неотлъчно в мислите си 24/7  Peace

x-x-x,  Praynig моля се за баба ти - да са леки дните й - и за Вас - да преминете безпроблемно това изпитание!
    
                 

Последна редакция: пт, 07 май 2010, 21:09 от lenny_pld

# 196
  • Universe
  • Мнения: 1 556
  Хо'опонопоно

Секретната хавайска система за придобиване на здраве, богатство, омиротворение и щастие представлява безценен дар, който позволява да намерите и установите контакт с Господ вътре в себе си, а също така, да се научите как да изчиствате своите мисли, слова, действия и постъпки. В действителност, това е  процес на освобождение, пълно освобождение от миналото   Hug


Hooponopono /beautiful song by Aman Ryuseke Seto /

I’m sorry
Please forgive me
I thank You
And I love you

I’m sorry
Please forgive me
I thank You
And I love you

These are the spaciale words
God send to a song
These are the magic words
God give to us

Hooponopono Rpt.

I’m sorry
Please forgive me
I thank you
And i love you

I’m sorry
…………..
Please forgive me

I’m sorry
Please forgive me
I love you
…………….
……………..
…………….
Hooponopono


Текстът изпрати Диляна, за което й  благодаря от сърце  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: сб, 08 май 2010, 11:53 от lenny_pld

# 197
# 198
  • Мнения: 265
Милички имам голяма нужда от вашата помощ.
Мисля,че ще се предам вече не  издържам.Всичко ми се срива под краката,изпитвам голяма мъка и съм много отчаяна от този безмилостен и гаден живот.Вече найстина не издържам,просто съм на крачка от пропаста в която съм се засилила да падна.Знам,че не всичко ни е по мед и масло,но при мен нищо не е наред.Всичко е с главата на долу.Няма дори и едно нещо,което да ме накара да продължа да живея,да се смея и да бъда щастлива,просто няма.Първо нямам нито един близък човек до себе си,който да ме успокой и да ми даде съвет и опора.Имам няколко приятелки на който съм споделила какво ми е,как се чувствам но срещаме се успокоят ме и толкова после до другата среща и ме забравят.Майка ми и баща ми са разведени от много години,но тя изобщо не ме епотърсила,последно ми се обади преди 2 години и това беше.Баща ми пък е много странен човек мисли единственно за себе си,последният път когато имашме голяма нужда от него той се покри и от два месеца никакъв не се обажда.От 6 години съм омъжена ,искаме да си имаме датенце но нищо не става.Преди 5 години имах спонтанен аборт в близо 3-месец а преди  6-месеца имах и извънматочна бременност,която приключи с операция и премахване на едната ми тръба а другата е запушена и вече нямам никакъв шанс да забременя естественно а само и единственно с инвитрло,но тук идва и другият ми проблем безработна съм от много малък град в който безработицата е 90%.Понякога много често нямаме дори и хляб да ядем.Мъжа ми работи но имаме кредит който трябва да изплащаме а заплата му е много ниска,взели сме и на заем от познати и дори не сме си плати ли някой сметки.Кабелната ,водата от 2 години,телефона ми е изключен и нито могат да ме търсят нито пък аз да се обаждам.Другото което нанраво ме срина е,че мъжа ми много често закъснява от работа а понякога дори и не се прибира,мисля,че си има любовница.От 2 месеца не сме прави ли секс,изобщо не ме поглежда,държи се с мен много зле когато сме заедно постоянно ми крещи и то за дребни неща и ме заплашва,че ще ме изгони от къщи и какво ли още не.Вече не издържам психически.Добре,че ви има вас,поне вие да ме подкрепите и успокойте и дадете съвет,какво да направя.Добре,че сестра ми ми даде пари миналия месец за интернета ,който на 12-ти ще бъде отново изключен.Поне тук като ви чета,намирах някаква подкрепа а след няколко дни и това няма да имам.
Моля да ми простите,че ви занимавам с мойте проблеми,но вече найстина не издържам и ме истрх,че може да направя нещо,което винаги съм отричала да направя,да си отнема живота.Със сълзи на очите ви моля дайте ми някакъв съвет защото не издържам вече,немога и ще се предам.
Благодаря ви сърдечно,бъдете живи и здрави и много много щастливи.Желая го от цялото си сърце Hug

# 199
  • Мнения: 105
megisp Препятствията в живота ни са винаги такива,ни много тежки ни много леки,но ги има и нямаме право да се лишаваме от собствения си живот само,защото за момента сме в "дупка".Животът е дар,ти искаш да имаш дете,с цялата си душа,и в подписа си го потвърждаваш.Как една нова душа би погледнала на теб в този момент?Би ли искала да бъде твое дете?Ти трябва да си водещата сила,не само за бъдещото си дете,но най-вече за себе си.
Парите,секса и работата са все преходни неща,ако ги няма взаимността и доверието,ако ги няма  обичта и нежността,грижата и съчувствието-то по-добре е да помислиш над друг вариант за живота си.Задай си въпроси какво точно искаш в този живот за себе си,бъдеще с човека до теб ли ,с ваше бъдещо общо дете ли?Опитай да намериш своят път и се бори-да се предадеш винаги можеш.Но тогава ни едно от нещата,за които пишеш няма да имаш шанс да изживееш.Поне не и в този живот.
А за роднините-човек не живее заради тях,а въпреки тях  Peace
Стегни се и щом имаш сестра,може би с нея и трябва да поговориш,да се успокоиш и да вземеш разумни решения.Следвай сърцето си,то никога няма да те подведе.Много сила ти пожелавам! Two Hearts Two Hearts Two Hearts И нека нещата се станат така,както е най-добре за теб!

# 200
  • Варна
  • Мнения: 640
 Хей, Меги, я се стегни, знаеш, само ти можеш да си помогнеш. Не видях да имаш големи проблеми, единствено отношението на мъжа ти е Sick, ама чантичката, и си излизаш - когато ти се обичаш и уважаваш, и другите ще го направят. С родителите, разбира се е кофти, да не поддържаш връзка, но я виж само колко теми, пълни с борби и страсти между поколенията, сигурна съм, че не са ти нужни. А бебе щом желаеш, ще имаш, но такава майка ли му е нужна, каквато в момента си? Помисли какво искаш, и промени света около себе си, все пак си в правилната тема, действай!  bouquet

# 201
  • Мнения: 265
Не знам ,какво да кажа. За мен тези всички неща,който изброих са най важните за мен в този живот-родителите,съпруга мъжа до мен,децата,работата и прителите.Това са нещата заради,който трябва да живееш,а аз нямам нито едно от тях.Не очаквам да ме разберете,само този който е бил на мое място или в момента е само той ще ме разбере.Благодаря ви все пак за съветите,но е много трудно да се справя в този момент.Всичко ми се срива в краката и не издържам.

# 202
  • Мнения: 1 652
Меги,  Hug Hug Hug!
винаги има изход.когато човек стигне дъното има само един път- нагоре. Peaceтърси изход. Повярвай, почти всяка от нас е изпадала в толкова тежка ситуация.
Всички сте живи и здрави- заложи на това- останалото е разрешимо. Трудно е, но ЩЕ МИНЕ!Много си отчаяна, направи нещо, което да те зарадва- изяж нещо сладко, ако обичаш, вземи си вана, нещо, което обичаш, не се оставяй на тези чувства.
ЩЕ МИНЕ ВСИЧКО!
Просто се опитай едно по едно да разрешиш нещата.

# 203
  • Мнения: 105
Не знам ,какво да кажа. За мен тези всички неща,който изброих са най важните за мен в този живот-родителите,съпруга мъжа до мен,децата,работата и прителите.Това са нещата заради,който трябва да живееш,а аз нямам нито едно от тях.Не очаквам да ме разберете,само този който е бил на мое място или в момента е само той ще ме разбере.Благодаря ви все пак за съветите,но е много трудно да се справя в този момент.Всичко ми се срива в краката и не издържам.
megisp Повярвай има и далеч по-сложни и отчайващи положения от твоето!Какво сега,ще седнем да се самосъжаляваме ли? Hug По-добре наистина помисли и виж ценностната си система и важните неща и хора заради,които си струва да живееш!Това,че си жива е  едно от най-важните неща,заради които си струва да продължиш напред!  bouquet Тук има хора,които са били и са в далеч по-трудни ситуации,бягството не е решение на проблемите.Но е ценно да чуваш и съветите ,които в момента изобщо не ти се струват логични.В един момент сама ще усетиш коя е вярната посока,а това,че ти е трудно...Само белИте стават бързо и лесно,така,че смелост,сила и вяра! Hug

# 204
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Меги, най важното нещо си ти. Първо намери себе си, какво искаш и какво можеш най добре да правиш, за да изявиш себе си. След това всички сами ще те потърсят и ще искат да останат с тебе.

# 205
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
megisp Hug Hug Hug
Изпращам ти много положителна енергия и една еврейска мъдрост:
"Нещастие, което се измерва с пари, не е истинско нещастие".

Ти си най-важна, не мъжът, родителите и всички останали. А детето ще дойде, когато си готова.

# 206
  • Мнения: 265
Благодарля ви момичета,за всички съвети и опората която ми дадох те,която не намерих за съжаление при най близките хора в моя живот,което е много жалко най вече за тях самите.Просто немога да си помисля дори,как ще имаш деца и няма да ги потърсиш или да им помогнеш когато са в трудно положение.Ако един ден имам деца,никога няма да ги зарежа дори да са и на 50 години станали,винаги ще им помогам и ще съм до тях,винаги.Незнам просто каква психика трябва да имаш за да правиш така.Прегръщам ви силно и ви желая всичко което си пожелаете да се сбъдне.

# 207
  • Universe
  • Мнения: 1 556
megisp


която не намерих за съжаление при най близките хора в моя живот,което е много жалко най вече за тях самите.Просто немога да си помисля дори,как ще имаш деца и няма да ги потърсиш или да им помогнеш когато са в трудно положение.

Прости им!



Обичам те!
Съжалявам!
Прости ми!
Благодаря!

# 208
  • Мнения: 265
Лени,отново ти благодаря!Да аз ще им простя,но те дали ще си простят някога,незнам.

# 209
  • Мнения: 10 689
megisp , най-първото нещо, което трябва да направиш е да престанеш да упрекваш родителите си и да им простиш. От написаното от теб разбирам, че си далеч от прошката, а именно тя - прошката - трябва да е онази стартова точка, от която да се оттласнеш и да започнеш да излизаш от ситуацията, в която се намираш. Спри да виниш другите - родителите ти или мъжа ти и поеми изцяло отговорността за това, което си и за начина, по който си чувстваш.
Прекрасно знам, че това да простиш е труден процес и затова ти желая много сила  и кураж!
Прегръщам те, мила!   bouquet

П.П. Лени, четем си мислите взаимно   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт