Водна баня с восък и прополис премахват бенките?!

  • 3 851
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Мацки,някоя от вас ходила ли е да и премахнат бенка,остана ли белег?Вижте на какво попаднах,според вас това възможно ли е :
Бенки по лицето и на други места могат да се избегнат като се размекне на водна баня 50 грама восък и 30 грама прополис. След като се разтопят към тях се прибавят сокът на 1 лимон. В горещата смес се поставя парченце памучен плат и леко охладено се слага върху бенката. След 4 дни мястото се измива с топла вода. Ако все още не е паднала процедурата се повтаря още няколко пъти.

Взема се слюнка от коне. Когато пият вода, веднага щом вдигнат главата и започнат да дъвчат, от устата им се взема пяна и с нея се мажат бенките с малко тампонче, без да се мие до вечерта. Бенките започват да сърбят, но не трябва да се чешат. До вечерта те се отделят като малки люспички и на другия ден те са изчезнали. В редки случаи се налага да се мажат отново. Прилага се когато бенките са колкото лещено зърно.

# 1
  • София
  • Мнения: 787
Много е опасно да си пипаш бенките и да си правиш експерименти с тях.
Ако искаш да си премахнеш бенка отиди на лекар.
.....Конски лиги......моля ти се
 Laughing

# 2
  • Мнения: 434
Не ми се вярва да се отнася за бенки.
Ако беше токова лесно,все щеше да се чуе до сега!
Да не е за брадавици?

# 3
  • Мнения: 5 892
ти май се чудиш само как да си скъсиш живота? след като ти казахме в темата за солариума ,че е особено опасно за хора с бенки и сега търсиш някакви супер идиотски начини да ги махнеш....иди на дерматолог да те види, да прецени до колко е подходящо да ходиш на солариум  и евентуално да те посъветва къде и как се махат бенки ( и кои)

# 4
  • София
  • Мнения: 606
Темата хем е смешна, хем е сериозна... Моят опит е следният 17 бенки премахнати в клиника в Германия и разбира се белези след това по тялото... няколко години по късно се престраших и си махнах бенка на лицето в Малайзия при народен лечител китаец, който намаза бенката с нещо ... доколкото разбрах змийска отрова с нещо друго... бенката падна сама след една седмица , нямам белег, здрава съм беше преди 3 години и нещо Simple Smile После пратих един приятел и той си махна за един ден 108 бенки от гърба по този начин... това беше преди 2 години и до сега е жив и здрав...

В Малайзия китаеца ми обясни, че те нямат бенки, защото си ги махат веднага щом ги видят... аз докато се чудех дали да се престраша минаха едно 10 човека да им махнат...

# 5
  • София
  • Мнения: 93
хах не знам да се смея ли да плача ли.Първо бенките не могат така собственоръчно да се махат.Прави се операция.Не може една операция да се сравнява със слюнки от някви коне,дето дъвчат,пият после плюят и дрън дрън.Пиша з-то има много починали от рак на кожата заради своеволията си да си махат бенките сами или при козметици.Бенки се махат само при лекар.Lilian_V по принцип бенките са различни видове и хубавото при тебе явно е било че не са злокачествени.Ако са злокачествени могат големи поразии да направят,ако не са прегледани от лекар.

# 6
  • София
  • Мнения: 606
Lilian_V по принцип бенките са различни видове и хубавото при тебе явно е било че не са злокачествени.Ако са злокачествени могат големи поразии да направят,ако не са прегледани от лекар.

Подкрепям!  Peace Аз имах първо хистологията от тези 17, които ми махнаха оперативно и нямаше нито една злокачествена, затова и се съгласих да ми се махне бенка с тази отрова... но въпреки всичко твърдя, че източната медицина е много добра и лековете им макар и странни работят успешно...

# 7
  • Мнения: 1
няколко години по късно се престраших и си махнах бенка на лицето в Малайзия при народен лечител китаец, който намаза бенката с нещо ... доколкото разбрах змийска отрова с нещо друго... бенката падна сама след една седмица , нямам белег, здрава съм беше преди 3 години и нещо 


защо не дадеш координатите на този китаец

Общи условия

Активация на акаунт