Серхан Яваш (Харун/"Незабравима" Мендерес/"Клетва" ) - Тема 5

  • 31 232
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 115
Сутринта като гледах ми направи впечатление, че Хару взе агънцето което Бату подари на Ниса.
Мисля че това агънце багънце ще му изиграе много лош номер на наш Бату.
Достатъчно е само Ниса да го види (то и целта на това агънце беше такава май) и Бату е разкрит.
Докато той се занимава с Едже ще открият беба в апартамента му.
Вие как мислите.
 Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking
Мале Фифи много си наблюдателна! Може ли една овца да се окаже ключа за палатката? Thinking Thinking Thinking

# 46
  • Мнения: 32
Ами не знам,но ми направи впрчатление че много акцентират върху агънцето.  Thinking
Той иначе няма разкриване Бату.

# 47
  • Мнения: 32
А това кой пише в тази тема, кой в другата няма значение.  Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace
Лошо е че тук почти спряхме да пишем.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ама то с тез серии последните къв ентусиазъм за писане да имаш.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 48
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
А това кой пише в тази тема, кой в другата няма значение.  Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace
Лошо е че тук почти спряхме да пишем.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ама то с тез серии последните къв ентусиазъм за писане да имаш.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Ураганчето: Пишете си в другата тема, аз си оставам тук. Щом веднъж съм казала,че няма да пиша там, значи ще бъде така. Никого не задължавам да пише в тази тема, тя просто изведнъж стана излишна.Всеки сам си решава !

# 49
  • Мнения: 32
Ураганче МИР  Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ама и на мен ми хареса много сцената с душа. Е това беше най-еротичния момент до сега между нашите хубавци.  Crazy Crazy Crazy Crazy

# 50
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Теренце, с теб съм,Души!  bouquet  bouquet
И аз не влизам там,  но вчера дебнейки в наща се ядосах, че всички явно са там, щот при нас няма превод! И го набавих! Не че тва повдигна посещаемостта , де! Grinning Grinning Grinning
Така че ще си стоим звете тука да си гукаме! Joy Joy Joy

А мен къде ме забравихте? Hug Hug HugАз съм постоянно тук,пиша и в другата тема.Лошо няма. Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Как бе Бубулече, къде без теб?  bouquet
  love001  love001

# 51
  • Мнения: 115
Ама и на мен ми хареса много сцената с душа. Е това беше най-еротичния момент до сега между нашите хубавци.  Crazy Crazy Crazy Crazy
Ква еротика, тая сцена си лъхаше направо на секс!  Crazy Crazy Crazy Crazy

# 52
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Ама и на мен ми хареса много сцената с душа. Е това беше най-еротичния момент до сега между нашите хубавци.  Crazy Crazy Crazy Crazy
Ква еротика, тая сцена си лъхаше направо на секс!  Crazy Crazy Crazy Crazy
Мм дддаааа! Grinning Crazy

# 53
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ураганчето:
Вчера за първи път се разревах на сериала. Много добра игра от Йозлем .
Разстройх се как могат да причинят подобно нещо на майка  smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518
Направи ми силно впечатление Еда на 20 години, колко по-добра майка е от Тюркян. Тюркян на 60 години с 4 деца не може да стъпи на малкият пръст на Еда. Еда е готова на всичко за бебето си и никога няма да го остави, както правеше майка й .
Изумително как 20 годишно момиче, превъзхожда дъртата Тюркян.

# 54
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Права си,Ураганче!Снощният епизод беше много въздействащ.Артистите играха страхотно-най-вече Еда.А Тюркян каква "майка" е-няма да коментирам.Думите бледнеят.

# 55
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Права си,Ураганче!Снощният епизод беше много въздействащ.Артистите играха страхотно-най-вече Еда.А Тюркян каква "майка" е-няма да коментирам.Думите бледнеят.
Поклон пред професионализма на Йозлем  bowuu

# 56
  • Мнения: 0
Привет
Общо "отчетени" подфорумки

 Hug Hug Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 38
Здравейте момичета  bouquet  bouquet  bouquet
 изгледах серията - Шок и Ужас Shocked
Изключителна игра на всички, Аблата пак се измъкна и дано се спре вече #2gunfire

# 58
  • Мнения: 32
Сега вече Харун не го задържа нищо при Мелда дали ще се разведе с нея.  newsm78 newsm78

# 59
  • Мнения: 0
Здравейте момичета  bouquet  bouquet  bouquet
 изгледах серията - Шок и Ужас Shocked
Изключителна игра на всички, Аблата пак се измъкна и дано се спре вече #2gunfire
тия ни подвеждат със заглавието на серияла
това си е УМИРАЙ ТРУДНО 1,2,3 ...41.. турската версия

Общи условия

Активация на акаунт