.КОМ= Клуб на Оправните Мами - 6

  • 6 509
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Видин
  • Мнения: 961
Иренче, страхотни красоти!
Аз от миналата година съм запомнила,че градинка ти е много китна и подредена Peace
А поляната е... нямам думи! Peace

# 46
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Валя, ще ми идваш по-честичко на гости и ще се разпускаш при мен парата.Както се очертава,ще отворим и в къщата магазин и работилница..нали си има такова помощение, та ще си седя в къщи..ще си работя в къщи, по двора и ....ще гледаме гъби...някой да има идеи за бизнес у дома.....и парички дето да погасяват кредит.... newsm78 другата идея е отглеждането на охлюви.....Дилянка ще я викам да резне лентата , ако направим фирма за охлюви... Joy.....боли ме глава,гаден ми е монитора,станах в 4ч , до сега една съм се оправила с уроците дето ще ми проверяват,после ще ги пратя на изпитващата,ще чета за устен изпит за утре...последни напъни и тука ooooh!

# 47
  • Видин
  • Мнения: 961
Диди, стискам палци за утре!Успех! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 48
  • Мнения: 2 433
Де сте бре???
Биричка , а??? newsm08
бърже че тежко

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 20:23 от JuliS

# 49
  • Мнения: 613
ТУк, тук . За биричка - на първа линия  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Диди, успех за утре пожелавам и стискам палци.
 Иииии наздраве! cheers

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 614
КОМЧЕТА ЗДРАВЕЙТЕ Hug Hug
ДА СЕ ОБАДЯ И ТУКА ,ЧЕ ВЧЕРА НЯМАХ ВРЕМЕ ЗА ТОВА С ТЕЗИ ПИТИ СЛАДКИ ДЕТО ВЪРТЯХ КАТАЛЯСАХ НАПРАВО
ДИДКА честита ви къща да си я използвате със здраве.За офлювите и аз щях да ти предложа .Много доходна и сладка работа било.Имаш място в двора точно за това.Иска телен и трева да има правят се едни скари ниско до тревата и така се гледат..Средства минимални  се влагат.СТИСКАМ ПАЛЦИ ДА ВЗЕМЕШ ИЗПИТА ДНЕС  Hug Hug
ИРЕНКА градинката ти е вълшебна с тези глухарчета.. Hug Hug
ЮЛЕ пази се че и ти си един панер кокали бре стига се преуморявай Thinking
ВАЛЕ и аз им завиждам на дворовете винаги съм мечтала за двор райграс и китки Peace
ЖАКИ ,Дени сигурно е щастлив и доволен ,че е видял толкова различни от България страни.. HugВики още  блее като бльон от преживяното и видяното в Австрия Mr. Green
 

# 51
  • Мнения: 331
ДИДЕЕЕЕЕЕЕ, кажи кога да спрем да стискаме палците Simple Smile . Чакаме хубава новина!

# 52
  • Мнения: 2 433
Дидееее...кво стана с испита девойко???? Mr. Green Mr. Green Mr. GreenДавай че сме жадни веКе Mr. Green
Аз днес ме побъркаха. Даже успях да се развикам на една клиентка...отдавна не го бях правила... и я вкиснах. Хем на зор , хем се държи нагло.Че ние кво-да не сме и работници че да ни командва! Ай сектир... нЕма де да си направи в града печат. Да върви в габрово като много и знае устата!
Иначе гърлото ми не е добре. Изварата снощи не подейства много. Довечера пак ще слагам. Няма начин през деня, и затова само вечер. А може би трябва по-начесто ThinkingМайка ми каза със сварен белтък на яйце намачкан и поръсен с пудра захар ooooh!изпитано било -действало! Да зема да сложа в изварата и белтък със захар и със сигурност ще ставам за ядене после!
Много хубав ден!Слънчице, Фтички и пИпИруди... аз седя затворена в офиса. Галин фана анито и заминаха в гората да лепят цифри на вратите на хотела! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. GreenПредложи ми и аз да ида...ама му казах - само на СПА процедури. нЕма да одя да лепя цифри! JoyТа така!!!

Айде чакаме още малко Дидка и почваме без нея!!!!Тя ще се включи в движение

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЮЛЕ ти цяла салата направи с тези илачи  Mr. Green Mr. GreenАма дано ти мине .....спри бирата брееееее от нея ще да е  Sick Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ДИДЕЕЕЕЕЕ АЙДЕ ЧЕ МИ ПРЕСЪХНА УСТАТА БЕЕЕЕЕЕ Whistling Whistling Whistling Crossing Arms

# 54
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Сухо,сухоооооооо  ooooh! Отивам аз днеска, а изпитващият го няма-забравил ме Crossing Arms Но пък сега си пиша урока, дето утре трябва да преподавам  Rolling Eyes на държавният по методика...утре ще е денят  bowuu

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Хайдееее пак на сух режим  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Стискаме палци и за утре  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 56
  • Мнения: 613
Сега пък сух режим. newsm78 И защо? Студентите нали пият и преди изпит и след изпит. Ние не можем ли?
А утре - пак ще стискаме палци. Hug

# 57
  • Видин
  • Мнения: 961
Полят изпит, взет изпит Peace

# 58
  • Мнения: 331
Диде, какво стана с урока във втори клас? Всички чакаме да се похвалиш  Hug ! И в неделя сме на вашата поляна-х. Божур. Ако имаш път, можем да се видим. Юлееееееее, как са спомените  Mr. Green ?

# 59
  • Мнения: 2 433
 newsm08 спомени , споооомееенииииии.... зелени ливади......
отровни дууумииии в ранна зора.......

Общи условия

Активация на акаунт