Мебелно фолио върху хладилник?

  • 11 357
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Някой облепвал ли е хладилника си с фолио, задържа ли се, какво фолио използвахте, изобщо какъвто и да е опит ще ми е полезен.

# 1
  • Мнения: 1 560
На родителите ми вратите на хладилника са облепени с обикновено мебелно фолио от десетина години. Не е мръднало. Почистват си го с веро или обезмаслител. Никъде не се е отлепило. Слагай смело!

# 2
  • Мнения: 85
Преди 8 години и аз си облепих хладилника с мебелно фолио ( марката не си спомням,гледах разцветката да е същата като шкафовете) преди 6 месеца се развали хладилника,а на фолиото нищо му нямаше newsm78 Така че не му мисли здраво е,и се чисти лесно.

# 3
  • Мнения: 1
Много ви благодаря, остава да усвоя и техниката на слагане без въздушни мехурчета. Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 255
а някой да има идея как да променя белия цвят на пластмасата,нещо спрей ли,  що ли Embarassed

# 5
  • Мнения: 85
Много ви благодаря, остава да усвоя и техниката на слагане без въздушни мехурчета. Laughing
   За поставянето трябват двама - единят бавно залепва фолиото,а другият избутва възуха с хавлиена кърпа и притиска силно за да се залепи хубаво. Успех Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Има специални спрейове с боя за бяла техника - само предварително повърхността се почиства да няма мазно и мръсно и се напръсква. Стават като нови. Аз лично препоръчвам такъв спрей на Космос (гръцки) номерът е 400 (води се бял за бяла техника).

# 7
  • Мнения: 5 776
Ако е сложено правилно издържа много,има много разцветки,лесно се поддържа,въобще не му мисли и аз съм го изпробвала и резултата беше страхотен   bouquet

# 8
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
Има специални спрейове с боя за бяла техника - само предварително повърхността се почиства да няма мазно и мръсно и се напръсква. Стават като нови. Аз лично препоръчвам такъв спрей на Космос (гръцки) номерът е 400 (води се бял за бяла техника).
Какви пари са? Моя позната си направи така кухнята "инокс".

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Спрейовете са с цени от 5.00 за обикновен цвят, до към 8-9.00 лв специалните за висока температура, за брони, ефектни и т.н. Специално този за бяла техника е малко под 7.00 лв (400 или 450мл).

# 10
  • София
  • Мнения: 3 855
Някой има ли идея как да се боядисат белите пластмасови дръжки в друг цвят? Защото искам да направя хладилника инокс, ама тия бели дръжки.... Sad

# 11
  • Мнения: 47
Много ви благодаря, остава да усвоя и техниката на слагане без въздушни мехурчета. Laughing
За лесно лепене без мехурчета си подготви едно шише с пулверизатор и направи вътре разтвор на веро и вода.
Почистваш добре повърхността върху която ще лепиш и я напръскваш, след това отлепяш част от фолиото и напръскваш и него. Наместваш хубаво началото и започваш да лепиш, като мехурите избутваш с кърпа. Така фолиото се мести и наглася лесно, мехурчетата излизат също много лесно и не се притесняваш ако си кривнала. Въпреки, че в началото ще ти се струва, че няма да залепне здраво не се притеснявай, след като изсъхне водата няма отлепяне. Така лепят рекламните фирми Wink

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2
Това е начина  Peace Фолиото може и да е от рекламна агенция, готово напечатано с нещо. Аз така взех за едно ръждясало Мраз-че напечатано фолио с реклама парфюма на Пиер Карден. Беше им брак и ми го дадоха без пари.

Общи условия

Активация на акаунт