Отговори
# 705
  • Мнения: 34
След като фудболиста е близас с Мурат и Бурчин нищо чудно Бурчинелата да е пуснала клюката.
 Аз не вярвам в тази клюка. Според мен и връзката на Туба със Сами е чисто приятелска.Сами и кавалерстваше на галата за да не е сама Туба.Пак според мен Сами знае много "таини" на Туба  и чисто по приятелски и съчувства и помага.Тя го ползва за прекритие.
    Дано да изляза права.

# 706
  • Мнения: 0
Новината за този грозен футболист е от м.ЮЛИ 2008 година.Сега сме 2010г нали, а по това време се сетете
какви страсти са се вихрили в Аси.
Неминуемо е да отривате прилики между Хубава жена и ЗС, тъй като и двата филма са вдъхновени от
произведението на Бърнард Шоу "Моята прекрасна лейди"
Информацията я има официално в световния справочник за филми IMDB
http://www.imdb.com/title/tt1618952/

Последна редакция: сб, 17 апр 2010, 09:18 от 1001fan

# 707
  • Мнения: 0


Добро утро,момичета!На всички желая красив и усмихнат съботен ден! Hug Hug Hug

# 708
  • Мнения: 0
След като фудболиста е близас с Мурат и Бурчин нищо чудно Бурчинелата да е пуснала клюката.
 Аз не вярвам в тази клюка. Според мен и връзката на Туба със Сами е чисто приятелска.Сами и кавалерстваше на галата за да не е сама Туба.Пак според мен Сами знае много "таини" на Туба  и чисто по приятелски и съчувства и помага.Тя го ползва за прекритие.
    Дано да изляза права.

Господинова,настрана шегата ,и аз много пъти съм си го мислила,даже някъде по постовете в някоя тема бях споделила сходно на твоето мнение!ДАНО ДА СМЕ ПРАВИ!!! Praynig Praynig Praynig

# 709
  • Мнения: 34
http://www.sabah.com.tr/AnketSonuc/94
  
 Момичета гласуваите за Туба останала е на 4 място .Дори Беренката   е пред нея.

# 710
  • Мнения: 0


Бъра-бъра-бъра...забравих да сервирам кафето от 'Асрет!! Joy

# 711
  • Мнения: 0
http://www.sabah.com.tr/AnketSonuc/94
  
 Момичета гласуваите за Туба останала е на 4 място .Дори Беренката   е пред нея.

Вече не помня къде съм гласувала newsm78 но тук май вече съм гласувала,защото ми дава направо графиката!За какво е анкетата?!Да не е най-предизвикателна и разголена външност,та Беренката се е изкиприла отпред,но то по тази логика и Нургюлет трябва да е пред Туба! Joy/шегувам се/

# 712
  • Мнения: 34
Немога да разбера за какво е анкетата но снощи водеше Туба а днес и много изостанала.Може да се гласува колкото пъти влезеш в сайта.

# 713
  • Мнения: 0
Немога да разбера за какво е анкетата но снощи водеше Туба а днес и много изостанала.Може да се гласува колкото пъти влезеш в сайта.
Ако Туба снощи е водила, то между нея и първата сега има огромна разлика в броя на гласовете - около 200 000  Shocked,
което е невъзможно да се направи за 1 ден, освен със специална програма.
Някой фен добре се е постарал да подкрепи Асли Енвер.

# 714
  • Мнения: 0
Немога да разбера за какво е анкетата но снощи водеше Туба а днес и много изостанала.Може да се гласува колкото пъти влезеш в сайта.
Ако Туба снощи е водила, то между нея и първата сега има огромна разлика в броя на гласовете - около 200 000  Shocked,
което е невъзможно да се направи за 1 ден, освен със специална програма.
Някой фен добре се е постарал да подкрепи Асли Енвер.

Коя е тази първата 1001 фен?Филм с нея,излъчван в БГ?Дай снимка,ако ти е възможно!

# 715
  • Мнения: 34
http://www.sabah.com.tr/anket/dizi_guzel

Момичета извинявам се това е правилният сайт на анкетата.другия в пост 709 не се отваря анкетата.

# 716
  • Мнения: 34
Нека поне се постараем Туба да изпревари Берент.

# 717
  • Мнения: 0
Господинова,това е нещо друго! Peace Peace PeaceГласувах!!!

# 718
  • Мнения: 0
Asli Enver, която води пред Туба Бююкюстюн, не съм я гледала в сериал  Shocked


# 719
  • Мнения: 0
Само като върна мишката на тези двамата и ми щръква косата!Грозни,та чак страшно да ти стане!Тоя футболист обелил тия зъби,оня Сами облещил очи !Все пак е 12 през ноща! Joy

Той и АСлан сигурно се е уплашил от конкуренцията и затуй не дойде....
 
А пък аз изгледах и последната част от новата серия - без превод, но възхищението на Демир на вратата на хотела когато видя Аси в черната рокля бе СТОКРАТНО ПО- СИЛНО от това днес....

И ми стана мъчно за жълтицата от казана  - сравнена с колието в този филм.....

ИЗОБЩО  *АСИ*  си остана КЛАСИКА....


Честно казано не се впечатлих от новата визия на 'Асрет,така както когато Аси се появи на вратата със черната рокля!Преди да ме линчува някоя ще обясна мотивите ми за това твърдение:Първо грима-мнооого силен,въобще не ми хареса,сякаш тъмните сенки,скриха красотата на очите и!Тя без този тежък грим е хиляда пъти по-красива!Второ-роклята,нещо не ми стоеше много стилно,и не заради цвета,а самия модел!Като цяло вместо да остана без дъх,при мен се получи обратен ефект,сякаш я бяха загрозили!

Общи условия

Активация на акаунт