Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Немога да разбера за какво е анкетата но снощи водеше Туба а днес и много изостанала.Може да се гласува колкото пъти влезеш в сайта.
Анкетата е за най-красива актриса

# 721
  • Мнения: 0
1001 фен не елошо и това момиче,ама по-красота да е преди Туба......НЕВЪЗМОЖНО!Та пък и онази кощрамба Беренката-вече е прекалено! Crossing Arms

# 722
  • Мнения: 0
Честно казано не се впечатлих от новата визия на 'Асрет,така както когато Аси се появи на вратата със черната рокля!Преди да ме линчува някоя ще обясна мотивите ми за това твърдение:Първо грима-мнооого силен,въобще не ми хареса,сякаш тъмните сенки,скриха красотата на очите и!Тя без този тежък грим е хиляда пъти по-красива!Второ-роклята,нещо не ми стоеше много стилно,и не заради цвета,а самия модел!Като цяло вместо да остана без дъх,при мен се получи обратен ефект,сякаш я бяха загрозили!
Аз пък много я харесах.Страшно различна Туба видях.Една Туба от рекламите, а не Туба от Аси, т.е. нежното, невинно създание там.Визията и беше на певицата, звездата, която трябва да е бляскава и малко фатална.

# 723
  • Мнения: 0
Нямам подръка снимки от вечерта в истанбулския хотел с Демир и от снощната среща на Хасрет с Мурат за нагледно сравнение,но определено визията и във първия случай бе много по-елегантна,без този грим снощи,в който направо се губеха искрящите и очи!Бяха я направили,да не казвам на какво!

# 724
  • Мнения: 0
Съгласна съм,че съществува артистичен грим,но те отидоха на вечеря,а не на концерт на Хасрет!Не мога да кажа,че онемях като я видях,очаквах нещо друго!Като си спомня и "Хубава жена",когато Джулия Р. се появи от асансьора щях да падна,за това говоря!

# 725
  • Мнения: 0
1001 фен не елошо и това момиче,ама по-красота да е преди Туба......НЕВЪЗМОЖНО!Та пък и онази кощрамба Беренката-вече е прекалено! Crossing Arms
Нямам подръка снимки от вечерта в истанбулския хотел с Демир и от снощната среща на Хасрет с Мурат за нагледно сравнение,но определено визията и във първия случай бе много по-елегантна,без този грим снощи,в който направо се губеха искрящите и очи!Бяха я направили,да не казвам на какво!
Водачката в класирането  Asli Enver ми напомня за тинейджърките русалки от H20 - просто едно симпатично момиче.
Туба беше с тежък вечерен грим, ефекта на изненадата от промяната беше постигнат според мен.  Simple Smile
Ще имаме да я гледаме в още много тоалети занапред, ролята предполага това.
Обаче в тяло грам не е мръднала тази жена от времето на Аси или 3 години почти.

# 726
  • Мнения: 0
даже май още повече е оклющавела!Как не напълнява не знам,но на филмите като я гледам само рупка краставички!Е да имахме волята и за диета!Аз имам 5 кила в повече и не мога и не мога да ги смъкна!Не знам дали бих устискала фронта само на краставички Joy

# 727
  • Мнения: 0
Съгласна съм,че съществува артистичен грим,но те отидоха на вечеря,а не на концерт на Хасрет!Не мога да кажа,че онемях като я видях,очаквах нещо друго!Като си спомня и "Хубава жена",когато Джулия Р. се появи от асансьора щях да падна,за това говоря!
Аз и в двата филма харесах превъплащенията им.
Всъщност в трите филма, забравих Аси.
Не мога да ги степенувам, въздействат ми по различен начин.

# 728
  • Мнения: 34
И на мен не ни хареса грима на Туба снощи-много тъмен беше.Повиче ми хареса когато беше сбялата рокля в съня -когато танцуваха.

# 729
  • Мнения: 0




Тук е във филма "Под липите"-екстравагантна,но стилна и красива без тонове чернилка върху очите

# 730
  • Мнения: 0
даже май още повече е оклющавела!Как не напълнява не знам,но на филмите като я гледам само рупка краставички!Е да имахме волята и за диета!Аз имам 5 кила в повече и не мога и не мога да ги смъкна!Не знам дали бих устискала фронта само на краставички Joy
Има хора, които се хранят нормално и пак не дебелеят.
Аз имам една приятелка, която е на около 55 год. вече, а изглежда и в лице и в тяло на не повече от 30-35 год.
Яде, пие, пуши и във фитнес не е стъпвала, а няма целулит и почти няма бръчки.
Страхотен ген е това или незнам какъв подарък свише.
И аз като теб, но нямам много воля за диети.

# 731
  • Мнения: 0
И на мен не ни хареса грима на Туба снощи-много тъмен беше.Повиче ми хареса когато беше сбялата рокля в съня -когато танцуваха.

Там и аз я харесах повече!Ама хайде да не се вталяваме толко по въпроса-всеки има различно виждане!

# 732
  • Мнения: 0
даже май още повече е оклющавела!Как не напълнява не знам,но на филмите като я гледам само рупка краставички!Е да имахме волята и за диета!Аз имам 5 кила в повече и не мога и не мога да ги смъкна!Не знам дали бих устискала фронта само на краставички Joy
Има хора, които се хранят нормално и пак не дебелеят.
Аз имам една приятелка, която е на около 55 год. вече, а изглежда и в лице и в тяло на не повече от 30-35 год.
Яде, пие, пуши и във фитнес не е стъпвала, а няма целулит и почти няма бръчки.
Страхотен ген е това или незнам какъв подарък свише.
И аз като теб, но нямам много воля за диети.

Лошото е,че моите излишни 5 килца са точно на паласката и то от година някъде,до тогава бях 44кг на 1.60/което е другата крайност/Сега 55 с чудно шкембенце без талия и глад и тичане не помагат сестро! Joy

# 733
  • Мнения: 0
А бе хора,къде са Маги,Ринка,някой да пусне новата темичка,че хубаво си пишем,ама страничките си вървят! Joy

# 734
  • Мнения: 0
А бе хора,къде са Маги,Ринка,някой да пусне новата темичка,че хубаво си пишем,ама страничките си вървят! Joy
Да се местим тогава в другата тема newsm78

Общи условия

Активация на акаунт