Бродирана красота - Гоблени 72

  • 99 607
  • 700
  •   1
Отговори
# 15
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Хайде да се изтипосам и аз в новата темичка! Hug
Едно отдавна завършено, но непоказвано Перминче (заедно с другарчето му от предишната тема):


# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
Много красиви перминчета, браво!

# 17
  • Мнения: 7 803
само се записвам и изказвам възхищението си  Hug

# 18
  • Мнения: 15
Момичета,стигнала съм до половината на гоблена,но имам чувството,че леко се изкривява на една страна.Как се оправя това? Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 1 176
Здравейте на всички,надявам се да приемете още един нов член във вашите редици.Казвам се Диана,на 32 съм омъжена с малко дете на почти 5 години.Шила съм доста гоблени,лошото е че всичко у дома се шие по 3 пъти Simple Smile.Баба ми и майка ми ме научиха,в къщи се шие доста,ще се опитам да кача някой снимки за да ви покажа какво сме сътворили.

# 20
  • Мнения: 434
Момичета,стигнала съм до половината на гоблена,но имам чувството,че леко се изкривява на една страна.Как се оправя това? Embarassed

Поставихте достойно и красиво начало на новата тема  Hug

Добре дошли на всички.

Изкривяването ще се оправи при рамкиране.Не се притеснявай.

# 21
  • sf
  • Мнения: 10 156
didolinaa , добре дошла!
Защо шиете по три пъти? Всмисъл един човек шие три еднакви или трима човека шият един и същ по веднъж  Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 1 176
Ами един шия за мен,един за брат ми и един за мама  Grinning,аз обичам да шия 1:4 а мама лицевите и бод за бод

# 23
  • sf
  • Мнения: 10 156
Интересно- аз не мога да си представя да шия нещо повторно, пък три пъти направо ми се вижда геройство.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 176
Ами и на мен взе д ами писва и казах че които иска да си шие  Whistling купих си сега и Голямата фрега,ама ког аще сколасам до нея не знам.Видях на предната страничка,че още една мацка шие Конете на водопой.Аз го докарах до белия кон и сега е в период на изчакване.Имам държавен изпит Юни месец и след това активно се захвашам да си дошивам.

# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ще се радвам да видя твоите кончета. Ти отгоре ли го започваш? Аз не мога отгоре, така ми е по-лесно от долу нагоре да шия.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета,стигнала съм до половината на гоблена,но имам чувството,че леко се изкривява на една страна.Как се оправя това? Embarassed

Благодаря за новата темичка! Да ни е спорна и плодотворна  Simple Smile.

Много красиви неща показвате, много ми харесват всичките!

Stardust*, пусни една снимка да видя как ти става белият кон   Simple Smile

Аз ще се въздържа от участие в конкурса, обаче си харесах една кошничка и ще потренирам върху нея кръстчетата, че много ме плашат. Успех на всички  Hug.

Последна редакция: вт, 06 апр 2010, 14:57 от desi_ivanova

# 27
  • Мнения: 65
Разглеждайки албума на Джемма, попаднах на това и много ми хареса. Дали случайно може да се намери схемичка.
http://djemma.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.114823.17785192.big

# 28
  • Мнения: 3
Здравейте всички!
Честита нова темичка!
Аз имам вече едно готово гобленче и едно започнато само трябва да ги снимам!
Надявам се довечера това да стане и утре да ви ги покажа  Simple Smile
Поздравления на всички за красотите, които сте направили!   bouquet

# 29
  • Мнения: 15
Деси,ще пусна снимки,само да си направя албум в някой сайт. WhistlingИначе аз белия съм го оставила за накрая,уж да не се цапа,и съм готова с черния,кучето и оранжевия донякъде. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт