Серхан Яваш (Харун/"Незабравима" , Мендерес/"Клетва") - Тема 3

  • 29 748
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 32
Дали пък решението което взема Мелда не е да  разкрие че знае за Хару и Еда.  newsm78  newsm78
Защото това с отвличането на бебо (и на мен ми мина тази мисъл) много гадно ако го направи.  Grinning

# 31
  • Мнения: 0
 Praynig Praynig PraynigЗдравейте и от мен,сладури!::Simple Smile))forbes пратиха ми нещо за 39 епизод,ще ти го пратя за превод newsm78 newsm78 newsm78

# 32
  • Мнения: 0
Това,което си ми пратила е резюмето от 39 епизод.  Laughing

# 33
  • Мнения: 0
 #2gunfire #2gunfire #2gunfireМисля да убием всички фенки в Турция,защото се правят на много важни,клетите,нямат ли огледала #Crazy #2gunfire #Crazy #2gunfire #Crazy

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 12
цоп и аз в темата
Здравейте на всички и честит великден!
Живи, здрави и мн щастливи Simple Smile Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 32
Момичета нов фрагмент
http://www.facebook.com/group.php?v=wall&gid=102464064879#  Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 05 апр 2010, 19:23 от Lidi78

# 36
  • Мнения: 3 117
Дали пък решението което взема Мелда не е да  разкрие че знае за Хару и Еда.  newsm78  newsm78
Защото това с отвличането на бебо (и на мен ми мина тази мисъл) много гадно ако го направи.  Grinning

 Хоп, цоп и в новата тема. Поздавления за Ураганчето.
newsm78 Мисля, че за да има още поне 11 епизода, сценаристите ще забъркат много каши и то "гадни" иначе сериалът скоро ще има развръзка. В официалният сайт фрагмента го качиха много късно, което показва, че сериалът върви към края си. newsm12

# 37
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
На Мелда нещо май не и издържат нервите! Mr. Green

# 38
  • Мнения: 38
Цитат
На Мелда нещо май не и издържат нервите! 
newsm10 newsm10 как вика на баща си #Crazy а да видим татко ще и зашлеви ли един Mr. Green

# 39
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Цитат
На Мелда нещо май не и издържат нервите! 
newsm10 newsm10 как вика на баща си #Crazy а да видим татко ще и зашлеви ли един Mr. Green
А дано  smile3508 smile3508 smile3508

# 40
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Не се разкайва,когато къса свидетелството! #2gunfire #2gunfire #2gunfireЩе продължава с мръсотиите!

# 41
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тера: Много му дреме на Харун дори да му изневери.Даже ще му направи услуга да се разведе с нея хахХАха  Crazy И къде ще ми забременява тепърва.. Какво после ще роди в 5 или 6 месец ли  smile3532 Толкова е проста милата. Надявам се Бурак да не й върже, а друг балък от сериала не виждам кой. smile3533 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 42
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Наистина е много проста!Кой ще легне с тази мецана?А и както каза Тера на Харун много му дреме! hahaha hahaha hahaha

# 43
  • Мнения: 11
Feyyaz: Аз просто се опитах да защитя себе си и моето семейство.

Аарон: Еда!

Melda: ''Сега малкото ми момиче щеше да е до мен'' - кажи го ... ''Всичко е заради теб '' -  Хайде, кажи!

Бату: Отиват ли такива работи на добро момиче като теб?

Едже: Може би аз не съм толкова добро момиче, колкото си мислиш.

Melda: Повече няма да се боря за любовта, която загубих. Вместо това и двамата ще споделим изневярата.

Dr.Başak: Хайде, давай сега!

Еда: Ииииии

Аарон: Моя единствена ... Добре дошла сред нас!


Dr.Başak: Не мога да уловя пулса на майката! Незабавно подгответе устройството за шок!

Аарон: Едааа!

# 44
  • Мнения: 0
Фрагмент 39
Феяз: Опитвам се да предпазя себе си и семйството си...
Харун : Еда...
Мелда:Сега ми кажи малкото ми момиче щеше да е при мен . Кажи ми. Всичко е заради теб !
Бату : Въобще отива ли му на такова добро момияе ,като теб...
Едже : Може би не съм толкова добра ,колкото си мислиш...
Мелда; Повече няма да търся изгубената си любов ,ще я продължа с предателство...
Еда ; Сега ....Сега...
Харун : Ангелчето ми..Добре дошла при нас.
Докторката; Майката припадна ...Веднага пригответе електоршок...
Харун : Еда....

Последна редакция: пн, 05 апр 2010, 20:16 от forbes

Общи условия

Активация на акаунт