Много тъп проблем..

  • 5 431
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Имам един много тъп проблем и най-тъпото е,че не мога да го споделя с приятели,защото ще им стане гадно.Не мога също и на майка ми,защото тяя на кратко казано не ми обръща внимание  Confused
Та към проблема..Реших тук да пиша,защото вие сте по-големи от мен и моите връстници и се надявам да ми дадете хубави отговори,макар че едва ли ще е възможно.Та значи прекалено бързо ми писва от хората.В смисъл такъв,е например с едно момиче бях много добра приятелка една година.На края вече започна да ми става супер еднообразна и скучна ии се разделихме.После пак наново с друго момиче пак така бяхме много добри приятелки една година,ми на края отново същата история.Сега отново си имам много добра приятелка,даже ако не и истинска.Супер ми харесва,имаме общи интереси,общи разбирания и т.н.Абе всичко е супер,нооо отново почва да ми писвааа.Просто тя ми говори за все едни и същи неща постоянно.Стана ми супер еднообразна.Ако аз не говоря смешни неща,то просто с нея ще умра от скука.Почва доста да ми писва от нея вечв,а аз не искам това.Много е гадно тъкмо да свикна с един човек и той да ми писне.Същата работа е и с гаджетата,няма един месец и айе писнало ми е вече.Просто и аз незнам вече.Много ми харесва да се запознавам с нови хора,защото те ми говорят нови,различни неща,интересно ми е.Но аз не искам просто ей така да се разделям с приятелите ми,не искам да ми писват.Чудя се в кой е грешката.В мен,че искам постоянно нови неща или в тях,че са прекалено еднообразни.Вие какво мислите по този въпрос,някакъв съвет да ми дадете нещо по-така  Laughing Tired

# 1
  • Мнения: 3 418
Да,наистина много тъп проблем. Не знам какво очакваш да ти кажем,ама проблемът май е в теб точно,не може всички винаги да са забавни и интересни,много ми е чудно за теб какво ли си мислят Thinking Ама на 15-16год е така Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 749
Имам един много тъп проблем и най-тъпото е,че не мога да го споделя с приятели,защото ще им стане гадно.Не мога също и на майка ми,защото тяя на кратко казано не ми обръща внимание  Confused
Та към проблема..Реших тук да пиша,защото вие сте по-големи от мен и моите връстници и се надявам да ми дадете хубави отговори,макар че едва ли ще е възможно.Та значи прекалено бързо ми писва от хората.В смисъл такъв,е например с едно момиче бях много добра приятелка една година.На края вече започна да ми става супер еднообразна и скучна ии се разделихме.После пак наново с друго момиче пак така бяхме много добри приятелки една година,ми на края отново същата история.Сега отново си имам много добра приятелка,даже ако не и истинска.Супер ми харесва,имаме общи интереси,общи разбирания и т.н.Абе всичко е супер,нооо отново почва да ми писвааа.Просто тя ми говори за все едни и същи неща постоянно.Стана ми супер еднообразна.Ако аз не говоря смешни неща,то просто с нея ще умра от скука.Почва доста да ми писва от нея вечв,а аз не искам това.Много е гадно тъкмо да свикна с един човек и той да ми писне.Същата работа е и с гаджетата,няма един месец и айе писнало ми е вече.Просто и аз незнам вече.Много ми харесва да се запознавам с нови хора,защото те ми говорят нови,различни неща,интересно ми е.Но аз не искам просто ей така да се разделям с приятелите ми,не искам да ми писват.Чудя се в кой е грешката.В мен,че искам постоянно нови неща или в тях,че са прекалено еднообразни.Вие какво мислите по този въпрос,някакъв съвет да ми дадете нещо по-така  Laughing Tired
За какво точно говорите с тези приятелки?

# 3
  • Мнения: 1 045
Ами те хората когато са нон стоп заедно няма как да не си писнат.На теб проблемът ти е че не се привързваш към другите,а не толкова че ти омръзва.И на другите им писва от теб,да не си мислиш че си всеки ден си различна.Проблемът е в теб и в отношението към приятелството.Ако искаш забава иди на цирк,а не очаквай че всеки ще се прави на клоун. Peace

# 4
  • Мнения: 3 146
За да разбереш, у кого е грешката, трябва първо да се изследваш сама себе си - ти самата мениш ли си често интересите, например, защото ако имате с Х еднакви интереси и явно за това говорите, тогава ти писват самите интереси.

Имам две такива познати, които постоянно на горе-долу тези периоди си сменят най-близките приателки. Нещо като мода - като им писне даден човек, сменят го с друг. Това им е характерът. Специално по отношение на тях мога да кажа, понеже ги познавам доста добре, грешката е в тях - просто са неспособни на истинско и задълбочено приятелство. Невероятно, но има и такива хора. Това не е такъв проблем, но лошото е, че при тях се отразява и на любовните им връзки.

# 5
  • Мнения: 19
За да разбереш, у кого е грешката, трябва първо да се изследваш сама себе си - ти самата мениш ли си често интересите, например, защото ако имате с Х еднакви интереси и явно за това говорите, тогава ти писват самите интереси.

Имам две такива познати, които постоянно на горе-долу тези периоди си сменят най-близките приателки. Нещо като мода - като им писне даден човек, сменят го с друг. Това им е характерът. Специално по отношение на тях мога да кажа, понеже ги познавам доста добре, грешката е в тях - просто са неспособни на истинско и задълбочено приятелство. Невероятно, но има и такива хора. Това не е такъв проблем, но лошото е, че при тях се отразява и на любовните им връзки.

Ами всъщност,аз доста често си сменям интересите,Даже сегашната ми приятелка ме упреква,за това че как  постоянно съм си сменяла стила музика.Един месец ще съм зарибена по транс,на другия по чалга,после по дръм енд бейс.И казва постоянно,че това било позиорско.Говори им постоянно за ремонта на стаята й.Каки мебели щяло да има,какви няма да има и такива глупосто.Порсто всичко е еднаквоо.При нея,както и при другите ми приятели няма никакво разнообрзие.Едни и същи неща всеки ден... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 749
За да разбереш, у кого е грешката, трябва първо да се изследваш сама себе си - ти самата мениш ли си често интересите, например, защото ако имате с Х еднакви интереси и явно за това говорите, тогава ти писват самите интереси.

Имам две такива познати, които постоянно на горе-долу тези периоди си сменят най-близките приателки. Нещо като мода - като им писне даден човек, сменят го с друг. Това им е характерът. Специално по отношение на тях мога да кажа, понеже ги познавам доста добре, грешката е в тях - просто са неспособни на истинско и задълбочено приятелство. Невероятно, но има и такива хора. Това не е такъв проблем, но лошото е, че при тях се отразява и на любовните им връзки.

Ами всъщност,аз доста често си сменям интересите,Даже сегашната ми приятелка ме упреква,за това че как  постоянно съм си сменяла стила музика.Един месец ще съм зарибена по транс,на другия по чалга,после по дръм енд бейс.И казва постоянно,че това било позиорско.Говори им постоянно за ремонта на стаята й.Каки мебели щяло да има,какви няма да има и такива глупосто.Порсто всичко е еднаквоо.При нея,както и при другите ми приятели няма никакво разнообрзие.Едни и същи неща всеки ден... Rolling Eyes
При мен се случваше да ми говорят постоянно и само за прически , маникюри , парцали ....
Писва,наистина...

# 7
  • Мнения: 19
Ами те хората когато са нон стоп заедно няма как да не си писнат.На теб проблемът ти е че не се привързваш към другите,а не толкова че ти омръзва.И на другите им писва от теб,да не си мислиш че си всеки ден си различна.Проблемът е в теб и в отношението към приятелството.Ако искаш забава иди на цирк,а не очаквай че всеки ще се прави на клоун. Peace


Еми не мисля,че им писва от меn,защото ако беше така като се скараме например нямаше да ме турсят постоянно.Апък сега аз няма да потърся никой докато той не го направи.Все ми е едно дали някой ще ми се сърди или не.Някак си не ми пука и аз незнам  Laughing Това е много тъпо де и незнам дали може да се оправи....

# 8
  • Мнения: 19
За да разбереш, у кого е грешката, трябва първо да се изследваш сама себе си - ти самата мениш ли си често интересите, например, защото ако имате с Х еднакви интереси и явно за това говорите, тогава ти писват самите интереси.

Имам две такива познати, които постоянно на горе-долу тези периоди си сменят най-близките приателки. Нещо като мода - като им писне даден човек, сменят го с друг. Това им е характерът. Специално по отношение на тях мога да кажа, понеже ги познавам доста добре, грешката е в тях - просто са неспособни на истинско и задълбочено приятелство. Невероятно, но има и такива хора. Това не е такъв проблем, но лошото е, че при тях се отразява и на любовните им връзки.

Ами всъщност,аз доста често си сменям интересите,Даже сегашната ми приятелка ме упреква,за това че как  постоянно съм си сменяла стила музика.Един месец ще съм зарибена по транс,на другия по чалга,после по дръм енд бейс.И казва постоянно,че това било позиорско.Говори им постоянно за ремонта на стаята й.Каки мебели щяло да има,какви няма да има и такива глупосто.Порсто всичко е еднаквоо.При нея,както и при другите ми приятели няма никакво разнообрзие.Едни и същи неща всеки ден... Rolling Eyes
При мен се случваше да ми говорят постоянно и само за прически , маникюри , парцали ....
Писва,наистина...



Именно,просто ми говорят за едни същи неща по милион пъти и аз се принуждавам все да търся нещо ново,но не всеки път се намира  smile3502

# 9
  • Мнения: 1 749
На колко си години?Това,разбира се,ако желаеш да ми отговориш .

# 10
  • Мнения: 1 844
Като минеш пубертета ще се оправиш,спокойно.
Никой не иска да е дърво без корен-а хора без истински приятели и семейство е точно такъв.Ако продължаваш така никой няма да обикнеш и никой няма да успее да обикне теб,защото за това все пак се изисква време..
До един момент е готино да сменяш компании,интереси,да срещаш все нови и нови неща..докато не дойде момент,в който ти трябва нещо по-истинско,по-дълбоко..Но ако не си дал,няма и да получиш..
И да-приятелите си говорят и за ремонти,и за заплати,и за житейски, и битови проблеми..Не само за гаджета,музика и мода..
А това че толкова често си сменяш вкусовете,интересите и мнението означава само едно-още не си намерила същността си и е нормално ако си на малко години.Това се вика кризата на пубертета. Mr. Green
Желая ти успех!

# 11
  • Мнения: 73
Е аз съм минала пубертета но винаги съм била така. И това е предимство, а не недостатък. Просто си с разностранни интереси и те не ти успяват.

Хората масово са безинтересни, това е. Да откриеш наистина интересен и неординарен човек си е огромен късмет. Приемам приятелките с недостатъците им, но предпочитам максимално рядко да се виждам с тях. Laughing Мъжете които не ме устройват зарязвам. Все някога ще се намери този който истински ще те грабне и няма да пожелаеш да го пуснеш. Просто го търси! Има и такива, бъди сигурна.

# 12
  • Мнения: 64
Вие какво мислите по този въпрос,някакъв съвет да ми дадете нещо по-така  Laughing Tired

Мисля, че си едно безмозъчно същество без интереси. Ако имаше малко нещо в главата си, нямаше да се концентрираш върху приятелите и да очакваш да те развличат, а върху това да си учиш уроците, да имаш някакви интереси и да избереш какво да правиш с живота си, за да стане нещо от тебе. И ако това беше така, нямаше да имаш време за скучни следобеди и вечери с приятелки или свалячи, щото щеше да си заета. И срещите с приятелите, когато би имала време за тях, биха били удоволствие.
Извинявай, че така ти ги говоря направо нещата, но по-добре направо да ти кажа какво мисля за теб, та дано да се усетиш.
Мога ли да те попитам с какво се занимаваш извън училище?

Последна редакция: пт, 02 апр 2010, 08:29 от Xfinity

# 13
  • София
  • Мнения: 1 735
Просто си много малка и повърхностна и не може да оцениш другите и шанса в живота да срещнеш истински приятел.Имам 4 приятелки от гимназията,които се радвам,че не са ми омръзнали за повече от 20 години.За да опознаеш един човек ти трябва много време,не година.
И друго, наистина има хора,които са неспособни да се привързват и обичат.Дано не си от тях.

# 14
  • Мнения: 25 695
Така, както го описваш, ти нямаш приятелки, а добри познати. Само не разбрах какво пречи да си имаш по няколко, а не само по една?
Излизай с различни, правете различни неща, събирайте се понякога заедно - така няма да ти омръзват толкова бързо.
А за гаджетата... Като пораснеш, ще откриеш любовта и ще се оправиш.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт