СЕДМОкласник за изпит се стяга, хайде време не остана - 4

  • 40 225
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 18 068
Момичета, справочникът дали е излязъл вече?
(Питам за приятелка)
hahaha
Застраховаш се, подчертавайки че е за приятелка, няма лошо PeaceНа никой не му  се ще да е на нашето място и на това на приятелката ти. Mr. GreenДано обаче догодина и ние сме такива купонджийки като вас, спомнящи си къде с умиление, къде с небивало облекчение притесненията покрай изпитите на седмокласниците. Hug Майтапът настрана....
Не зная кой справочник имаш предвид.Този на издателство "Педагог" излезе преди около месец.Малко по-късно излезе от печат  и този на "Веди".И двата могат да бъдат намерени на Славейков. Peace

# 736
  • София
  • Мнения: 2 361
Вече почва да се покачва градусът на напрежение. От утре мисля да мина на мента, валериан и глог Wink. Добре, че малко остана.
Ще запиша и аз госпожицата на пробния на 9-ти в Регалия. Да видим там какви ще ги сътвори.

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Момичета, справочникът дали е излязъл вече?
(Питам за приятелка)
hahaha
Застраховаш се, подчертавайки че е за приятелка, няма лошо PeaceНа никой не му  се ще да е на нашето място и на това на приятелката ти. Mr. GreenДано обаче догодина и ние сме такива купонджийки като вас, спомнящи си къде с умиление, къде с небивало облекчение притесненията покрай изпитите на седмокласниците. Hug


 smile3532 newsm53 smile3515
Стубборн смях се на глас.

И сега майтапа на страна - при нас в Пловдив утре ще си получим справочниците  Peace

Колди - така е и миналата година на приятелите ни децата не донесоха нищо след изпита...караха на спомени.

# 738
  • Мнения: 910
15 учебен ден ли е ,нали ще се отработва 7 .05.?

# 739
  • София
  • Мнения: 2 361
Учебен ден е. При нас в школата заниятията ще бъдат на 16-ти.

# 740
  • Мнения: 910
в школата ще си учат през всички уикенди,в училище няма ли да им измислят нещо ?

# 741
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Стъборн, благодаря, това имах предвид! Hug

Дано обаче догодина и ние сме такива купонджийки като вас, спомнящи си къде с умиление, къде с небивало облекчение притесненията покрай изпитите на седмокласниците.
Така ще е! Не една торба сол, а доста повече ядете заедно, така че купонът ще е велик!  Joy
УСПЕХ!

# 742
  • Мнения: 2 577
Пуснах Н О В А Т А   Т Е М А

какво инфо още да добавя  newsm78
и списъка със седмокласниците май не ми е пълен  newsm78
казвайте бързо, че имам 24ч само за редакция  Wink

# 743
  • Мнения: 411
Днес, като питах дъщерята за т.н. матури по другите изпити извън МАТ и БЕЛ тя просто каза. СПОКО, нали знаеш че никой няма да ги гледа тези оценки. Годишните ни оценки трябва да се оформят до 7.юни, а резултатите от тези изпити излизат по-късно.

# 744
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Днес, като питах дъщерята за т.н. матури по другите изпити извън МАТ и БЕЛ тя просто каза. СПОКО, нали знаеш че никой няма да ги гледа тези оценки. Годишните ни оценки трябва да се оформят до 7.юни, а резултатите от тези изпити излизат по-късно.

Права е.
Освен това аз на моето дете съм му казала, каквото прави по другите предмети да го прави до май.
От там нататък съществуват само БЕЛ и Математика.
Музике, Физическо, ДБТ, Изобразително, Информатика изобщо съм го освободила от началото на годината.
Толкова име натоварено, че не се заслужава да се товарят с незначителни прищевки на учители.

# 745
  • Мнения: 14
Моята седмокласничка само пъп то тези е добра -Музика, Физическо, ДБТ, Изобразително, Информатика

# 746
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Дили - има нова тема.
Да се пренесем там

Общи условия

Активация на акаунт