Подсъзнанието може всичко 23 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 95 291
  • 709
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 652
Имам нужда някой да ме поведе като първокласник  Embarassed, да ме насочи и да ме изведе от хаоса, в който съм. Ако се намери някой доброволец ще бъда безкрайно благодарна /нека ми пише на "лични", за да не досаждам на другите  Praynig/.
Ох, май стана дълго - простете  Embarassed

Миличка, в един момент всички имаме нужда от това, объркваме се от много информация. Никой не може да направи това за теб- просто защото само ти ще усетиш кой е твоят начин- всичко работи и не работи. Зависи от теб, но никой не може да ти каже точната и абсолютно сигурна за успех формула- това, което е успяло при една не успява при друга;Както казва една моя приятелка лекар- всеки трябва да си намери лекаря и лекарството.
Моя близка, на която аз съм препоръчала преди време Дийпак Чопра- прочела го приложила го и постигнала успех- дори самата тя е изненадана от бързия успех.
Моя съвет е хвани една книга и следвай съветите й. Силва е много добър метод. Хвани се за едно , а не за много.

Успех! Hug

# 406
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Дарена го е казала перфектно. Психологът в мен  би ти препоръчал да се захванеш първо с ТЕС (разбира се, че я има на 1 стр. Wink ). Това е съвсем елементарна и проста техника, която няма да ти реши проблемите, но ще ти помогне да се справиш с емоционалните си реакции към тях. А понякога дори само това е достатъчно, за да видиш решението по-ясно. От там нататък - ти решаваш какво е най-добре за теб, според твоите нагласи и ценности. Никой не може да замести вътрешния ти глас.

Последна редакция: нд, 18 апр 2010, 16:41 от Делфина фон Ю.

# 407
  • Мнения: 515
Момичета икам да купя за близка приятелка подарък за рождения ден.. Тя си пада много  по кристали, естествени камъни ит .н.Има много бижута от този тип. Искам да и купя някакво бижу и аз,бихте ли ме посъветвали за магазини в София, където продават такива бижута понеже аз и един незнам. И ако ви идват други идеи за подарък, от този тип моля споделете   Flutter

# 408
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
А  може да и вземеш и някой готин червен портфейл, и в него  да сложиш няколко китайски монетки. После обясни и как да си го зареди  Simple Smile  Peace

# 409
  • Мнения: 3 674
Имам нужда някой да ме поведе като първокласник  Embarassed, да ме насочи и да ме изведе от хаоса, в който съм. Ако се намери някой доброволец ще бъда безкрайно благодарна /нека ми пише на "лични", за да не досаждам на другите  Praynig/.
Ох, май стана дълго - простете  Embarassed

Миличка, в един момент всички имаме нужда от това, объркваме се от много информация. Никой не може да направи това за теб- просто защото само ти ще усетиш кой е твоят начин- всичко работи и не работи. Зависи от теб, но никой не може да ти каже точната и абсолютно сигурна за успех формула- това, което е успяло при една не успява при друга;


Подкрепям Дарена!  Peace

Maryna
,  можем да ти помогнем с насока/ примерно да тръгнеш от себе си/ но не можем да ти дадем   определена и точна техника, защото ние няма как да знаем.В  принципно, винаги  е важно да тръгваме от себе си.  

Тръгни от себе си, като си зададеш   въпросчета: защо това се случва сега? Какво  мога да направя  СЕГА/ В ТОЗИ МОМЕНТ, за да се подобри ситуацията ми? Опитай се да разбереш причината, заради която си попаднала в хаос...Върни  се предишни ситуации...защото  може да изпулва нещо, на което преди не си обръщала внимание?  Може и да няма видима причина...но така само изглежда на пръв поглед. Винаги всичко се случва с причина, колкото и да не ни се вярва Laughing

А най-интересното, че ние сами си причиняваме това...в повечето случаи го правим  неосъзнато.

 Тук  има много техники и начини за излизане от хаоса, но ние не може да ти кажем, коя  точно е твоята техника, защото ние не живеем твоя живот и виждаме нещата отстрани. Освен това ще получиш различни мнения за различни техники от всяка от нас... и ще се чудиш..и най-много още  повече ще се объркаш.

 И както каза Дарена, а и аз  и аз преди време споделих същото,   че това, което  ми е помогнало на мен  примерно  е  дало  резултати , не означава, че същото  ще помогне на друг.   Ако бях питала всичките си приятелки, една ще ми каже едно, другата друго, третата  трето,   щеше да има чуеденка- коя да слушам сега?  Thinking Laughing

Всички сме минали през това...повярвай ми!  Hug Така че, можем да те насочим към посоката на търсене... а тя е: тръгни от себе си...не търси причната отвън... Ти си тази, която може да промениш своята ситуация, ти си тази, която  вземаш решенията и ти си тази, която  имаш избор. Силата е в теб!   Peace Опитвай се да улавяш вътрешния си глас - интуицията!!
Ти държиш ключето, то  е вътре в теб!    Wink

"Ако молитвата е твоето послание към Бога, интуицията е Божието послание към теб"

Успех и от мен!  Hug

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 01:47 от Винце

# 410
  • Мнения: 7
  bouquetЗДРАВЕЙТЕ! Hug
Някой от Вас прилагал ли е ТЕО? Моля, споделете! Praynig
Приятни сънища! Heart Eyes

# 411
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 bouquetЗДРАВЕЙТЕ! Hug
Някой от Вас прилагал ли е ТЕО? Моля, споделете! Praynig
Приятни сънища! Heart Eyes
CrazyТова не е ли същото като ТЕС ? Sunglasses


Попътен вятър могат да
дочакат само онези,които знаят накъде отиват.






Успешна седмица  Hug

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 07:10 от Desss

# 412
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Аз. Същото е и много помага.

# 413
  • София
  • Мнения: 547
много хвалите ТЕС Simple Smile
ще взема да му обърна по-сериозно внимание още днес Simple Smile
 Hug

# 414
  • Мнения: 818
Аз се справих с паническа атака.Във форума има момичета,излекували се от по-сериозни болести Simple Smile

# 415
  • Мнения: 288
Здравейте  Hug!

Maryna  Hug , само ще допълня , да се освободиш от всякакви очаквания , т.е. да не мислиш , че всичко ще се оправи с магическа пръчица  Praynig. Много хора очакват това и бързо се разочароват. Пътя е дълъг и понякога не лесен. Важно е решението ти да го следваш. Успех и щастие ти желая   bouquet.
На мен много ми помага една книжка на Вадим Зеланд - Транссърфинг за 78 дни. Има я в Спиралата .

ТЕС работи. Практикувам го , особено в критични моменти .

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 416
  • Мнения: 515
А  може да и вземеш и някой готин червен портфейл, и в него  да сложиш няколко китайски монетки. После обясни и как да си го зареди  Simple Smile  Peace

с удоволствие бих и взела,но много пъти съм говорила с нея на тази тема и не вярва, за нея това са глупости. Тези кристали и камъни си ги купува сякаш подсъзнателно  Simple Smile

Хайде момичета, никой ли незнае такъв магазин в София  Thinking

# 417
  • Мнения: 554
Вики, на много места има - в Халите, на Янко Сакъзов срещу театър София - тротоарът не откъм градинката на театъра, а другият. В Музея на Земята и хората, пред Централна поща имаше сергия, в индийските магазини...

# 418
  • Мнения: 515
Вики, на много места има - в Халите, на Янко Сакъзов срещу театър София - тротоарът не откъм градинката на театъра, а другият. В Музея на Земята и хората, пред Централна поща имаше сергия, в индийските магазини...

Благодаря много Hug, не съм наясно наистина.АЗ лично като, че ли не съм виждала такива бижута, затова попитах

# 419
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856

За почитателите на Дийпак Чопра, говорещи английски - намерих много хубави медитации на неговия сайт - може да се слушат онлайн, може да се свалят безплатно - ето тук. В сайта има и други интересни неща.

Общи условия

Активация на акаунт