117 Мига от Пролетта в САЩ

  • 25 196
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 204
здравейте  Hug
радвам се да се присъединя към вас  Blush
вече сме в Washington,DC
ще помоля да ме добавите в спиъка   bouquet
казвам се Веселина,имам моченце на 3г, и 3м. казва се Юлиано  Heart Eyes
благодаря  Hug

# 46
  • Мнения: 13
JVD добре дошла!  bouquet
Jalana не би трябвало да те спрат още повече че си с БГ паспорт, а пък ние наскоро се снимахме за американски и никой не ни каза че трябва да махна обиците Rolling Eyes, те не че се виждаха де Wink

# 47
  • Бостън
  • Мнения: 13 642
Джоджо кърти мифффки  Joy Браво на детето! А пускате ли видео (едно и също) и на английски ина бг?

За козунаците - мъжът ми си поръча козунаци на моя приятелка  Heart Eyes Бекъп са ми португалските козунаци, страхотни ги правят!

МиссНели - какво те наплашиха, признай си  Wink боите били лоши и цветовете никакви ли?

Добре дошла на JVD! Напъпиха ли черешите по вашите краища?

# 48
  • Мнения: 846
Jalana не би трябвало да те спрат още повече че си с БГ паспорт, а пък ние наскоро се снимахме за американски и никой не ни каза че трябва да махна обиците Rolling Eyes, те не че се виждаха де Wink
[/quote]

Миме, мерси много.   bouquet То моите обици са доста големички  Embarassed, а и нали ушите трябва да се виждат  Mr. Green. Аз малко за нероден петко де, но се сетих, че във Франция си бях правила снимки за някакъв документ и ме накараха да ги махна. Е, ако ме спрат някъде ще имам инфо от първа ръка  Joy

# 49
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Тина  Joy

jalana, нали си влизаш в Бг паспорта, никой няма да ти направи проблем дали си с обици или без! Crazy Аз съм снимана навсякъде с обици- на Бг паспорта, на личната ми карта и шофьорската книжка тук.  Никой нищо не е казал досега. Нямам американски паспорт, ама чак пък такива притеснения за едни обици!

Jvd, добре дошли на американска зема! Дано се адаптирате лесно и бързо намерите работа!

Ооо, Тина забравих, ако правиш козунаци, ще наминем! Flutter да ядем, не да помагаме Ядът ми се домашни, но аз след кратко умуване, реших да пропусна и тази година. Мързела не мори, а мъчи! Crazy

Яйца си боядисвах и по време на двете бременности, но аз го харесвам този ритуал и с кеф го правя.

# 50
  • Мнения: 2 255
А пускате ли видео (едно и също) и на английски ина бг?
Не. Има няколко филмчета дето си гледа и все са с БГ аудио. Това е една от малкото, дето ми идва като идея, за поддържане на българския.  ooooh!
  Ирка, ако има муза ще ви викнем, знаеш.

# 51
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ох бе, Джоджо  Laughing Тино, ти удари ли едно, детето като те подканя, как да му откажеш  Laughing.

Агент, откъде са португалските козунаци? Моите миналата година бяха отчайващи, не е за мен таз' раота... Виж, яйца ще побоядисаме и потрошим с удоволствие (и аз съм боядисвала бременна, има си хас).

За обиците за сефте чувам, ей на. Ама аз и не нося де. Никой няма да те спре за това обаче, някои се снимат с какво ли не на националните си паспорти.

# 52
  • Мнения: 846
Момичета, благодаря ви много.  Crazy
Зачудих се, защото знам, че Щатите си имат изисквания за тези снимки, а нали сега точно една от причините за въвеждането на новите паспорти е usa. Та от там навързах една дълга и широка сага  Laughing

# 53
  • САЩ
  • Мнения: 170
И аз на всички паспорти и др. документи съм си с обеци, че и добре съм си показала ушите, че нали трябвало да се виждат, та и обеците са на показ  Grinning Не са ме спряли до сега заради тях.

Филмчета напоследък вземаме от библиотеката и няма как, на английски са. Любими са Боб дъ билдър и Кайо. Това последното ми е много досадно ама като го харесва какво да се прави, гледам и аз. Ако някой обаче може да ме светне защо въпросния Кайо на 4 години е плешив, а всички други във филмчето са с коси ще съм много благодарна???
Имаме няколко диска от БГ на български, но му омръзнаха и сега е на тези от библиотеката. Каквото му харесва това го оставам да гледа, че иначе протестите са невъобразими.

# 54
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
...
 Ако някой обаче може да ме светне защо въпросния Кайо на 4 години е плешив, а всички други във филмчето са с коси ще съм много благодарна???
...

Мъжът ми мислеше, че Кайу бил болен, като го видя за първи път  Confused... но и аз не знам защо е без коса.

# 55
  • Мнения: 616
Agent Provocateur нее, направо че нямало никакви бои които няма пратени от мама, с лак за нокти... Joy

А как хубаво ме подсетихте за тез пусти паспорти....трябва да вадя нов, нали? той моя изтичаше август така или иначе...Мога в представителството в НЙ да ида, няма нужда да е Вашингтон, нали...?че гледам им тука смотаните сайтове дето половината страници са неактивни....Таааа, каква е процедурата, какво да нося, ще стане ли с едно ходене, иииии най вече, сега тъкмо ще пращаме моите документи за зелена карта и ала бала, да чакаме ли новия папспорт, ми той след 3 месеца ако дойде..?!?!

# 56
  • Мнения: 4 291
  Много обичам Великден и боядисвам си яйца винаги, бременна и не бременна. Тази година обаче ще е в събота, защото от четвъртък до неделя няма да оцелеят Joy
Цигането и то помага и като се боядисат веднага иска да се чупят. На църква ходите ли през нощта? Ние имаме гръцка и руска и там ходим.
Който пече козунаци и не му ги ядат давам адрес и поемам пощенските разходи! Joy

# 57
# 58
  • САЩ
  • Мнения: 170
Тина мерси! Само дето "universal" за мен сякаш е да има поне малко коса, но както и да е...

# 59
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Мерси, още една мистерия разбулена  Grinning.

30% допълнително на сейл на ДжКру, нещата свършват бързо. Някой търсеше скоро рокли - аз се влюбих в момичешка рокля, ако я имаха за големи, бих си я носила с кеф:

http://www.jcrew.com/AST/Navigation/Sale/AllProducts/PRDOVR~2087 … ~~~~~~~/20872.jsp

и тази:

http://www.jcrew.com/AST/Navigation/Sale/AllProducts/PRDOVR~2512 … ~~~~~~~/25127.jsp
 

Общи условия

Активация на акаунт