Серхан Яваш ( Харун от "Незабравима")

  • 34 521
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Таааа приятно ми е да съм си у "дома"
Как сте мили съфорумкиии  Hug
Днес времето е хубавичкооо  Crazy Crazy
След малко ще започна да подготвям новата тема,че сме на 48 страница.  Hug Hug

smile3521 smile3521

# 736
  • Мнения: 0
да си призная всеки фрагмент все по объркан и по объркан го дават.
От тези е ясно че може би Толга ще разбере за Харун освен ако Метин не реши и той да мълчи няколко серийки ей така за колорит.
Еда тя на бърза помощ ли се обажда или на Харун никой не знае така го дават че все едно на Харун се обажда но имайки предвид последователноста на сериала и на фрагмента може и д анямат нищо общо.
Ако научкаме последователността на нещата във фрагмента може и д аможем да наредим как ще протече серията
Мисля, че се обажда на Харун, защото нали на гробището му дават неговият телефон и тогава Феяз също чува това!
аз си мисля че може да е на бърза помощ

# 737
  • Мнения: 27
Поне половината Мацки тук са така, така че споко! Наслаждавай се на воля, ще стигне за всички! Joy Joy Joy
[/quote]
Ама си струва терзанията, човека! Навила съм се да отида до Истанбул скоро, само за да го видя. Само не знам съпружеското тяло как ще реагира на моите приумици! Ще мисля нещо за прикритие!

# 738
# 739
  • Мнения: 27
Мисля, че се обажда на Харун, защото нали на гробището му дават неговият телефон и тогава Феяз също чува това!
аз си мисля че може да е на бърза помощ
Не мисля! Нали по телефона на гробищата се чуваше женски глас, който крещи! Еда в отчаянието си е решила да се обади на Харун, защото иска той да знае за детето, ако нещо се случи. Пък и нали видя как той подивя като чу гласа й по телефона? Не знам, де! Все пак ще видим утре!

# 740
  • Мнения: 0
Ей заради тоз момент, гледах 20 пъти фрагмента. Направо ми се стопли душичката. Обичам го тоз Харун!
фифи ти и без този момент го обичаш! Crazy Joy Joy Joy

 smile3532 smile3532 малко да се посмея днес

# 741

Общи условия

Активация на акаунт