Отговори
# 690
  • Мнения: 10 240
момичета,

не съм влизала 3 часа и разбирам по постове, че са ставали доста неприятни неща, някоя от вас запазила ли е превода на BZ, ако да моля да го сложи някъде, за да не гледам като глухоняма. Нямам идея защо да изтрили нейните постове изобщо newsm78

Сигурно защото не бяха на кирилица. Нямам ги и не съм чела втората част на епизода.

# 691
  • София
  • Мнения: 30 191
момичета,

не съм влизала 3 часа и разбирам по постове, че са ставали доста неприятни неща, някоя от вас запазила ли е превода на BZ, ако да моля да го сложи някъде, за да не гледам като глухоняма. Нямам идея защо да изтрили нейните постове изобщо newsm78

Сигурно защото не бяха на кирилица. Нямам ги и не съм чела втората част на епизода.

голяма простотия, толкова труд за нищо

# 692
  • Мнения: 0
Момичета тук съм вече newsm44. Смогнах със всички страници. Много хубави новини, класации. Благодарско.
Остана ми време даже и да вляза в темата на ЛиН/ отдавна невлизам там/ бях заинтригувана да видя фиаското newsm78
Без коментар. Даже татоо идвал трил, грозна работа.
А Туууук е разкошотия Hug Hug Hug
Отдих от забързаното и напрегнато ежедневие.
Хайде сега и аз да седнада изгледам серийката. За трудулюбивите  пчелички   bouquet  bouquet  bouquet

# 693
  • София
  • Мнения: 30 191
Цитат
Хайде сега и аз да седнада изгледам серийката. За трудулюбивите  пчелички 

без диалозите на BZ гледам като глухоняма  Embarassed

# 694
  • Мнения: 0
Жалко наистина, че превода е изтрит ooooh!

# 695
  • София
  • Мнения: 30 191
Жалко наистина, че превода е изтрит ooooh!

аз 3 часа не бях влизала, нагласям се да гледам и да чета нейните диалози и ги няма, щях да падна  ooooh!

# 696
  • Мнения: 0
Добре де, защо някой не я подсети да пише на кирилица newsm78
Незнаем откъде е БЗ може и да няма кирилица или поне аз не съм и влизала в ника newsm78

# 697
  • София
  • Мнения: 30 191
Добре де, защо някой не я подсети да пише на кирилица newsm78


з-то тя имаше проблем с кирилицата и писа изрично, че се извинява и докато го оправи проблема ще пише на латиница, за да не изпускаме епизоди

# 698
  • Мнения: 0
Аз понеже отдавна не бях влизала там и нещо  не ми стана ясно. Те кусурили намират на преводачите на филма newsm78
В един пост пишеше,че благодарностите към преводачите били излишни защото преводите били незнам си какви и т . н.
Чак ми стана смешно, да намираш както се казва: маана на хората, които ти правят превод.

Последна редакция: ср, 31 мар 2010, 01:43 от mondrita

# 699
  • София
  • Мнения: 30 191
Аз понеже отдавна не бях влизала там и нещо  не ми стана ясно. Те кусурили намират на преводачите на филма newsm78
В един пост пишеше,че благодарностите към преводачите били излишни защото преводите били незнам си какви и т . н.



идея нямам, там влизах, за да чета обясненията на BZ, защото тонът в последно време беше изострен, а честно казано (както не веднъж съм писала) влизам във форума за разтоварване, а не за натоварване и явно тези 3 часа, в които не бях пред компа се е развихрила бурята    newsm78

# 700
  • Мнения: 0
Мишенце, хайде не се ядосвай.  Ще чакаме превода това е  Peace
Това да са ни проблемите.
  bouquet я виж какво букетче ще ти дам, усмивка, камера и хоп добро настроение Joy Joy Joy

# 701
  • София
  • Мнения: 30 191
Мишенце, хайде не се ядосвай.  Ще чакаме превода това е  Peace
Това да са ни проблемите.
  bouquet я виж какво букетче ще ти дам, усмивка, камера и хоп добро настроение Joy Joy Joy

друго не ни остава освен да чакаме и да гадаем кой какво казал: Мехмет на Ясето, тя на Саваш и т.н.
Тя накрая пак се дърпаше на Саваш, а Мехмет май отвлече Омер  newsm78

# 702
  • Мнения: 0
Лека нощ момичета!!!
Вече всичко ми се размазва, затова smile3524

# 703
  • София
  • Мнения: 30 191
момичета,

в темата ЛиН съм сложила превода на bz на кирилица, за да не натоварвам темата с дълги постове ще ги погледнете там, нали?

# 704
  • Мнения: 0


Открадна сърцето ми чаровнице
на душата покоя отне омайнице!
Как ли без тебе съм дишал?!
И как ли без теб съм живял?!
Твоите нежни ласки сънувам,
за топлината им жадувам!
Чуваш ли на сърцето лудия ритъм?
Ако те няма,да бие,може ли?-питам.
Знам,че скоро "Аси" ще свърши,
но този край,любовта не ще прекърши!
Ти ще бъдеш винаги във мен,
и аз до сетен дъх,във твоя плен!
Демир,Мурат,Саваш Балдар...
живота удари своя шамар-
да срещна свойта точна половина,
а аз-глупака,с друга да замина!!!
Ще спре ли тази болка във сърцето?!
А мъката дали удавена ще е в морето?!
Как след тебе да обичам?!
Как "любима"друга да наричам?!
На сърцето ми си господарка и съдба,
моя прекрасна и единствена Туба!!!

Общи условия

Активация на акаунт