Отговори
# 30
  • Мнения: 73
Добер ден и Честит имен ден на всички именници!  А тези ,които нямат сърце и очи да видят най-прекрасната и нежна любов, само мога да ги съжалявам. В Гордата Аси ние открихме „Пленителката на сърце„, .жалко ,че след това остана само „Любов и омраза„ ЗА НАС ОСТАВА ЛЮБОВТА, а другото...... 

# 31
  • Мнения: 2 155
Еееее скоро и в ЛиН ще се уморят от някои субекти...все недоволни,все критикуващи,вечно заяждащи се .....от какво ли недоволстват....не става ясно!
Маги, някои карат критическа възраст, други не могат да преодолеят мокрите си сънища! Laughing
На нас ни стига дозата шекер, дето си я вземаме всеки ден, за да се чувстваме добре.  
Ама на тях Саваш не им е достатъчен, за да излезнат от блатото, в което ги вкара любимия режисьор. Голяма мъка ги тресе с тези добри и лоши герои, дето ту ги любят, ту разлюбват.

# 32
  • Мнения: 0
Еееее скоро и в ЛиН ще се уморят от някои субекти...все недоволни,все критикуващи,вечно заяждащи се .....от какво ли недоволстват....не става ясно! Какъв странен начин за освобождаване от негативна енергия- като я предаваш на другите.....Но добре,че сме упоени от захарния сироп,та няма място при нас за негативизъм.....

по-добре захарен сироп....отколкото черна отрова....последиците са различни....

само и само да ги забележат и да се заяждат са готови да тръгнат дори срещу любимците си.....на това се казва" фен"...до вчера само за Туба говореха,днес са влюбени в Нургюл.....утре в кой ли???

Някои от тези които се правят там на ДИАБЕТИЧКИ определено си търсят екшън и малко си пишат коментарите разбрали-недоразбрали постовете на другите.
За хвалебствията пък без коментар съм.И на мен ми харесва ЛиН но какво да направя сега като не ме кара този
сериал ДА МЕЧТАЯ.Добре че Рина им слага снимки а ние няколко СИРОПАДЖИЙКИ им ъпваме темата да не умрат от скука Joy

# 33
  • Мнения: 0
Да вашата поява доста раздвижи темата .....яка скука беше.....вместо да са балгодарни,те пак недоволни....

# 34
  • Мнения: 0
Ами аз все тръгвам с нагласата да си коментираме сериалчето и други герои
но в един момент все някой ще се изкаже за великия Кудрет или Нюргюл
и нещата пак тръгват към спор. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 0
Добър ден! Hug
Честито на именниците! Hug
Да са живи и здрави , весели и щастливи  Hug  bouquet










     

# 36
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=zKkJJ4suaeQ

......Една истинска любовна история,без фалш и преструвки,една любов,минала границите на нормалното,една неповторима любов,необяснима,една любов,на която може би няма никога повече да станем свидетели,една любов ,която не остана незабелязана,това е любовта....Мурат,Туба, благодарим ви ,че ни доставихте удоволствие да и се насладим,да станем свидетели на вашите чувства....толкова е красива любовта ви.....

# 37
# 38
# 39
# 40
  • Мнения: 0
Не мога да забравя аз Аси,
толкова силно ме вдъхнови!
Любовната игра
беше истинска!
Нуждаем се от втори шанс,
Кудрет прави опити за реверанс!
Защо плени ни толкова Аси
не може никой да ни обясни...
Липсва ни играта им любовна
и любовта им безусловна.
Защо Саваш не се превъплъти
във на Демир любовните игри!
Защото няма я Туба,
за да се отпусне ледената му душа.
С Нугрюла се прегръща в любовни сцени,
но липсва му да бъдат с Туба запленени.
Кудрет освободи Саваш от плена твой,
за да покаже истинския си герой.

# 41
  • Мнения: 0
Не мога да забравя аз Аси,
толкова силно ме вдъхнови!
Любовната игра
беше истинска!
Нуждаем се от втори шанс,
Кудрет прави опити за реверанс!
Защо плени ни толкова Аси
не може никой да ни обясни...
Липсва ни играта им любовна
и любовта им безусловна.
Защо Саваш не се превъплъти
във на Демир любовните игри!
Защото няма я Туба,
за да се отпусне ледената му душа.
С Нугрюла се прегръща в любовни сцени,
но липсва му да бъдат с Туба запленени.
Кудрет освободи Саваш от плена твой,
за да покаже истинския си герой.


Много красиво и точно казано newsm51

# 42
# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт