КОЗУНАЦИ - 2 тема

  • 81 929
  • 805
  •   1
Отговори
# 795
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Венета, все се каня да те питам - каква е тая едрата захар, с която поръсваш козунаците Rolling Eyes?

Mari_eta, купувам я готова. Прилича ми на пудра захар намокрена, после изсушена и натрошена на малки бучици, като кус-кус. Не знам ти къде живееш, но в БГ не съм виждала да я продават. В Метро би следвало да имат. Aз я купувам от Метро, че само там я има в големи опаковки, иначе по другите магазини е в много малки.

Hagelzucker



Последна редакция: пн, 03 май 2010, 22:07 от Venetta

# 796
  • Мнения: 321
Благадаря Krikri,права си. Междувременно и Мамето ми отговори. В края на седмицата ще го опитам,сега за 3 дни правя ДЮКАН,за да свяля онова ,което натрупах с Виликденските преяждания на козунаци,пасха и какво ли не Laughing

# 797
  • София
  • Мнения: 387
Момичета, с голямо закъснение, дойде време и аз да покажа моите творения за Великден! Нямах време досега, но сега ми остана малко и реших да пусна малко снимков материал. Иначе видях творенията на всички и са прекрасни. От тук се вдъхновявам и аз да правя разни неща!


# 798
  • Мнения: 74
Искам да благодаря на всички за чудесната тема и съветите, без които нямаше да се справя!   bouquet  Златни сте, момичета !!!
За първи път правих козунаци, по рецептата на Венета, станаха страхотни и със сигурност ще повторя! Лесна рецепта и много вкусен козунак, особено с шоколад  Peace
За съжаление нямам снимки, че се пренасяхме в момента, и всичко беше в кашони и чували, но следващия път ще има!
Благодарности и на Labrex, голям фен съм на нейните рецепти, направих гевречетата- страхотни са, а днес и последното, което е публикувала- рецепта за кифлички смокиня, уникално вкусни са! Впечатлена съм от всички, бъдете живи и здрави    Hug !

# 799
  • Мнения: 22 867
Благодарности и на Labrex, голям фен съм на нейните рецепти, направих гевречетата- страхотни са, а днес и последното, което е публикувала- рецепта за кифлички смокиня, уникално вкусни са! Впечатлена съм от всички, бъдете живи и здрави    Hug !


sheni_6, ти направо ме накара да се чувствам щастлива! Grinning Рядко влизам в темата, но от време на време я преглеждам. Много ме зарадва с кифличките смокиня, аз днес доядох последните 4 Embarassed и едва се удържах, да не ги замеся пак. Права си, че са уникално вкусни. Тестото е много хубаво, мисля да го изпробвам и на нещо друго, я руло, я...........още не съм намислила съвсем.  bouquet

# 800
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
За първи път правих козунаци, по рецептата на Венета, станаха страхотни и със сигурност ще повторя! Лесна рецепта и много вкусен козунак, особено с шоколад  Peace
За съжаление нямам снимки, че се пренасяхме в момента, и всичко беше в кашони и чували, но следващия път ще има!

Sheni_6, благодаря ти   bouquet , много си мила  Hug, радвам се че рецептата за козунака ти е допаднала и че сте се насладили на вкуса им.
Днес правих за подарък козунаци и аз, че тази рецепта е много лесна и винаги се получават великолепни козунаци, целите само на конци, но не снимах, че ми стана много в последно време, пък и нали са за подарък, няма как да ги начупя, да ги видите.

# 801
  • Русе
  • Мнения: 659
Не мога да не се похваля с първия си козунак, който направих за Великден при това успешен по рецептата на Макс Мара за Козуначени кифлички



Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 10:00 от violet

# 802
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
нова тема за козунаци има ли?  Rolling Eyes

# 803
  • София
  • Мнения: 1 176
Няма а и още не е дошъл Великден  Hug

# 804
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Няма а и още не е дошъл Великден  Hug

той си е далече, но аз имам нужда от тренинг предварително  Laughing и то доста  Party

# 805
  • Мнения: 11 607
Няма а и още не е дошъл Великден  Hug

той си е далече, но аз имам нужда от тренинг предварително  Laughing и то доста  Party

По принцип се пуска поне 1 месец по-рано темата за козунаците.....Тази година Великден е на 24.04. и пуснах нова тема за тази година.....

Н О В А    Т Е М А

Общи условия

Активация на акаунт