Туба и Мурат...и техните роли: Аси и Демир...Хасрет...Саваш - Единствени-тема 33

  • 76 997
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10 240


Притеснена съм... Само един фотограф ни липсва... Да ни видят, че с Мурат слизаме от едно такси....

# 676
  • Мнения: 10 240


Харесва ли ти стаята?



Туба, май пропуснах да ти кажа, че и аз се настанявам в същия хотел....

# 677
  • Мнения: 10 240
 

- Дали ще одобри тоалета ми? Сигурно ме мисли за "загубена" провинциалистка?
- Боже, ще получа удар! Как да я заведа в дискотеката? Истанбулските "вълци" ще я изядат с очи!!!

# 678
  • Мнения: 10 240
   

Ръцете ми треперят... не искам да поставям перлите в косата и... искам да разплета тази коса и да заровя ръце в нея....

# 679
# 680
  • Мнения: 22 867

Все си мисля, че винаги ще се търсят............



Очи различни със скръб и смях,
със нежна болка и глас студен.
Очи безбройни, а между тях
аз зная греят и две за мен.

                                   Д.Дамянов

# 681
  • Мнения: 0
Приятно гледане на тези,които ще гледат пленителката......аз ще качам "преводчо".....

# 682
  • Мнения: 0
Хиляди благодарности за КГБ справките,
както и за стихчетата и снимките !
Бяха ми много интересни коментарите на руските фенове.
Айде да си гледаме Запленяваща сърцето ! Simple Smile

# 683
  • Мнения: 10 240

Айде да си гледаме Запленяваща сърцето ! Simple Smile

Току що написах в темата за Запленяваща , че до час ще започнат да качват епизода. Зависи от рекламите и колко ще е дълго припомнянето на предишния епизод...

# 684
  • Мнения: 10 240
Мурат и Ниргюл в следващия епизод на ЛиН



# 685
  • Мнения: 1
Маги , Муратуба, страхотен хумор и страхотни стихчета.Предлагам да се запазят в златен фонд лично творчество в следващата тема, ако разбира се има начин и не е много трудно. 55 55 55 Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Rose Flowers Four Leaf Clover Връщам се да ви изчета и после да гледам филма вече с превод.

ПП Леле,забравих,тая вечер е петък, ,нали от 22,10 почва Пленителката.Кеф,кеф.Да не бъркам часа нещо.

# 686
  • Мнения: 0
Мурат с тия бели панталонки много сладък..... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes а Нургюла сякаш му е майка....

# 687
  • Мнения: 10 240
Още едно мнение от руския форум.

Добавлено: 1 Февраля 2010 г. 20:20      наверх

спасибо за инфу! обожаю этот сериал! а пару Туба-Мурат представляла что они и в жизни вместе, хотя знала что он женат на страшилке, бесит она меня его жена! эх, если бы Аси раньше сняли чем Фиртина...да они наверное и боялись встречаться где то, кроме съемочной площадки, избегали наверное друг друга ради безопасности...а его невеста преследовала как только узнала что там Туба играет и быстренько женила на себе...


Я тоже когда увидела его жену Бурчин или как бишь её, не оченьская для Мурата. Такая заурядная турецкая женщина каких много, А Туба такая действительна необычна красивая девушка, они вдвоем отлично смотряться. И что она в этом Буленте Инале нашла, такой мужик беспонтовый. Короче у обоих в личной жизни вкусы не очень

# 688
  • Мнения: 22 867
Мурат и Ниргюл в следващия епизод на ЛиН


А на тая снимка ми е с толкова отсъстващ поглед.......държи Ниргюл, а имам чувството, че мисли за нещо или някой друг, за Туба?!

# 689
  • Мнения: 2 155

А на тая снимка ми е с толкова отсъстващ поглед.......държи Ниргюл, а имам чувството, че мисли за нещо или някой друг, за Туба?!
Същото си помислих и аз! Laughing Мисли наистина за нещо различно от това, което държи в ръцете си! А може би мисли за любимата съпруга? #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт