Туба и Мурат...и техните роли: Аси и Демир...Хасрет...Саваш - Единствени-тема 33

  • 76 992
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 22 867

pavlinaio, напиши, моля те, накратко за какво става въпрос.  bouquet

# 706
  • Мнения: 10 240
Не смогвам да ви изчета- нали съм в другата тема "Пленяваща сърцата"

Лабрекс, както се вижда от написаното не само ние сме с такива впечатления... да, май който е гледал филма в главата му се въртят едни и същи мисли..... newsm78 newsm78 newsm78


Муратуба, както винаги "пленителка на сърцата"  със своята поезия...  Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 26 мар 2010, 22:54 от rina-rina

# 707
  • Мнения: 640
Доколкото превежда Гугъл - обича спокойствие, да готви ориз ,не обича да се гримира- харесва т.н. скрит грим и нищо за това ,което вълнува всички.
Бурчин харесва ,ми се струва ,да бъде в сянката на Мурат.
Обича гостите и готви каквото те обичат. Всъщност тя е едно обикновено момиче,
което не ламти за блясъка на прожекторите ,независимо от възможностите на семейството .

# 708
  • Мнения: 22 867
Доколкото превежда Гугъл

pavlinaio, благодаря ти!  bouquet


Лабрекс, както се вижда от написаното не само ние сме с такива впечатления... да, май който е гледал филма в главата му се въртят едни и същи мисли..... newsm78 newsm78 newsm78

rina-rina , чудя се само защо някои на бялото казват черно? newsm78 Wink

# 709
  • Мнения: 640
Защото го има черно на бяло! tooth

# 710
  • Мнения: 10 240


Мурат "зад кадър"

# 711
  • Мнения: 10 240



Това от кой ли филм е?

# 712
# 713
  • Мнения: 10 240

Мурат и международно обсъжданото куче на Туба...

# 714
  • Мнения: 10 240
и самата Туба...

# 715
# 716
# 717
# 718
# 719
  • Мнения: 0
Доколкото превежда Гугъл - обича спокойствие, да готви ориз ,не обича да се гримира- харесва т.н. скрит грим и нищо за това ,което вълнува всички.
Бурчин харесва ,ми се струва ,да бъде в сянката на Мурат.
Обича гостите и готви каквото те обичат. Всъщност тя е едно обикновено момиче,
което не ламти за блясъка на прожекторите ,независимо от възможностите на семейството .
Това за готварските й умения явно ще го четем във всяко интернет издание.
Вика му се PR или с прости думи да си платиш на журналисти, за да ти създадат
определен имидж в обществото.Същият е случая и със статията и снимките с обзавеждането на дома им.
Последните две изречения няма да ги коментирам по простата причина, че едва ли са верни.
Според мен е тъкмо обратното и всички снимки, които са на 90% специално режисирани,  навеждат тъкмо на тази мисъл.

Общи условия

Активация на акаунт